Šta je novo?

R7 370 ili GTX 960

racak91

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2008
Poruke
460
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X 3.4GHz (4.6 GHz), 8 Cores, 32MB L3 Cache+Arctic Freezer 34, 4 heatpipe, 150W TDP
Matična ploča
MSI B550-A Pro
RAM
2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast KF432C16BBK2/16+2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast
GPU
PULSE AMD Radeon™ RX 6600 XT 8GB
Storage
Samsung SSD 970 Evo Plus 250GB M2+XPG SPECTRIX S20G 500GB M2+Toshiba 500GB HDD
PSU
Raidmax 700W
Kućište
RAIJINTEK PONOS ULTRA TG4
Monitor
SAMSUNG 27T450FQRXEN
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam grafu iz potpisa Stixx verziju sa 2GB.
A imam ponudu uzeti GTX 960 2GB, da li vredi?
Napajanje Chiftec 450W
 
realno je jedno a realnost drugo . :d
 
Ja imam Asus R7 370 Strixx 2GB verziju..Pa gledah cene za nekih 70-80eura mogu uzeti GTX960..Svoju prodam za nekih 70 i uzmem GTX960 pa pitao da li ima neke razlike..
 
Nema neke velike razlike, ali ima taman tolike da vredi tih ~10e doplate. A neki bi rekli da vredi te doplate samo zato što je nV. R7 370 je na glasu kao prilično mušičava karta, u nekim slučajevima bolja od R7 270, u drugima gora.
 
Zasto bi iko uzeo GTX 960 za 80e kad za 90-100e idu RX 470?

Uzmi normalno napajanje i RX 470 :)
 
Pa hteo sam da predjem na nV pa sam pitao za misljenja...Za sada ne menjam jos nista ovo cisto pitao, imao sam GTX750 pa posle presao na AMD grafe ali me opet vuce nV nekako vise volim nV nego AMD...A da placam 100e za grafiku sada ne zelim, cisto pitao ovako jel bolja..Moja masina zelim plocu za sada promenuti da mogu OC 2500K i to je to....
 
Nasao sam RX 470 XFX 4GB za 80eura.Verzija sa onim fanovima sto mogu da se skinu lako i zamene ili stave druge...Sa crvenim ventilatorima.Ali kaze covek ima garanciju jos godinu dana i majnovala je i misli da je original bios.Da li to vredi uzeti i zamenuti ovu R7 370??
 
Svakako je fin upgrade, e sad da li je sve u redu sa njom, moraces sam da se uveris. To mi je sumnjivo ''misli'' da je original bios,pa valjda znas takve stvari kad prodajes kartu! Dobro je sto ima garanciju ali ne znam da li ce ti prihvatiti (u slucaju da ne daj boze zatreba) ako provale modovan bios!
 
Sumnjivo, sumnjivo obrisao je oglas a rekao da ima 5 komada da proda.A slabo ocena ima na sajtu kp..A sada gledao nasao slicno za 80eura ali MSI gaming X 4GB verzija..Pa cu videti tu ima i slike i garancija jos godinu dana isto.
 
MSI Gaming X su sjajne karte, sjajno izvedeno i masivno hladjenje. I pokazale su se da su izdrzljive. Nisam cuo da se nekad nekom ona pokvarila, za razliku od one nesrecne Armor izvedbe...
 
Imao sam MSI Rx 470 8gb gaming x, posle 2 godine joj je crklo hlađenje (ventovi su bili ok, ali je izgleda pukla neka od cevčica), i dobio armor rx570 u zamenu, armor ima kudikamo bolje hlađenje od Gaming X, tako da bih to zaobišao, ako moze.
 
Armor je serija-dve ispod Gaming X. Tvoj model je bio faleričan, pa si imao probleme. Ali nemoj savetovati Armor umesto Gaming X serije da se neko ne zezne bez potrebe i uzme lošiju kartu.
 
Nazad
Vrh Dno