Šta je novo?

Besplatne SIM kartice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fullest

Poštovan
Učlanjen(a)
11.01.2017
Poruke
40
Poena
55
Poz svima.

Zna li neko gde mogu da se nabave sim kartice? Svojevremeno sam koristio vectroneMobile, ali oni vise ne operisu u Srbiji. Da li mozda postoji neka sestra firma ili nesto slicno tome?

Hvala
 
Pa nista, samo treba da su besplatne. Dakle trebaju mi besplatne sim kartice.
 
Ne daje niko normalan besplatne kartice ;) Jer su shvatili da ima takvih ljudi :D

Ali koliko treba? Mozdda ima neko one sto MTS deli frei, a ne treba im.
 
Kartice su uvek besplatne, placaju se brojevi na njima :D
 
Ne daje niko normalan besplatne kartice ;) Jer su shvatili da ima takvih ljudi :D

Ali koliko treba? Mozdda ima neko one sto MTS deli frei, a ne treba im.

Kakvih tacno ljudi? Ne razumem? Treba mi mnogo, ali za pocetak 100-200..Davao je Vectrone mobiole u Srbiji. Svojevremeno sam iskoristio preko 1000 brojeva.
 
Stvarno, u čemu je štos? Zašto bi neko poklonio nekome 100-200-500 sim kartica?
Jesu li one sa brojevima ili samo prazne kartice?
 
Fullest, može li neko objašnjenje, kako funkcioniše taj sistem, koja je namena tih kartica (ne moraš objašnjavati za čega ih ti koristiš), koji su uslovi davaoca tih kartica, koja je matična mob. mreža kojoj pripadaju, da li je basplatna sama kartica, a onda se plaća korišćenje, ili je neki drugi fazon u pitanju?!?

Očigledno da niko sem tebe ne zna za neke besplatne SIM kartice.

A da, što jes jes, imati i koristiti 1000 brojeva, liči na neku nelegalnost, u najmanju ruku na spam generator.
 
Izgleda da je baš hitno, pošto upravo videh istu temu na forumu SK.
 
Ma jok, odakle vam ta ideja? :D
Garant je lik nasao nacin da od SIM kartica napravi lek za rak i istrebi siromastvo i glad, a vi odmah najgore zamisljate :D

Treba mu 250+ free SIM kartica? I pita zasto ih niko vise ne deli, o *mjau**mjau**mjau*, kad ovako nesto i pita covek, ode i ovaj forum u out ;)
Nebitno da li mu trebaju brojevi, covek hoce verovatno da neku elektroniku zeza, od toga zaradjuje, i trebaju mu free SIMs, da bi mogao da drugima naplati ;)
 
Poslednja izmena:
Hoće da izglasa pobednika u rijalitiju :-D
A ujedno će se i kladiti na pobednika [emoji14]
 
Oce, tu moze po jednu da poruci, njemu treba 500 ;)

Premalo je 500 za glasanje ;)
 
Moze 3 max. :)
 
Seća li se neko one nagradne "igre", najniža jedinstvena ponuda?!?

:D :d
 
to bi bilo to o besplatnim sim karticama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno