Šta je novo?

RTX 2060 Inno3D Twin X2

pega022

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2005
Poruke
98
Poena
309
Zainteresovan sam za ovu grafu iz radnje na e. Zanima me iskustva onih koji su je pazarili. Radne temperature, buka, ima li coil whine, ako je neko radio OC koliko je dobacio i ko je proizvođač meme na toj grafi. Hvala
 
Zainteresovan sam za ovu grafu iz radnje na e. Zanima me iskustva onih koji su je pazarili. Radne temperature, buka, ima li coil whine, ako je neko radio OC koliko je dobacio i ko je proizvođač meme na toj grafi. Hvala
Izbegavaj tu marku ako nece buku u kucistu i pregrejavanje graficke.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
^ Apsolutno netacno napisano, iz ko zna kojeg razloga.
Gtx1060 i Gtx1070 sa takvim hladjakom su bile odlicne kartice, tako da nema nikakvog razloga da tako ne bude i sa Rtx 2060.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Apsolutno netacno napisano, iz ko zna kojeg razloga.
Gtx1060 i Gtx1070 sa takvim hladjakom su bile odlicne kartice, tako da nema nikakvog razloga da tako ne bude i sa Rtx 2060.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Imao sam na kratko 1080 pa zato sam i napisao moje iskustvo.
Inno 3d nece vise da vidi moje kuciste :D

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Mozda je tebi zapao malo losiji model? Masa ljudi je prezadovoljna sa 1060 6GB doticnim modelom, sad ne znam za jace... @pega022, trenutno mislim da ljude koji poseduju RTX 2060 na prste mozes izbrojati, plus jos konkretno taj model... Sve je to relativno novo (kod nas)da bi bilo napisanih iskustava...
 
Kupi kartu i uzivaj. :)
 
Uzmi bolje RTX 2060 Zotac Twin Fan 6GB DDR6 ili još bolje uzmi RTX 2060 MSI Ventus OC 6GB DDR6, ja imam INNO i čuje se ali ne često, recimo kad igram PES ne čuje se sve dok ne počne Replay i onda se čuje ili dok se učitava neka igra i slično. Iako piše u specifikacijama Brzina čipa 1365-1680 Mhz, Nvidia driver pokazuje boost speed 1770 MHz (nisam overklokovao), a u radu u proseku ide oko 1950 MHz a u pikovima 2010 MHz bez overklokovanja (RTX serija ima dinamičko overklokovanje, prati parametre kartice i na osnovu njih odredjuje GPU brzinu!). U idle je temp 46C jer ventilatori ne rade a u HIGH load 68C-71C.
 
Trenutno na 1920x1200 i crvena boja mi je malo blurry, pogotovo crvena slova, videću da zamenim HDMI kabli jer sam do sada koristio DVI a nema ga na ovoj kartici! Ako još nisi uzeo vidi da nađeš ovu: RTX 2060 Zotac AMP.

Maximum Overclock Comparison
Max. GPU Clock Max. Memory Clock
EVGA RTX 2060 XC Ultra 2055 MHz 2000 MHz
NVIDIA RTX 2060 Founders Edition 2010 MHz 2090 MHz
NVIDIA RTX 2070 Founders Edition 2040 MHz 1985 MHz
ZOTAC RTX 2060 AMP 2055 MHz 2130 MHz

Trenutno najbolji odnos cena performanse i Zotac je imao, možda još ima ako se registruješ preko sajta dobiješ dodatnu garanciju!
 
Nazad
Vrh Dno