Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prva dva su legalni
 
Hm mislio sam da je balkanijum isto legalna opcija.
Tu je i Pink Klik TV ali to je bzvz servis
 
Pozdrav. Mozes li poslati listu kanala od Gotit liste, da bih se odlucio da li da probam ili ne. Najvise me interesuju Americki i Britanski kanali gde mogu da pratim fudbal i takodje kanali dje se daju noviji filmovi i serije. Da li ima toga dosta na Gotit i kako to radi, posto prvi put planiram da kupim, mislim da li sjecka ili prestane da radi posle nekog vremena? Hvala.
 
Pojavio se digi 4k kod većine provajdera ali nešto na netu ne mogu da nađem programsku šemu, izgleda da prenose ligu šampiona...

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Imao sam ja taj Gotit, lista je obično smeće, ali šta očekivati za 2 dolara mjesečno.
Ne vredi se zafrkavati sa skenerima
Imati nordic ili clientportal listu koje su mnogo skuplje se vredi zafrkavati.
A naši što su na zapadu, njima ništa ne predstavlja 10 do 15 evra.
Ni ja se ne bih mučio.
Daj link za ta dva da vidim šta nude? Kakve su Arene i Sk na njima? Ostali kanali?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslacu ti ja mac za nordic i client portal, samo da ga potrazim...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
clientportal ne moras mac da mu saljes radi u vlc odlicno :)

Nordic ne radi moze u stb ako ljudi znaju kako se to gleda
 
Izgleda ista stranica. Uzeo trial 7 dana da vidim šta ima.
Slovak, gde ubacujem te podatke u stb tačno?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ova je slična Beast što sam probao pre. UK, USA, Canada, naši sportski i skandinavski. Ništa specijalno nema.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ako može mala pomoć, uzeo bih neku iptv listu, čisto da imam SK zbog F1, znači što jeftinije, može sa Ali-ja. Gledao sam nešto sam ali ima ih milion, nzm koju da uzmem i kako to već ide!
 
Pise ti iznad par postova koja je najpovoljnija lista. Akcija traje do kraja januara. Ja sam je uzeo ali cekam kineza da pusti poruku, test je bio zadovoljavajuci. Valjda kineza nije dokacila korona.
 
DIGI 4K baš sjajna slika
 
Ako može mala pomoć, uzeo bih neku iptv listu, čisto da imam SK zbog F1, znači što jeftinije, može sa Ali-ja. Gledao sam nešto sam ali ima ih milion, nzm koju da uzmem i kako to već ide!
I kada je uzmes, neces gledati na sk f1, veruj mi :)

Mare, ponekad se ceka i vise dana, ali javice se...

...riding on 720p...
 
Rekoh da uzmem ovu listu sa Alija gdje traje akcija do kraja januara, zanima me kvalitet Arena i SK kanala, u HD-u su, kakav je bitrejt ?
 
Kvalitet je blago rečeno promenljiv. Čas sasvim solidan, pa ga onda srozaju na nivo arena sa polarisa. Uvek rade i ne seckaju...

Primetio sam da nordic1 lista ima arene u kompletu u 1080i sa originalnim kvalitetom od oko 7 mbita (osećaj kad se gleda je isti kao i kod kvalitetnih sat kanala) dok gotit nema ovaj komplet. SK su isti strimovi i kod jednih i kod drugih.
Rmc 4k i Digi4 k su isti na obe liste - odlični.
Nordic ima ogromnu i ažurnu kolekciju filmova i serija (čim izađu na netfliksu), ali malo sa domaćim titlovima.

Probao sam i par renomiranih domaćih lista i nisam se oduševio kvalitetom.
Gotit sam platio sa nekim kuponom 10$ za šest meseci, a nordic oko 40$ za godinu...
 
Poslednja izmena:
E to me interesovalo, nije mi bitno samo da ne sjecka nego i da je kvalitet nalik kvalitetnim sat kanalima koje sam imao prilike da vidim kod prijatelja na Dreambox-u (CS sharing), visok bitrejt.
I da, ne mora biti jeftin share, znam da ne može i jare i pare...
 
I kada je uzmes, neces gledati na sk f1, veruj mi :)

Mare, ponekad se ceka i vise dana, ali javice se...

...riding on 720p...

Zašto? Valjda ce imati neki kanal sa F1 (cro Arena 1?)? Ja bez svega mogu osim bez F1, već od sad paničim kako i gde ću da gledam, iako ima 50+dana do početka! Kod mene ima samo SN, Total mi nije opcija jer mi treba net a oba ne mogu da plaćam! Može neki savet šta da radim?
 
Hteo je da kaže da ima kanala sa boljom slikom koji prenose F1
 
Poslao kinez tacnije anna [emoji23] pa cu veceras da malo vrtim kanale.
 
Zašto? Valjda ce imati neki kanal sa F1 (cro Arena 1?)? Ja bez svega mogu osim bez F1, već od sad paničim kako i gde ću da gledam, iako ima 50+dana do početka! Kod mene ima samo SN, Total mi nije opcija jer mi treba net a oba ne mogu da plaćam! Može neki savet šta da radim?
Imas direktan Sky F1 kanal na uk listi.
Non stop samo o formuli, skoro bez reklama.
Kada su prenosi, nema uopste reklama, ide fhd.
Kada nema live, idu desavanja iz boksova, analize i reprize svih mogucih trka.
I kada to gledas i neki nas (ili bilo ciji) prenos, svaki drugi ti je smesan...

...riding on 720p...
 
God bless you boyz!!! BTW neko je pomenuo da ce ove cene biti samo u januaru za GOTiT?
 
Poslednja izmena:
Ta ista akcija traje vec nekoliko meseci, nece kinez to da dira :)
 
Imas direktan Sky F1 kanal na uk listi.
Non stop samo o formuli, skoro bez reklama.
Kada su prenosi, nema uopste reklama, ide fhd.
Kada nema live, idu desavanja iz boksova, analize i reprize svih mogucih trka.
I kada to gledas i neki nas (ili bilo ciji) prenos, svaki drugi ti je smesan...

...riding on 720p...

A tu je i indycar na F1 kanalu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno