Šta je novo?

Hardver USB Hub 3.0 preporuka

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

timemaster89

Slavan
Učlanjen(a)
28.01.2009
Poruke
1,375
Poena
360
Da li neko ima da preporuci dobar (iz licnih iskustava) USB Hub koji zapravo moze da podnese vise USB uredjaja prikljucenih na njega? Gledao sam neke koji imaju 6 ili 7 ulaza i to bi mi bilo sasvim dovoljno. Svaki random koji sam probao od poznanika je zapravo strasno lose i clunky iskustvo. Moje potrebe: flash, eksterni hdd, tastatura, mis, bluetooth, nekada punjenje telefona... Nista previse fancy. Hvala svima :cigar:
 
Identičan model koristim. Protok sa eksternim HDD do 100MB/s stabilno (nisam probao sa ssd) a ima i opciju za samostalno napajanje ukoliko USB port računara ne može da isporuči dovoljno struje. Ovaj priključak od gore je na idealnoj poziciji za priključenje USB stick-a. Koristim ga godinama, svaka preporuka.
 
Да не отварам сличну тему, одавно планирам да купим неки USB 3.0 хаб али онај што иде напред у 3,5/5,25" и повезује се на плочу. Једном сам видео у некој радњи али је нестао а од тада никако да налетим на неки такав. Видим на алију од 5-6€ па све до преко 200€, није ми најјасније шта код ових кошта толико.
Они екстерни обично имају кратак каблић па ми не значи ако је иза кућишта, ово у самом кућишту не могу да затурим или оборим. ;)

Нуди ли то неко код нас или да погледам шта има на страни? Никада нисам куповао отуда, ред је да једном почнем.
 
Хтедох да поручим овај HUB али сада је испорука 70 долара.

Да ли може неко да препоручи неки HUB на ког се могу прикључити USB уређаји (нпр миш и тастатура) да се може купити код нас? Купио сам раније неки USB HUB али он омогућава само напајање.
 
Nazad
Vrh Dno