Šta je novo?

Devil May Cry 5

Nemogu da zamislim da neko igra DMC igru na misu i tastaturi lol

Igra je predobra, apsolutno najbolji DMC do sada. Ovako se pravi nastavak i moderna igra ! Svaka cast Hideaki-ju i njegovom timu, vredelo je cekati.
 
Meni ce ova igra biti u top 5 igara u 2019.bez obzira sta sve izadje :D
Predobra igra, dzojped lomim dok ovo igram :)
 
Ja nisam toliko odusevljen. Super je igra, ali nekako mi je previse bliska prethodnim delovima.
 
Meni je igra ok ako je posmatram kao film...iskreno čak i bolja od mnogih fimlova koje sam gledao skoro...ali kao igra meh...mada ja i nisam merodavan za ovakav tip igara....tako da odlgedao sam film :p....
 
Presao sam igru i zadnjih 5 misija su teska dosada, toliko dosadni i bezlicni nivoi sa gomilom boss-ova, utisci su znatno splasli nakon pocetka... Mislim da je ovde najveci minus level design, kao da nisu imali ideje sta i kako
 
Druže ti li si...a ne ne ja sam tajnoviti putnik...ne ne ja sam demon sa dušom...ne ne ja sam tvoj drug i brat ali možda sam ti ipak i ćale...jao ćale izraste mi ruka :) kad te videh...mism :p....
 
Poslednja izmena od urednika:
Odigrah sada jedno sat i po. Odlična optimizacija. Na ovom mom FX-6300 i RX560 4GB radi na 1080p i high settings sa 30 FPS pa naviše laganica. Nisam primetio veće dropove. [emoji16]
Ne žalim se. [emoji846]
Priča za sada ide u zanimljivom pravcu pa videću dalje. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Presao sam igru i zadnjih 5 misija su teska dosada, toliko dosadni i bezlicni nivoi sa gomilom boss-ova, utisci su znatno splasli nakon pocetka... Mislim da je ovde najveci minus level design, kao da nisu imali ideje sta i kako
Slazem se. I muzika je tanka...
 
Igra je top,prica i grafika odlicni,zvuk jos bolji kad se ukljuci neki od plugina poput dolby atmos-a ili nahimic-a.
 
Presao igru, za mene je bila perfect of pocetka do kraja ! Cista uzivancija.
 
Kad ga pre pređoste??? [emoji44][emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Pa kad igra vuce, verovatno je lako. Mene do sad vise odbija :S:
 
Nazad
Vrh Dno