Šta je novo?

Telefon do 30 000?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Ljudi sta uzeti do nekih 30000?prioritet mi je velik ekran i eventualno ok kamera? Bacio sam pogled na samsung a7 2018,p20 lite, honor 8x?
Je l neko ima iskustva, neki cetvrti predlog mozda? Od kineza prihvatio bih samo huawei tj honor, ostalo bih zaobiso?

Unapred hvala :))

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Kako se razmišlja izmedju Samsung A8 i Honor 8x evo sad slikano.
 

Prilozi

  • Honor 8x_1.jpg
    Honor 8x_1.jpg
    490.8 KB · Pregleda: 124
  • Samsung A8_1.jpg
    Samsung A8_1.jpg
    512.2 KB · Pregleda: 121
  • Honor 8x_2.jpg
    Honor 8x_2.jpg
    269.2 KB · Pregleda: 117
  • Samsung A8_2.jpg
    Samsung A8_2.jpg
    251.9 KB · Pregleda: 120
Naravno da ima, google night sight na GCam koji nisi instalirao na Mi 8 :)
 
Dobar je i night sight, da si probao, znao bi o cemu pricam. Za to je bio potreban veoma tezak zahvat, kucanje u google "Mi 8 GCam" i skidanje adekvatne verzije.

Naravno da nije na nivou aparata, ali s obzirom da je slikano telefonom, bolesno je dobar.
 
Zasto bi dodao 10k i uzeo taj umesto "obicnog" Mi 8? Bacanje para, prakticno isti telefon, cak Mi 8 ima vecu bateriju..

Ne bih ti preporucio da uzimas Xiaomi svakako, pogotovo ne Mi 8 i Mi 8 Pro jer si rekao da ti notch (koji jeste ruzan na tim telefonima) smeta toliko.
 
Poslednja izmena:
Gile majstore, nemoj da te neko nagovori da kupis stvar koju neces, pogotovo jer vidim da ti uopste nije zapelo da imas hardverski jak telefon. Mislim, niko tebe ni ne nagovara, samo ljudi pisu sta misle, ali ako imas tako jak stav protiv, kupi ono za sta mislis da ti odgovara, u prodavnici, kada ti je to vec tako vazno...i iskreno, sa tvojim zahtevima verovatno neces ni zazaliti.

Inace, sto se otiska prsta tice, evo, pisem sa mi 8, i iskreno da ti kazem ja ne znam kako senzor i moze da bude bolji od ovog. Kako ga pipnem, tako je otkljucan. Bas je dobar.
Notch jeste ruzan, i u developer (beta) romu (jako lako za instaliranje, bez otkljucavanja) je jedini nacin za sakrivanje taj da ti odsece to parce ekrana, a sat i one indikatore spusti ispod.
Ko hoce samo da oboji u crno i da indikatori ostanu gde su i bili, jedino uz pomoc neke aplikacije koja to radi.
Ne znam zasto su ukinuli resenje koje je postojalo ranije, ali ja sam odustao od toga. Ni mi 8 ni poco se ne kupuju zbog izgleda. Imas mix seriju za to, ili neki drugi brend.

Za mi 8 pro dobro proveri, i nemoj da ti neko bude kriv, jer taj telefon retko ko i preporucuje ovde. Meni npr. deluje da ima vise mana nego prednosti u odnosu na mi 8 (baterija, a valjda i podrska) i nema sile da bih nesto doplacivao za njega. Za Xiaomi iskusni kazu sa se uvek jure najpopularniji modeli.
 
Nema Mi 8 više, samo Pro.
Ne znači da ću da kupim ako odem tamo, još jednom da pogledam uživo, proverim, razmislim, ne bacam ja pare baš tako lako.
Imam telefon, nije mi hitno, izlaze novi modeli, starima pada cena, a idem i u Italiju za Uskrs, možda i tamo nešto naleti.
 
Da ovaj Honor 8x ima za nijansu bolju kameru, USB C i brzo punjenje, ne bih ni razmišljao o kupovini drugog telefona do 2021.god!
 
Pa eto, to je to ko mi8, malo manje. Nema notch. Jedino selfi kamera sto je dole. ali ni to nije problem na miui romu, jer se telefon jednostavno okrene naopacke i slika ko da je normalno okrenut.
 
Kako se razmišlja izmedju Samsung A8 i Honor 8x evo sad slikano.

Na 8X je fotka nešto tamnija u odnosu na A8, da li si koristio GCam koji pominje @iivanbass1, da li nešto poboljšava fotke, kakva je situacija sa videom, da li je lošiji više nego što se vidi razlika između fotki?
Kolika je razlika u punjenju između A8 i 8X, kakava je slušnosti između ova dva fona, jačina zvona?
 
Nemam pojma da može da se instalira GCam!? Ako može, neka neko objasni.
Video nisam ni koristio, retko kad i koristim, probaću sutra.
A8 se duplo brže napuni.
Prilikom razgovara odlično se čuje na oba.
Jačinom zvona nisam baš preterano oduševljen na 8x, a što se A8 tiče tu nemam pojma, jer deca telefon uvek drže na vibraciji!? To su te nove generacije, kad god zovem ne javljaju se, dodje mi da im bacim telefone! :wall:
 
Uzet mi max 3,tel je odlican u svemu sem u kameri... Kao da je neka 2014,15 mozda i to ako je objekat miran kao mrtvak, pomeri li se i malo mesto slike dobije se mulj.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Nadam se da ce gcam da poboljsa stvari trenutno je bas tanak s kamerom [emoji4] sve ostalo za 230e stvarno impresivno, a i baterija je kao akumulator... Msm da bi jugo upalio na nju [emoji23]

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Imam P20 Lite trenutno, nisam nešto preterano zadovoljan i planiram da uzmem nešto drugo. Šta mi preporučujete u cenovnom rangu do nekih 250-260€ (cene sa KupujemProdajem, ne planiram da uzimam iz prodavnice).

Ono što je meni zapalo za oko jesu Pocophone F1, Redmi Note 7. Ne mora strogo biti Xiaomi.
 
Ljudi po cemu je za redmi 7 note 30 evrica niza cena u odnosu na mi max 3?(po zvanicnim cenama razlika je i 10 000d) Je l u necemu kanta los ili?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno