Šta je novo?

Tesla 5 godina garancije..

Zdravo ljudi.
Trebam da kupim tv od 32'', u stanu u kome sam podstanar, gazda mi je prepustio odabir.
Cenovni rang je taj najnizi, do 16k dinara.
Video sam ovu Tesla akciju, istrazivao danima televizore na netu, citao komentare ovde na forumu i sad da me neko pita nemam pojma sta da kazem, osim da sam gubio vreme bezveze...
Necu zivetu u ovom stanu narednih 5godina to je sigurno, ali mi bezveze da gazdi kupim tv sa 2-3 god garancije kad mogu uzeti Teslu od 5 godina.

U Tehnomaniji mi prodavac pohvalio Teslu i Fox, pa onda Vox kao losiji od njih.
Vidim da se u poslednje vreme hvale Fox i Tesla ovde na forumu, pogotovo ove nove Tesle.

E sad, ne bih bas ni da kupim TV od 5godina garancije a da neko vreme provede u servisu, pa sta vi mislite, da idem na Teslu?
I zanima me, koja je razlika u ovim oznakama kod Tesli, sve je manje vise isto osim tjunera, ali me interesuje osvetljenje koje se krece od 220-450cd/m2, jel treba na to obratiti paznju?
I Zvucnici su od 2x5w=10w do 2x10w=20w sto je tacno duplo, a kako volim da gledam filmove sa povisenim tonom, pretpostavljam da nije prijatno da se slusa ovaj od 2x5w na max?

Hvala unapred, svako dobro i pozdrav

Pre par godina sam kupovao tv, zaneo se za neki Fox od 50 inca, promenio 2 komada iz WW, slika na oba katastrofa, boje ne mogu da se nameste ...
Zavrsio na panasoniku ...
 
Da li je neko uzeo Tesla TV u toku ovog promotivnog perioda i registrovao se za produženje garancije? Ja to uradih, međutim nisam dobio nikakav dokument kao potvrdu produžene garancije (kod druge firme kada sam produžavao garanciju dobio sam mail sa PDF file-om gde su navedeni svi potrebni podaci). Sada sam dobio mail gde me obaveštavaju da je registracija uspešna i da je garancija produžena, ali generalno ja nemam nikakav dokaz osim pomenutog mail-a.
e7347ea23749d44cec59305f4f269138.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kod njih si u sistemu. Ako bude problem po imenu ce da te nadju.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru, pretpostavljam da je tako ali bi svakako bilo bolje da su poslali u prilogu i neki prateći dokument. U slučaju problema sa utvrđivanjem produžene garancije morao bih na njihov mail da se pozivam, a u njemu su uopštene informacije bez mog imena ili serijskog broja TV-a, iskreno malo je neozbiljno odrađeno.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ja kad sam radio produzenu garanciju za Toshiba laptop,isto sam dobio slican mail,nikakav prateci dokument nisam dobio.
 
Pa to je mail potvrde da si dobio produzenu garanciju
 
Pa naravno. Tako da mail od Tesle isto to znaci.
 
Ma ok, sve je jasno ali opet malo je neozbiljno, nebitno da li je u pitanju Tesla, Toshiba ili neko drugi.

Hvala puno na odgovorima! :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ova serija T tipa 32T319BH ti se pravi u TCL fabrici i panel je na prvi pogled dosta bolji od Foxa..Vox da ne pricam...

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Kupio sam 32T329SH
Super je tv, bas lepe boje daje. Hd kanali super, ostali dosta losiji, na starijem LG-ju od 32'' cini mi se bolja slika.
Preko laptopa/flesa je slika vrhunska stvarno, tv jako lepo i kvalitetno izgleda, svaka preporuka.
Jedina mana je to sto ne moze da se upravlja fontom kod prevoda prilikom pustanja sa fleske, pa moram da povezujem laptop.
Hvala puno na preporuci, poz
 
Pozdrav drugari, kupio am teslu smart32 t3 serija. za spavaću sobu, ali ne znam kako instalirat ss iptv apk za gledanje iptv. Ja je nadjem u store, ali jednostavno ne znam kako instLirat je i postavit na početni ekran gdje su netflix i youtube itd. Molim pomoć jer imam listu za iptv


Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne znam o kom tačno modelu pričaš, ali mislim da su im svi 32'' smart modeli na nekoj verziji linuksa, tako da ne možeš instalirati android aplikaciju.
 
Ne znam o kom tačno modelu pričaš, ali mislim da su im svi 32'' smart modeli na nekoj verziji linuksa, tako da ne možeš instalirati android aplikaciju.
Me android apk, već dam našapo u njegov store ssiptv, ali ne mogu je instal. I ksako da je postavim na početni ekran? Model je tesla 32t3 19shs

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Koju ti gresku izbaci kad nece da je instalira?
 
Izgleda da su ove nazovi apk sve otvorene i samo se mogu premestiti u favorite u store, nikako na početni ekran. Ili ja ne znam kako. Akad u ptetragu upišem ss jptv, nadje mi je onda ok i piše otvoreno nigdje nema instal. Možda je takav sistem u teslu?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Kupio sam 32T329SH
Super je tv, bas lepe boje daje. Hd kanali super, ostali dosta losiji, na starijem LG-ju od 32'' cini mi se bolja slika.
Preko laptopa/flesa je slika vrhunska stvarno, tv jako lepo i kvalitetno izgleda, svaka preporuka.
Jedina mana je to sto ne moze da se upravlja fontom kod prevoda prilikom pustanja sa fleske, pa moram da povezujem laptop.
Hvala puno na preporuci, poz

I ja planiram uzeti Tesla 32T319SH ali nigdje nisam nasao neke rezencije o ovom modelu... Najvise me zanima da li sa USB-a pusta normalno filmove (mkv, mp4,...)? Na sta si mislio to u vezi titlova? Da li ih ucitava kako treba? Ja na starom LG pustam sve normalno, samo preimenujem .srt titlove kao film i radi.
 
I ja planiram uzeti Tesla 32T319SH ali nigdje nisam nasao neke rezencije o ovom modelu... Najvise me zanima da li sa USB-a pusta normalno filmove (mkv, mp4,...)? Na sta si mislio to u vezi titlova? Da li ih ucitava kako treba? Ja na starom LG pustam sve normalno, samo preimenujem .srt titlove kao film i radi.
Cao druze.
Mislio sam na to da ne mozes da sredjujes font i velicinu sto se titlova tice.
Pusta on titlove ali ima svoj font, svoju velicinu i svoju boju i to je to.
Pokusavao sam jedan dan ali kolko sam skapirao ne moze se nista menjati pa sam kupio hdmi i sve pustam preko laptopa.
Sto se slike tice, kad pustim filmove ubija kako je dobra slika, stvarno neverovatna.
E sad, sto se cene tice, ja sam ga platio 16000, ne znam koliko je sad, a moj brat je skoro uzeo Hisense 32" smart za 20000 i prezadovoljan je.
Ako planiras youtube i to onda idi na smart, ako ti to nije bitno onda bez razmisljanja uzmi Teslu.
Samo da napomenem da slika preko mog Orion operatera nije bas najbolja, boje su ekstra, ugao gledanja isto ekstra ali ostrina nije to to.
Pretpostavljam da je do njih jer kad pustim film preko kompa ili flesa onda je nenormalno dobra slika.
Ipak dobijam sliku preko antene, verujem da bi kablovska bila mnogo bolja.
Ako te interesuje jos nesto, slobodno pitaj.
Pozdrav

Sent from my H8314 using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima. Bitno mi je da pušta filmove i da ima ove moderne tjunere za digitalnu tv. Da li su fontovi na ovom tv-u standardni bijeli ili neke druge boje (nije valjda žuta)? Još kad bio imao koju fotku tv-a sa nekim 720p/1080p filmom sa fontom bilo bi super :D
 
Nazad
Vrh Dno