Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Neko vrlo loš radi u organizaciji dogadjaja. Jasno kao dan.


Za mene su ovakve akcije uvreda.


Iako bih poželeo možda da odem, ne pada mi na pamet sada. Nakon svega. Od radnje će im ostati samo ponižavajuće otvaranje i nedostatak kupaca nakon istog .


Ne učestvujem u ničemu što nije dostojanstveno.
 
Poslednja izmena:
Ovda na forumu 90% samo nesto kuka kao ranjenici, kao da vas neko vuce za rukav, ako hoces otices, ako neces, neces i cao, zdravo.
Kakve povrede casti, sta palamuddite, preko titraju jajcca dok stojis u redu, kakvih se gluposti ovde necu nacitati.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ušće ima više ulaza. Kako mogu da znaju ako neko vara? Npr. zaposleni u Ušću mogu da uđu pre otvaranja i da stanu prvi u red.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Realno ako si dovoljno lud da dođeš u 9am kada se otvara TC i čekaš do 15h onda po meni zaslužujes i 200e pored telefona za dž :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Drugar mi priča koji je radio u Zari da su čekali u redu za otvaranje H&M zbog kupona od 1.000 dinara. Bila trka ko će prvi do radnje, njih stotinak.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Neiskusan ce da se pita da li neko vara, a iskusan ce jos u cetvrtak uvece da se sakrije u klonji i zalepi se na Xiaomijeva vrata cim se Usce zatvori. Posle neka otvara ko koji ulaz hoce.
 
Ovda na forumu 90% samo nesto kuka kao ranjenici, kao da vas neko vuce za rukav, ako hoces otices, ako neces, neces i cao, zdravo.
Kakve povrede casti, sta palamuddite, preko titraju jajcca dok stojis u redu, kakvih se gluposti ovde necu nacitati.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
Ne kukam. Zadovoljstvo mi je da pljujem po kompaniji i nesposobnom menadzmentu koji organizuje ovakve tragikomične akcije.
 
Realno ako si dovoljno lud da dođeš u 9am kada se otvara TC i čekaš do 15h onda po meni zaslužujes i 200e pored telefona za dž :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Oplakao sam. [emoji23][emoji23][emoji23]
Sto je najgore tako ce i biti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne kukam. Zadovoljstvo mi je da pljujem po kompaniji i nesposobnom menadzmentu koji organizuje ovakve tragikomične akcije.

deinisi tragikomicnu akciju. Poenta je da se prica i da se cuje za to i da ljudi dodju. Ljudi ce doci. Jos ce se pricati unaokolo i nakon toga o incidentu. marketing dobro uradjen.
sigurnost i zadovoljstvo kupaca? sta? kako se to izgovara i sta to uopste znaci?
 
Pokupili smo sve najgore sa zapada...:vomit:
Kako se ne zapate ovde neke lepe stvari, kao npr. da se đubre baca tamo gde je namenjeno, u kantu, a ne kako kome padne na pamet.
 
U svetu red za Apple, u Srbiji za Xiaomi. Sve po zasluzi.

Inače, taj prvi u redu za 1 din je opasna zafrkancija, još uvek se sećam onih žena koja se tuku oko sadnica japanskih trešanja. Nije ovo za nas, plus zakon i kazne ne postoje.


A sama prodavnica je OK, valjda ce ih biti više u budućnosti.
 
U suštini i jeste po zasluzi, Epl se nije udostojio da otvori ni app stor i ovlašćuke trećerazredne preprodavce a Xiaomi otvara svoju prodavnicu, to se zove poštovanje prema kupcima.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U svetu red za Apple, u Srbiji za Xiaomi.

U kom svetu, Zapadnom u kome ne postoji nista drugo osim Samsunga i Apple-a?

U Kini 5 coveka doslo na otvaranje Apple Store-a :)
The number of searches for the iPhone on Chinese search engine Baidu cratered by 48 percent in February after dropping 50 percent in January, according to Longbow Research.

Xiaomi ne otvara svoju prodavnicu, to smo vec rezimirali. Jel postoji ijedna zvanicna objava od strane Xiaomi kompanije vezano za ovu "prodavnicu"? Ne postoji. Dakle, nije zvanican Mi Store, sad da li ce biti 'leba od radnje ili ne, vreme ce pokazati.
 
Poslednja izmena:
Kako god, prodavnica je Xiaomi, nije istajl ovaj ili onaj. Još kad bi bilo u ponudi onih električnih trotineta bilo bi top!

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Naravno, tamo gde je najveci izbor, u drzavi sa kulturom i disciplinom koja je daleko ispred zapadnjacke, gde su cene za sve uredjaje prakticno najbolje u svetu. Kinezi preko 80% novcanih transakcija obavljaju preko telefona, prosjak na ulici drzi mobilni telefon sa QR kodom da mu preneses novac, brzu hranu kupujes preko telefona na ulici.

Neces valjda gledati na Zapadu gde je telefon (u vecini slucajeva) statusni simbol za fotkanje na raznim drustvenim mrezama sa istim, izbor nikakav, a standard i uslovi placanja takvi da prakticno bilo ko moze imati bilo koji telefon?

Cuj, na Zapadu :)
 
Poslednja izmena:
Nemojte se cimati bezveze ja cu biti prvi i uzecu mi8 pro za dinar :d :d :d
 
Ja bih uzeo Mix 3 za dinar i menjao ih za peškire da podelim masi da se obrišu od muke :D

Sent from my Mi 8 using Tapatalk
 
^postao mod, pa se zahebava sa narodom, ccc :)

Nego - ajde da vidimo da li ce stvarno neko pravi dobiti taj telefon, ili cu samo dodati na cinizam :(
 
U kom svetu, Zapadnom u kome ne postoji nista drugo osim Samsunga i Apple-a?

U Kini 5 coveka doslo na otvaranje Apple Store-a :)
The number of searches for the iPhone on Chinese search engine Baidu cratered by 48 percent in February after dropping 50 percent in January, according to Longbow Research.

Mislis 5 hiljada? :trust:
20121020_01-4dd23242-182c-4c37-a57a-ddf3f6169f5d.jpg
Broj pretraga je verovatno u vezi sa sudskom zabranom - https://edition.cnn.com/2018/12/10/tech/china-iphone-ban/index.html

A Apple proizvodi su #1 za Kineze - nista manje se ne loze na brendove i statusne simbole od Balkanaca.

5a4e45c2cf698ab6028b4ccd-640-478.png
 
Red ispred apple store koji se otvara je iz slicnog razloga kao ispred ove ove naše radnje,prvi dobija telefon za dinar , ili je dijagnoza u pitanju?

Tih što čekaju u redu? Koji treći razlog imaš da čekaš u redu prodavca električnih uredjaja osim neke teške dijagnoze i free uredjaja, lažnih sniženja?
 
Poslednja izmena:
Apple koliko se secam nikada nije davao nista za dinar :D
Pa psihologija, nisi zadovoljan telefonom koji imas, reklame i hype te ubede da je bas taj novi model ono sto ce te uciniti srecnim, svakim danom sve vise pominjanja i price o njemu koji te dodatno ubedjuju da je to resenje za tvoje zivotne probleme dok ne krenes da cupkas i kazes jao kad ce kad ce i onda cekas u redu da kupis. Na kraju kao i vecina telefon koristis 90% za viber, novine i pozive sto bi komotno zavrsio bilo koji telefon koji nije stariji od 4-5 godina ali tada ne smes to sebi da priznas, jer kako sebe da opravdas? :d Zato ja telefon menjam tek kada crkne/popravka nema smisla/vise ne podrzava funkcije koje su u toj eri postale neophodne.
Marketing odeljenja angazuju psihologe odavno, znaju oni dobro sta se i kako radi, naravno ne kod nas ali nas to ne sprecava da kopiramo sta drugi rade.
Inace se slazem da su potpuno omasili sa petkom kao danom otvaranja, ja svakog petka gledam da pobegnem ranije sa posla da me ne uhvati ludilo na ulicama, jos ako krene neka kisa, neka hvala zaobici cu otvaranje iako planiram da pazarim telefon ovih dana :)
 
Red ispred apple store koji se otvara je iz slicnog razloga kao ispred ove ove naše radnje,prvi dobija telefon za dinar , ili je dijagnoza u pitanju?
Tih što čekaju u redu? Koji treći razlog imaš da čekaš u redu prodavca električnih uredjaja osim neke teške dijagnoze i free uredjaja, lažnih sniženja?
Apple je placao da ljudi prave i sede u redovima. Nijedna korektna firma ne bi dozvolila da im pravi fanovi tako sede, a nekorektna prosto ne bi preuzimala rizik da negde ne izgleda da postoji red.
 
U suštini i jeste po zasluzi, Epl se nije udostojio da otvori ni app stor i ovlašćuke trećerazredne preprodavce a Xiaomi otvara svoju prodavnicu, to se zove poštovanje prema kupcima.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Pa pričali smo, pre par strana, da je diskutabilno da li je to zaista Xiaomi prodavnica. Biće interesantno videti posle, kako će da im radi , i po kojim cenama online naručivanje.
 
Pa pričali smo, pre par strana, da je diskutabilno da li je to zaista Xiaomi prodavnica. Biće interesantno videti posle, kako će da im radi , i po kojim cenama online naručivanje.

U kom svetu, Zapadnom u kome ne postoji nista drugo osim Samsunga i Apple-a?

U Kini 5 coveka doslo na otvaranje Apple Store-a :)


Xiaomi ne otvara svoju prodavnicu, to smo vec rezimirali. Jel postoji ijedna zvanicna objava od strane Xiaomi kompanije vezano za ovu "prodavnicu"? Ne postoji. Dakle, nije zvanican Mi Store, sad da li ce biti 'leba od radnje ili ne, vreme ce pokazati.

Ja sam svojevremeno čitao, ovde a forumu, da je u Kini to toliko veliki prestiž da su neki studenti bukvalno prodavali bubreg. Bez šale, omalaovažavanja ili hetovanja.
 
Ne bi me cudilo da bude ranjenih sutra. Vec zamisljam lika koji dolazi sa gorilama u 2:59 ispred ko god je prvi i pokaze hekler pa kaze "ja sam prvi mrsh nazad"
 
Nazad
Vrh Dno