Šta je novo?

Koji Samsung 300-400e nov

nemanjahtc

Cenjen
Učlanjen(a)
26.11.2010
Poruke
466
Poena
170
Sta uzeti posle A5 2017 za suprugu, rang 300-400e, ne voli kineze pa ni Huawei, znaci samo Samsung dolazi u obzir.
Najveci problem je sto ne voli velike telefone, a koliko vidim ovi noviji modeli su poveliki, sve nesto preko 6".
 
I ja sam za s8, ali mi nekako zastareo model vec, planiram da je ubedim na veci displej sa sto manjim bezelima, razmisljao sam o Samsungu A8S, ali je redak model kod nas, mali je broj oglasa s tim modelom, a izgleda interesantno.
A9 u pink boji je prelep, ali dosta povelik.
 
I ja sam za s8, ali mi nekako zastareo model vec, planiram da je ubedim na veci displej sa sto manjim bezelima, razmisljao sam o Samsungu A8S, ali je redak model kod nas, mali je broj oglasa s tim modelom, a izgleda interesantno.
A9 u pink boji je prelep, ali dosta povelik.

Ok, ali sta je to zastarelo na S8, bas me zanima...ona prelazi sa A5 modela, mislim da ce videti promenu sigurno.
Ako hoces noviji model, imas S10E :)
 
S8 u odnosu S10 nema razlike vredne dodatnog novca, tako da S9 za te pare best buy! S10E prelazi budzet skoro duplo..
 
S8 ili S9. Oba su skoro iste veličine kao taj A5 2017 (duži u visinu, uži pri hvatu). I svakako bolje leže u ruci. Jeste da imaju veće ekrane, ali su gotovo bez okvira plus odnos stranica 18.5:9 naspram starog 16:9. S8 je sigurno bolja kupovina nego A7 2018. Kamera bolja, bolji čipset. Agilniji i lepši fon.
 
A9 je najbolji Samsung u tom rangu, nema Exynos i ima solidnu bateriju, 6/128, pristupacan i SD 660, nije uopste losa kupovina (za nekog ko ne zeli kineske brendove).

Na oglasima gde je ~350e nema garanciju na plocu i ekran, prakticno nema garanciju uopste.
 
Hvala na prelozima. Tako ce i biti, najverovatnije S9, da se dodaju jo 50-ak evra od maksimalne cifre koju sam stavio.

Samo me interesuje da li je neko probao uzivo A8S? Na oglasima je oko 380e, interesantan model nesto kao S10 sa onom kamerom na displeju.
 
Nazad
Vrh Dno