Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

:)
7bbb3c4dcb8b4b8d934bfe60d9bbdc25.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa OK, ja ne vidim ništa loše u ovoj promociji, sem toga što ništa nisu odradili za online kupovinu. Jer pecam za sebe neku prenosnu bateriju i BT zvučnik.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Uh da ima i pilica bilo bi vec zrtava...
 
Poslednja izmena:
U pravu si, dobra je cena :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ред је преко 100 метара.
8a493f906cef8e33ac2e6e03f9c8a127.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Imal' zivih?
Neki live stream?
 
Има на Инстаграму.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Svako dobio balon.
 
Amazfit Stratos 2 , 28700 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Realno, ništa specijalno. Dođoh u 13h i tek oko 15:30h su otvorili prodavnicu.

Uzoh Redmi 5A i ukupno je bilo možda oko 50-70 telefona ispod 10k (Redmi 5, Redmi 4X i Redmi 5A). Više nema ni 5A (petica i četiri iks odmah nestali) a red je sigurno dužine još preko 100m ali će se brzo raspasti kad shvate ljudi da nema ničega jeftinog.

Bilo je preskakanja reda nekoliko puta, nekoliko puta je i obezbeđenje hvatalo "prestupnike" i izbacivalo.

Sve u svemu, prvih 100-inak je možda i nešto uzelo, ostali mrka kapa. Inače, prvi lik je izgledao kao da nije 3 dana spavao.
 
Poslednja izmena:
Red je kroz pola Ušća. Šta se deli, nije mi jasno? [emoji23] Bože ti pomozi...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
I sad je prevelik red posle dva sata, ima i previse nekih baba u redu :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pomislile da je red za peMziju[emoji38]
Doduše, penzosi uskoče čim vide neki red, navika i dosada su čudo.[emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@dzonihsv
Da li znas da li je bilo mi8 i mi9 kada si ti uzimao 5a?
 
Realno, ništa specijalno. Dođoh u 13h i tek oko 15:30h su otvorili prodavnicu.

Uzoh Redmi 5A i ukupno je bilo možda oko 50-70 telefona ispod 10k (Redmi 5, Redmi 4X i Redmi 5A). Više nema ni 5A (petica i četiri iks odmah nestali) a red je sigurno dužine još preko 100m ali će se brzo raspasti kad shvate ljudi da nema ničega jeftinog.

Bilo je preskakanja reda nekoliko puta, nekoliko puta je i obezbeđenje hvatalo "prestupnike" i izbacivalo.

Sve u svemu, prvih 100-inak je možda i nešto uzelo, ostali mrka kapa. Inače, prvi lik je izgledao kao da nije 3 dana spavao.
Kakva je bila situacija sa mi 8 i mi 9?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mi8 sam video da je bilo u komodi iza pulta minimum 10ak komada. Mi9 nisam video da ima (tu blizu prodavačica makar).
 
Poslednja izmena:
Jel neko video da li je Xiaomi M365 električni skuter u ponudi i ako jeste koliko su ga zacenili? Ostalo me ne interesuje previše :)
 
Ima video sam na snimku a koliko je ne znam i menš interesuje

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ako neko ode skoro, nek javi jel ako je bolje stanje i ima Mi 9. Ja se naostrio da ga uzmem, ali kad sam video red, reko ajde vazi.
 
I ja isto, valjda će neko preprodavati...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stariji prijatelj koji je stigao na red oko 15 : 45 rekao je da niie bilo nijednog telefona koji je bio na akciji...Vecina ljudi nije ni znala koje cene ima Xiaomi i nadali su se da ce sa Vip popustom da prodju mnogo jeftino...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel preostalo nesto da valja ili je sve razgrabljeno?
 
Nema guzve kada sam ja bio pre sat vremena. Sve je rasprodato, samo Redmi GO je ostao od telefona.
Mi Stereo bubice BRE02J sa 3.5 mm 2.500 dinara, a iste te sluške sa USB type C 3.500 din.
Baš deru.
Mi band 3 je bio skuplji oko 600 dinara u odnosu na Vip.
 
Nazad
Vrh Dno