Šta je novo?

Stariji Flagship Mobilni

whose

Poštovan
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruke
143
Poena
70
Gde bi bilo dobro kupiti.
Moze da bude i koriscen i nov.
Nesto sa 3/32 kao LG G3 ili nesto novije sa dobrom cenom.
 
pa ne znam.mozda sam preterao sa G3. nekako je dizajn i ugodjaj bolji i moze da se promeni rom. sad gledam npr G6.
 
Nije sve u specs :)

LG bi izbegao skroz, dosta modela im je imalo probleme, znaci polovne tek nikako.

Ako ides na starije, najbolje juri nesto tipa OnePlus 3/3T/5/5T. Za 200e ima 3/3T da se bira - naravno oni su vec svi polovni (pretpostavljam da uopste i u svetu ne moze da se nadje nov/neotvoren, OnePlus vrlo kratko proizvodi jedan model). Ali to je model koji ce pomenute da nadmasi toliko da ni mnogo noviji i skuplji nisu za razmatranje.
5/5T je po meni nepotrebno skuplji, i nedovoljno noviji, ali ipak prihvatljiva cena ako ne nadjes 3/3T ili ti ne odgovara nijedan primerak.

Nazalost ne znam ozbiljnije prodavce koji rade OnePlus, tako da moras ljude sa vrlo malo oglasa da juris obicno, pa je malo veci rizik. Ali dodje i ovde na forumu poneki, to ti je sigurnije.
 
Nije sve u specs :)
Nije, ali i jeste :) Kupujemo tehniku a ne apstraktnu umetnost :)
Dobar je predlog Oneplus polovan ako ga nadje, što se reputacije LG telefona tu stavku nisam hteo da spominjem, čoveku ionako rušim sneška.
 
Ja imam(drugi koriste) g2 lg koji i dan danas radi kao prvog dana. Sve posle toga od lg-a je bio neki fail. Ili matična ploča ili displej ili baterija... Ako ti treba g2 javi se na pp.
 
Nisam primetio da je G3 imao bilo kakve neresive znacajne probleme. A svakako je odlican telefon.
G4 i G5 svakako. A vecina problema moze da se resi. Ja bih uzeo i G4 ako je dobra cena.

Meni i niije potrebno nesto vise od 3/32 kao sto ima G3. Ja nemam neke zahteve.

Meni je svakako bitan dizajn, kvalitet materijala ili cak kreativnost. I cena naravno a kod nas se svasta prodaje po visim cenama.
 
Poslednja izmena:
Nema svrhe kupovati stare telefone, jedino ako ti se bas dopadao, pa zelis sad da ga uzmes za male pare:)
Uzmi nekog novog kineza, sluzice te mnogo bolje.
Ps. G3 upada u loop, crkavaju ploce, puca plastika, plastika krcka, na vreme sam ga prodao:)
 
Nisam primetio da je G3 imao bilo kakve neresive znacajne probleme. A svakako je odlican telefon.
G4 i G5 svakako. A vecina problema moze da se resi. Ja bih uzeo i G4 ako je dobra cena.

Meni i niije potrebno nesto vise od 3/32 kao sto ima G3. Ja nemam neke zahteve.

Meni je svakako bitan dizajn, kvalitet materijala ili cak kreativnost. I cena naravno a kod nas se svasta prodaje po visim cenama.

Imao lg g3...baterija uzas, crkla ploca, ekran dobio zute mrlje...uzeo posle njega redmi note 5, brzi procesor, manje se greje, baterija 5x bolja, lepsi telefon, itd, itd... :)
 
Да ли ће ово да крене путевима ретро компова па да нека Нокиа 6110 или Сименс S55 опет буду на цени? Тееешко, не разумем ни ове са ретро компјутерима па ни са телефонима. Иначе имам један Сименс S25 и Нокију 3650 али ми на памет не пада да их враћам у живот. Ајде Нокиа 6120 би још и могла ...
Флегшип од раније има слабије карактеристике од данашњих јефтиних и просечних телефона.
 
Da danas mogu da kupim nov Sony Ericsson k800, odmah bih ga uzeo :D

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Да се њима исплати да га праве, не би много размишљали. ;) Оно што сам некада размишљао о 6110 па о S55 ми је сада смешно.
 
Malo je skrenuo tok thread-a. Svakako svako ima svoje misljenje o ovome i to je u redu. Mene najvise zanima gde i kako bih dosao do tih telefona po dobroj ceni. Sta jos postoji osim foruma i kupujemprodajem.
 
Jesi otvorio oglas ovde na forumu da bi kupio telefon? To bi moglo biti prva stvar za učiniti, često se brže kupi i bolje prodje sa kupovinom što se tiče drugih faktora.
Potom tražiš na svim drugim oglasima ako nisi našao ovde i na KP. Za šta si se odlučio ako nije tajna?
 
Sad sam postavio. Hvala

Nemam specifican model.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno