Šta je novo?

Nokia 8.1

Ok. Svako ima pravo na svoje mišljenje. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Pa realno, jeste tako, razlike izmedju ovog i Mi 8 Lite su OIS i chipset, a kosta duplo vise, a 8 Lite je cak i lepsi.
 
Ok. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Evo kratkog rezimea.
Ovo je fon koji za 290e koliko košta na KP treba da jede malu decu a on jede samog sebe.
Laguje GUI, poprilično se greje prilikom upotrebe kamere, zvuk zvona do pola i zvuči a nakon toga se muči, sakrilli mu notch kontrolu... lud zbunjenog.
Imam još 1 problem za koji ne znam da li je globalni ili lokalni.
Nasumično mi blokira fon (ekran blokira u zatečenom stanju). Sačeka tako 2s zatim zatamni ekran i to je to. Nakon toga radi normalno do sledeće nasumične prilike.
Može li neka pomoć ili na RMA?
tnx

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam da li ti je uleteo loš primerak ili šta je, ali meni posle Mi A1 je odlično legao. Nemam apsolutno nikakvih problema i radi očekivano glatko. Da radi kako si opisao već bi bio vraćen u Vip, a ne da ga koristim već 6 meseci jer tu nešto sigurno ne valja. [emoji846]

Inače, da nisam jurio bolju kameru ostao bih na Mi A1 jer je i on za mene skoro perfektno radio. [emoji846]

To za Notch je regionalna glupost. Negde ima u settings, negde nema... Zašto, ne znaju ni oni. Opcija postoji kod svih, ali je negde sakrivena i ja sam do nje došao preko Nova Launchera. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Noćas nađoh na Nokia forumu da se baš mnogo ljudi žali na identičan problem kao i ja i to baš za Nokia 8.1 model... Nekima je i ekran menjan a problem se i posle toga nastavlja... Sve to se dešava od Majskog apdejta... Izgleda da je touch firmware nešto brljav.
Videćemo.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Ufff... Baš mi je krivo što ne znam ni kako da ti pomognem ni šta stvarno može biti problem. [emoji53]

Meni je stigao telefon sa januarskim pečom, odmah sam mu stavio februarski i baš ga mučim od tada. Svaki dan oko 7h SOT i nisam ni posle jednog apdejta primetio ikakve promene na gore. Znam još par ljudi koji su posle mene uzeli ovaj tel. i isto su zadovoljni.
Meni je jedina primedba što su ipak za ovoliko koliko sam ga ja u martu platio (50.000 din) mogli da mu puknu 6GB RAM, ali ne verujem da bi mi to previše značilo.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Da nije toga, fon radi ok.
Juče ujutro skinut sa punjača, i sada 42% baterije. SOT ovoga puta nije preveliki ali ladno 2 dana+42% :O

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Stigao peč za avgust. [emoji846]
31f3f43ac241198065e874b7bb9d16d5.jpg


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Stigao septembarski apdejt. [emoji16]
e69c0286beb5306746aeda73203df1e0.jpg


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
uzeo sam ovaj tel u januaru nov za 140e od nekog lika što je uzeo valjda iz comtradea jer su ih micali sa lagera, ne mogu čudu da se načudim zašto ljudi daju po 1000e za ove nove telefone :D vrhunski kvalitet izrade, radi potpuno glatko, kamera je za telefon realno vrlo dobra...
 
@NSX Stavi mu još i Gcam, pa ćeš videti šta radi kamera. :D

Inače, krenuo polako update na Android 11 za neka tržišta. Nemam pojma kad ćemo mi stići na red. :)
 
Nazad
Vrh Dno