Šta je novo?

Koji telefon izabrati??

pelezinho90

Cenjen
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruke
255
Poena
180
Pozdrav svima,

Treba da kupim zeni neki telefon... Sveo sam izbor na ne bas tako malu listu, pa bih Vas zamolio za savet. U sustini, nezahtevan je korisnik. Ok je da ima dobru kameru, da joj radi par godina bez bagovanja i to je to.
Moja lista je sledeca:
1. Huawei Mate 10 Pro
2. Huawei Mate 10 lite
3. Samsung A7 2018
4. Samsung A9
5. Huawei P20
6. Huawei P20 lite
7. Huawei Honor 8x

Ako imate neki predlog u ovom rangu, slobodno pisite.
 
U kom svetu su u istom rangu mate 10 pro i lite?
Ili p20 i p20 lite?
 
Mate 10 pro s te liste. Mada ima i boljih za te pare

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kako se vrši kupovina? (legalno, kupujemp., keš, rate...)

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Nisu u rangu. Stavio sam jer se dvoumim,i zbog cene i svega. Najbolju sredinu da nadjem, to je poenta,drugi su i skapirali.
Hvala ostalima na savetima...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Od tih telefona konkretno, Mi 8.
 
Imaces u petak mi8 za ispod 340e na otvaranju mi store-a. Od toga bolje ne moze, a da je novo (a pitanje da li moze i polovno).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala svima,a P20 lite ili Mate 10 Lite? Samsung A7 2018 i A9 ne dolazi u obzir?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vise nego preskupi,ako se ne varam,a9 je nov preko 300e,a dve klase je ispod mi8

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Moj glas za honor 8x. Ne znam koji mu je nedostatak za svoju cijenu?!
 
Kirin chipset i Huawei softver.

35e od njega je za klasu bolji u svakom smislu Pocophone F1.
 
Pa dobro, ipak je telefon za zensku osobu koja nije zahtevan korisnik. Verujem da njoj ne igra ulogu procesor i UI.
Od navedenih Mate10Pro, P20 pa A9 tim redom. Od ne navedenih sackaj to otvaranje xiaomi prodavnice u BGD i kupi mi8.
 
Da LG G7 je odličan telefon. Još ako ima u rozoj boji.... Moj ti je savet da joj kupiš telefon sa što boljim kamerama. Obično su im sve kamere na prvi pogled super, posle par meseci će početi zanovetati kako ima lošu kameru, bla bla.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Imao sma vecinu tih telefona

moja preporuka

1. S8
2. G7 sa garancijom


izuzimam Xaomi iz ponude jer to nisam koristio, iz iskustva sa Poco, recimo ekranom sa bleed i kamerom, smatram ih ispod Huawei..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ljudi,izbor je pao na ova dva telefona ipak, A7 2018 i Mate 20 Lite? Koji izabrati,pre svega vezano za kameru (prednju,zadnju). Za razliku u bateriji mi je jasno koji je bolji,kao i za procesor,ram i rom memorija jer su gotovo isti. Sta preporucujete? Mate 20 Lite mi deluje lepsi...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Za ove pare ni jedan od ova dva. Bolja kupovina Mi 8 Lite. Lepo izgleda, dobro radi, dobre kamere plus jeftiniji od ova dva.
 
Ne volim Xiaomi,iskreno... Poverenje dajem Huaweiu ili Samsungu,bar za sada,mozda gresim. Tako da,ili Mate 20 Lite ili A7 2018?[emoji1]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Bolja kamera je na A7 2018, premda je to sve tu negde, osrednje.
Mate 20 Lite ima USB C i brzo punjenje, a i lepši je.
Inače ova nova A serija je živo s....!
 
Ja sam nekako vise za Mate. Samo me kopka ta kamera i velicina jer bi ga devojka koristila. Mada mislim da je ta razlika u kamerama neprimetna skroz.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kupi zeni S8 i ne mlati se... ak imas mogucnosti naravno... i oces kameru...
Te A serije nemaju veze sa starim, taj A7 sam imao 7 dana ja msm da nema ni ip68 koji je imao a5 2017...
Pre bih kupio a8 koji je mnogo bolje uradjen telefon...i njega sam imao doduse malo duze... nemas bolju kupovinu od S8 trenutno...

Koliko sma telefona promenio, sad da ti postavim slike da se krstis... i na kraj sam se opet vratio na S8 (3 po redu ) i taj nosim dok se ne raspadne i kompletniji tel ne postoji u toj nekoj klasi. jos ak oces kameru na auto mod pff... Pie sad sve ispeglano... bas kao sto je trebalo da bude kad je izasao...baterija je minus jedino... ponavljam Xaomi nijedan nisam imao pa ih ne ubrajam ovde... pojma nem kakvi su al ne verujem da su ista bolji od svog maznutog dizajna xxxxx

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno