Šta je novo?

Telefon iz MTS-a?

Jamiroquai

Cenjen
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruke
73
Poena
160
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-4460
Matična ploča
Gigabyte GA-B85M-D3H
RAM
16GB DDR3
GPU
GeForce GTX 950
Storage
1TB WD Blue WD10EZEX 64MB
PSU
500W Chieftec GPS-500A8s
Mobilni telefon
Samsung S21 FE
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Potrebna mi je preporuka za telefon iz MTS poslovnice jer je majci danas crkao Nexus 5. Trenutno je na Morava 2 paketu, tako da je prilično ograničena izborom za 1rsd. Nije zahtevna što se tiče korišćenja telefona, odigra po neku igru i sve ostalo se svodi na razgovor, viber i skype kako kad.

Da li neko može da mi kaže šta da joj izaberem od ponuđenih telefona? Odnosno šta je najmanje zlo ovde. Vidim da ima par Alcatel i Tesla telefona, dve motorole, jedan Asus...Uostalom ako neko ima vremena nek pogleda na linku ispod ali nek stavi parametre navedene gore.

https://mts.rs/oec/lista-mobilnih-uredjaja/postpejd-tarife/morava-2

Hvala puno na pomoći :)
 
Od mene preporuka za Moto E5 DS. Uz Morava 2 paket izadje 175din, a vidim i da ima neko snizenje samo ne znam da li je vec uracunato.
Moj cale je ima i stvarno je dobar telefon. Velika baterija, veliki ekran, android 8.0 i lepo izgleda.
 
E5 preporuka. Jeste da ima 2GB memorije, ali za ono što tvojoj majci treba biće joj više nego dovoljno. Eventualno G6 Plaz, koja je identična E5 (čak i fizički) ali ima 3GB memorije. On je 300 din mesečno.
 
Ukoliko žena hoće telefon za dinar onda su najbolji izbor moto e5 play I eventualno Nokia 2.1 koji ima manje rama al znatno bolju bateriju. Tako nek proceni šta joj je bitnije
 
Hvala puno na predlozima! Ujutru ću otići do mts-a da pogledamo telefone koje ste mi preporučili i da izabere :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nikako e5 play. Ima samo 1gb mem sto je smesno u danasnje vreme.
 
E5 play ima 2gb rama a Nokia 2.1 ima 1gb. Al svejedno. U pitanju nije zahtevan korisnik. Oba valjda imaju stock Android tako da će joj raditi posao šta god da izabere.
 
Da, jeste. Mada je ipak lošijih specifikacija u odnosu na full e5. Ja bih ipak išao na e5. Veći ekran 18:9 odnosa. Gorila glass (retkost u klasi), bolja kamera (8 vs 13 MPixa) i najvažnije po meni - Baterija 4000 vs 2800 mAh. Vredi tih 175 din mesečno full e5.
 
Slažem se da je e5 mnogo bolji. Ali on na kraju izadje oko 4000 a u prvom postu je napomenuo da traži tel za dinar a za dinar su po meni ovo najbolje opcije
 
Telefon sigurno ni u kom slucaju nije za dinar. Primer e5 u VIP Neo 2 tarifa. 1000 din bez fona 1700 din mesecno ako se uzme fon. 700 din razlike. Pomnozis 700 sa 24 meseca i dobijes cifru od 16800 din. To ti je cena fona. Ova racunica u VIPu bila je dobra do septembra jer taj iznos je oko 140eu. Fon je na kp u to vreme bio od 125 do 150eu, pa je mogao da se proda fino. Za kes od njega i doplatu mogao si da uzmes recimo mi a1.
 
Da ne otvaram novu temu....
Hteo bi da uzmem tel za suprugu uz Kontrolu Troskova 500. Posto vise ne daju popust od 50% samo 20% ili 100din a taj broj koristim iskljucivo za parking i internet onda bi ga iskoristio da uzmem tel na rate do max 1250din + tarifa.
Nekako mi se p20lite namece kao najbolji izbor, zbog velicine (boje), ona je skroz ne zahtevni korisnik, trenutno ima neki y6 star dve godine i jos nije izrazila zelju da ga menja, pa racunam da ce svaki biti primetan "upgrejd".
Sta vi mislite?


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad sam gledao ovaj honor 10lite, po automatizmu sam ga izbacio jer je 6.21 inca, onda kad sam video dimenzije pa to je manje od ovog mog LGv20 za celih 0,5cm a plus ima pola inča veci displej.
Jedino sto ima 3Gb rama i sto ga nema u roze boje.
Vidi da nisam u toku sto se tice mobilne scene. :)


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Uzeo juce honor 10 light, taman je stigao u poslovnice.
Lep telefončić, lepo lezi u ruci i lako ga je koristiti jednom rukom iako ima 6.21inc. LgV20 kao neka ciglica spram njega, al mi vise odgovara ta stara garda i njihov odnos stranica, verovatno zbog navike.
I najbitnije, supruga zadovoljna.
Hvala svima.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno