Šta je novo?

Blackberry keyone,isplati li se?

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,125
Poena
315
Nosim Xiaomi redmi note 4x vec 2 godine,hocu da ga menjam,i dalje radi kao sat ali mi je došao trenutak da ga zamenim. Posto sam veciti fan blekberija,razmatram neki bb,medjutim,ne bih dao preko 250€ a jedini za te pare je bb keyone. Znam da je stariji model,gledao sam neke testove sa s8 i iapada da je u rangu sa njim,a sa druge strane nije daleko ni od note 4x. Da li se isplatiti prodati 4x i dati jos 150€ za key one? Ili je bolje sacekati da prodje neko vreme pa uzeti key2 le?
 
moras da uzivo probas. imao sam keyone ali black edition (4gb ram, 64gb memorije), i osim sto sam imao uzaan problem da je power dugme na kontra strani od s9 (koji mi je bio drugi tel), nisam uspeo do kraja da se naviknem. Tastatura mi je bila ok (bb classic je imao bolju), poprilicno je tezak, trebalo mi je da se naviknem, a hub mi je u jednom treutku poceo da smeta (koliko god to sumanuto zvucalo, suma notifikacija sa tri maila i dve drustvene app). kazu da key2 ima malo bolju (mislim da koriste rec prirodniju) tastaturu za kucanje. Koliko god me bolelo da kazem, mislim da je doba fizickih tastatura proslo, da nam je svima bitnija velicina ekrana.
 
Meni na primer fizicka tastarura na bb-u nikada nije bila problem, zamenio sam 5-6 bb telefona u zivotu i sa svakim sam uzivao. Jedina neostvarena zelja mi je bb passport. Bb Hub je po meni najbolja stvar u vezi bb telefona. Ali posto telefone menjam na oko 2 godina,pitam se da li se ovo isplati.
 
nisi me razumeo, pre bb keyone, imao sam classic, q10, 9900, 9700. ova tastatura je drugačija. mora da se proba. prilično mi je falila "bradavica" ili trackpad. passport je imao samo tri reda tastera koji su bil8 prilično razudjeni, i kucanje jednom rukom nije bilo moguće. iskreno, mislim da u naredne dve godine se ne isplati uzeti bb, jer žrtvujes displej koji ti je iskreno bitniji. uz to, telefon je prilično težak...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno