Šta je novo?

Povezivanje TV-a sa wireless sluskama

fluxy

Slavan
Učlanjen(a)
15.05.2007
Poruke
173
Poena
320
Pošto ima jedan deo dana kad mi je potrebna tišina, a moji baš u to vreme žele da gledaju neke serije i sl, palo mi je na pamet da nabavim neke wireless slušalice koje bih povezao sa TVom pa da ih koriste tih sat dva :-D

E sad problem je što TV verovatno ne poseduje bluetooth tako da bih morao da nabavim neki bluetooth/rf/infrared predajnik koji bih bocnuo u audio izlaz na TV-u. A o njima znam koliko i o populaciji činčila u Aziji pa bi bilo sjajno kad bi mi neko od vas preporučio nešto tog tipa ili dao neki drugi predlog. Svaki je dobrodosao.

Isto tako bi mi značila preporuka za bluetooth slušalice. Dakle kvalitet zvuka je manje više nebitan samo bi bilo dobro da nema nekog baš uočljivog laga i nešto ovog
https://images.philips.com/is/image/PhilipsConsumer/SHS4700_28-IMS-en_CA?wid=494&hei=435&$pnglarge$
tipa bi njima verovatno bilo najprihvatljivije. Ne mislim na ovaj konkretan model pošto nemam ni predstavu šta je u pitanju već na takav oblik. Tj da idu preko ušiju a ne u njih. Jos kad bi bilo međusobno nezavisne pa da moze da se stavi samo jedna kad se npr leži na boku bilo bi top :-D msm nije problem i da su u pitanju in ear ili obične earbuds ali više bih voleo da su ovakve.
 
Nazad
Vrh Dno