Šta je novo?

Koji telefon

Vladimir2101

Poštovan
Učlanjen(a)
01.01.2018
Poruke
759
Poena
80
Pozdrav pre svega. Burazu je doslo vreme da menja telefon za neki budzet oko 360-370e. Eh sad ja dole imam par modela koji se njemu svidjaju a Vi kazite Vasa misljenja. Znaci,telefon mu je potreban za svakodnevne radnje. Ne zeli da ima nikakva kasnjenja i slicno. Aplikacija dosta ima pa min. 64GB memorije bi trebalo. Kamera mu je takodje bitna

-Galaxy S8+
-Galaxy S9
-Xiaomi Mi 8
-OnePlus 6

To je to sto se tice nekog njegovog izbora. Hvala svima ::)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Za te pare a da je nov moze Mi8 128GB memorije, mozda i s8+ ostali su znacajno skuplji. Od ovih nqbrojanih moj predlog je Mi8. Mislim da nema bolje za te pare.
 
Bez obzira, mislim da bi mu mi8 bio najbolji izbor, nov, i to od 128GB interne memorije moze da se kupi za tu cenu. Stock kamera je odlicna, ali je jos bolja kad se instalira GCam. Koja se instalira kao svaka druga aplikacija. Ne treba ni root ni nista.
 
Uzmi u obzir Mi Mix 2S.
 
Iskreno ne znam da li bi prihvatio 2s zbog polozaja kamere i IPS panela. Ima li mozda jos nekih telefona na koje treba baciti oko?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Nista ne fali solidnom IPS panelu, pogotovo po toj ceni, a dizajn i izrada su u samom vrhu. Polozaj kamere je vec druga stvar.

Ima, LG G7.
 
Dobar ips je mnogo prijatniji za oci. Ne przi toliko kao amoled a razlika izmedju odlicnog ips-a i dobrog amoleda nije velika. Jedino amoled je dobar zbog aod ko ga koristi.
Razlike nisu tolike u korist amoleda da bi to bio razlog nekupovine nekog telefona
 
Poslednja izmena:
Ne prži ni Amoled, kad se fino podesi, ipak je bolji od IPS. Sem toga, saglasan za ostalo, nije IPS razlog za odustanak od nekog telefona. Posle skoro decenije sam prvi put na ne Amoled i skroz je ok.

Na direktnom suncu je recimo ekran Note 3 bio bolji, ali nema ni ovde problema.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno