Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Šta da kažem ja što sam uzeo u Gigatronu? Volim da kupujem kod njih jer su mi uvek, apsolutno, izašli u susret

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imam i ja druga koji "voli" da kupuje tamo. Ispred zgrade mu je radnja, redovno im da 20-30% vise novca nego da se proseta do druge radnje :D
 
Da li ce biti na otvaranju dobre cene i za nizi segment, rn5,rn6pro,poco...?
 
Dodali su bluetooth zvucnik na akciju, videcemo jos da li ce biti i drugih telefona.
 

Prilozi

  • zv.jpg
    zv.jpg
    96.7 KB · Pregleda: 364
Čekaj,oces da kazes to sto je na sajtu da ce to biti cene i na dan otvaranja?
 
Jeli ima neka najava cene za Mi9 ili Mix3 ?
 
Pobogu ljudi, pratite njihov sajt i naloge na drustvenim mrezama...

Normalno je da ce napraviti neku "akciju" kako bi navukli masu da dodje na otvaranje, pa da se sve to lepo uslika i snimi, pa ko se upeca, upeca.
 
Redmi 4X za 7.999din.
 
Novi proizvodi na akciji. [emoji4]
7aac00edac7ad499bcf8ecda312d1661.jpg
61a876333aced58f0678a373b0dc1713.jpg
 
Ovo za r4x bagatela. Za matorce i manje zahtevne korisnike fantazija. Ja matorom uzeo pre god i po sljaka sve u 16.
A cena manja nego za neki leagoo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Bice i preciscavac vazduha u radnji. Odlicno.

Ipak mozda nesto i bude od ovog Mi Store-a :)
 
I mene zanima.
 
Nece, pise samo u radnji i samo 1kom po kupcu. Mada ne sumljam da ce se nakupci nakaciti.
 
Ako uopste bude na stanju po tim cenama ;)
 
amazfit bip ne smem da pomislim koliko će koštati na osnovu cene mi band 3, srećom da u svetu postoje radnje gde sam mogao da ga kupim po realnoj ceni...po onome što sam video na brzinu jedina koliko toliko prihvaljiva i ne toliko napumpana cena je za par power bankova...
 
Te akcije, tipa jedan mi8 i jedan r4x me ni najmanje ne zanimaju.


A mislim da ne bi trebalo ni njih. Bolje je da ponude korektnu cenu tokom cele godine a ne takve popuste na par komada gde ce se masa ljudi razocarati kada dodju tog dana.
 
4/32 bez mogucnosti prosirenja, nisam siguran da je bas pametno uzimati ga.
 
Naci ce i on kupca siguran sam. [emoji4]
 
Nisu to popustu. To je prevara,navlakuša
 
Zato sto ce biti po 1 ili 2 kom po toj ceni.

Da li je to snizenje ili prevara?
 
Naravno da je snizenje koje vazi samo na dan otvaranja ali kolicine su ogranicene. Sve je to navedeno, tako da prevare nema.
Ne mogu sigurno obezbediti 50 primeraka po toj ceni, ne ide to tako. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno