Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Šteta što kod ne može da se iskoristi neki drugi dan. Sutra ima da bude gužva

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Kaze ovako "Vip i Mi Store pripremili su za tebe sjajnih 20% popusta za kupovinu Xiaomi inovativnih prozivoda."
Mene samo ovde zanima da li telefoni spadaju u inovativne proizvode ?? Da ne bude neka fora sutra, "gospodine...,da tih 20% vazi samo za usisivace i robote"
 
Kako ce to direktor kompanije PC Centar davati informaciju sta ce se nalaziti u zvanicnoj Xiaomi prodavnici? [emoji23] [emoji23]

Uzas je sta su uradili sa ovom "za dinar" akcijom.
 
Otvorio sam klip pogledao do trenutka kada je onaj "direktor" poceo da prica i ugasio. Kontam ja da su sve to Pecini drugari i prijatelji ali brate koji transfer blama. Najjace od svega je to sto Peca pokusava da ga opravda u komentar sekciji na YT. Covek je direktor necega ne zna ni sta otvara.. Klasicna Srbenda.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Iskreno nisam siguran da je njegov posao da zna sve proizvode u jednoj radnji. Nisam čuo šta je dotični , ali ako je direktor izražavanje mu je užasno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa covek nista nije znao :D Totalno pogresan covek za prezentaciju i razgovor.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sa druge strane, meni klip bio zanimljiv, kao da sam pricao uzivo sa njim :D Mozda nije najbolje izdanje za xiaomi, ali nekako iskreno je pricao. Sto se tice telefona, deluje mi da ima po 20-tak komada od ovih boljih, mix, mi ... redmi verzije ima dosta
 
Onako odokativno :D deluje mi da ce biti 15 mix-a trojke, 10-tak u vrrr glave mi-9, 20-tak mi-8, 75 redmi 6a :D
 
Na gearbestu ovaj laptop oko 900$, kod nas 156000, nisu oni bas cisti... Nema ovo pojma sa xiaomijem, ne znam kako im ovo dozvoljavaju. Jedino sto ce biti dobro je sto ce moci da se vide uzivo telefoni i uredjaji, sto dosad nije bas imalo prilike.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Sad sam odgledao obilazak prodavnice - direktor ko direktor (svuda, ne samo ovde), njega interesuju Excel tabele i stanje na racunu a ne sta sve ima i kako to radi. Nije AV pa da se bavi mikromenadzmentom. A Peca bi mogao malo da primakne sediste dok vozi...
 
Ova Xiaomi radnja od piiiii do krompirače, što bi rekli...

Kišobrani, peškiri...
 
Isto tako puna usta električnih skutera, još na zidu stoji reklama, a na moj upit putem maila na support mi Srbija, od 27. Februara još nema odgovora. Nakon ovakvog izdanja na snimku više me ne čudi tako ažuran support
 
Zna li neko da li će biti rn5, rn6pro i pocofone f1? I po kojoj ceni, da oi će vaziti vip popust 20%?
 
Morali bi da mi plate vise nego sto ce ih taj shop kostati godisnje da petkom u 15 budem na NBG :D
 
Ovaj?

43d89e40ad0eacaab66c07056f241f8b.jpg
 
Nije to ništa smešno što će čovek za jedan dan sedenja zaraditi 500€



Na gearbestu ovaj laptop oko 900$, kod nas 156000, nisu oni bas cisti...

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
Dodaj špediciju carinu i porez.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije to ništa smešno što će čovek za jedan dan sedenja zaraditi 500€




Dodaj špediciju carinu i porez.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Tužno, ali pola Srbije crnči 2,5 meseca za te pare :-(

Samo se nadam da će bar on da dobije kada se čovek već toliko iscimao. Da ga neko ne pregrebe pre otvaranje.
 
Poslednja izmena:
@poolmaker, gde znam, verovatno je ovaj prvi batica :D 20190315_113115.gif
 
Poslednja izmena:
Tužno, ali pola Srbije crnči 2,5 meseca za te pare :-(

Samo se nadam da će bar on da dobije kada se čovek već toliko iscimao. Da ga neko ne pregrebe pre otvaranje.
Ja bas ne znam u kojoj zemlji se zaradjuje 500€ dnevno za sedenje?

Obično ti likovi prodaju taj telefon a kada strpa 500€ u džep onda niko više ne misli da je glup

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa treba zaraditi [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel ima reda sad? [emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi, molim Vas za livestream kada krene krvoprolice :D Hvala
 
Nazad
Vrh Dno