Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Pravila kupovine na dan otvaranja:

1. Telefoni po specijalnoj ceni - svaki kupac moći će da kupi jedan telefon po specijalnoj/akcijskoj ceni. To znači jedan Redmi 4X ili jedan Redmi 5, ili jedan Mi 8... Nije moguće kupiti jedan Redmi 4X + jedan Redmi 5 + jedan Mi 8 itd. Znači, bira se maksimalno jedan telefon od 6 modela koji su na akciji.

2. Kupac koji izabere 1 Ecosystem proizvod sa specijalnom/akcijskom cenom (npr. Mi Robot usisivač) ne može da kupi drugi Ecosystem uređaj sa specijalnom/akcijskom cenom. Znači, kupuje se maksimalno 1 uređaj od 4 modela koji su na akciji.

3. Osoba koja izabere jedan telefon po specijalnoj/akcijskoj ceni, može da kupi i jedan Ecosystem uređaj sa specijalnom/akcijskom cenom. Npr. ko uzme jedan Redmi 4X, može da uzme jedan Bluetooth zvučnik ili jedan Mi Robot usisivač itd.

4. Osoba koja kupi jedan od proizvoda na akciji, nema ograničenja u kupovini proizvoda koji nisu sa specijalnom/akcijskom cenom. Npr. može da se kupi jedan telefon, jedan Ecosystem uređaj i šta god želi od proizvoda sa normalnom cenom

5. Kupci sa Vip+ kodom imaju prava na 20% popusta na proizvode koji nisu sa specijalnom/akcijskom cenom. Popust važi na dan otvaranja, ne može se zameniti za novac.

6. Fanovi koji osvoje vaučer na 2000rsd imaju pravo da ga iskoriste za uređaje koji nisu sa specijalnom/akcijskom cenom. Vaučer važi samo na dan otvaranja, vaučeri se ne mogu sabirati i ne mogu se zameniti za novac.

7. Specijalne/akcijske cene važe na dan otvaranja, količine su ograničene.
 
Poslednja izmena:
Да је Mi band 3 на акцији?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ovo je stvarno top ponuda. Biće gužve

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ma necu vise ni da pratim ovu promociju. Nisam u Srbiji a da jesam sigurno bih otisao na otvaranje.
 
Uvoznik Antec-a je dao bas dobru ponudu za Black Friday, ali je navala kupaca izostala. Znam da se radi o razlicitoj vrsti proizvoda, ali zivi bili pa videli da li ce se ovaj shop ovajditi u nasem "zlatnom dobu".
 
Xiaomi shop moze da plati masu da dodju, i da naprave iluziju potraznje, kao sto je Apple od pocetka radio. Antec... ni medju geekovima ne moze da napravi famu, ko se ne razume u napajanja nece ni moci da se zainteresuje za njih :)

Ali petak u 15-22, TC Usce? Da nije neko od njih razmisljao "Uuu, tada masa ljudi bi isla kuci i cekala satima preko Brankovog, ovako ce doci taman usput na promo"? :D I da je u DC-u isto mu dodje ;)
Sa druge strane bukvalno odlican razlog da NIKO sa ove strane ne dodje tamo, jer posle je haos za vracanje :)
 
Da li ce moci da se kupi online nesto od proizvoda na akciji ili ovo vazi samo za prodavnicu?
 
Da li ce moci da se kupi online nesto od proizvoda na akciji ili ovo vazi samo za prodavnicu?
Ovo sto je na akciji samo u prodavnici. Ali osecam da ce napraviti neku foru da tipa zbog velikog interesovanja nesto bude i online..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Xiaomi shop moze da plati masu da dodju, i da naprave iluziju potraznje, kao sto je Apple od pocetka radio. Antec... ni medju geekovima ne moze da napravi famu, ko se ne razume u napajanja nece ni moci da se zainteresuje za njih :)

Ali petak u 15-22, TC Usce? Da nije neko od njih razmisljao "Uuu, tada masa ljudi bi isla kuci i cekala satima preko Brankovog, ovako ce doci taman usput na promo"? :D I da je u DC-u isto mu dodje ;)
Sa druge strane bukvalno odlican razlog da NIKO sa ove strane ne dodje tamo, jer posle je haos za vracanje :)
+1
Da je subota ili nedelja ok, ali petak! Svako iz BG u to vreme izbegava kolaps.
 
Kakva je situacija sa Wifi ruterom? Da li ce njega biti u ponudi?
 
Timing za otvaranje čist promašaj! Vidi se da je cilj prodati što manje po dumping cenama a snimiti za tv priloge što veću gužvu na otvaranju.
 
Poslednja izmena:
a zato dobijam ovaj SMS od WinWina


neko zna nešto više o ovoj akciji WW?
0f615e3a7b8ed309a9d02b0b0ab23579.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Prvi u redu u 15H 15.3 dobija bilo koji telefon za 1rds ,)

Neko ce da izgine
 
Ybo cekanje u redu, postoje li u trznom centru neke live kamere!?

Mislim, da i zanemarimo to sto ce biti nasilja, ali kako li ce da odrede ko je prvi u redu? Ne formiraju se redovi kao "vrsta" u skoli, vec su siroki. Mozda jedino ako misle da ce one trake za usmeravanje da im pomognu.
Ja ipak predlazem da ranoranioci ponesu lepak, i zalepe se za vrata. Onaj koga budu morali da odlepljuju da bi otvorili radnju, taj je prvi.
Realno, ipak je to oko 500 evra za dan posla...toliko ni Era Ojdanic ne zaradjuje, a taj je sigurno radio i gore stvari od lepljenja za vrata.
 
Poslednja izmena:
Hahaha, sjajno :D

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ahahaha, aj ako neko bude išao da live strimuje, baš me zanima da gledam to :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nisu trebali to da rade , biće mrtvih ..

Ali mora im se skinuti kapa za stvaranje hajpa

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bolje su odradili od Lidla :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Dokle pisanja bre po ovom napacenom narodu? Aman ljudi, nemojte se zajebavati neko ce stvarno glavu da izgubi.
I sto sam razmisljao da idem zbog ovakvih pilicarskih fora mi ne pada na pamet. Msm znam da im vriste ja*a zbog mene, ali nbt...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nadam se da ce neko snimiti ovaj Linda dogadjaj!
 
Ih, pa valjda se i pravi da bi bilo snimljeno.

Inace, sta se ljutite, ovo je bas super akcija za nase uslove. Dobijes za dinar nesto sto drugi prodaju za 70-80k. I da je jedan primerak opet je super akcija, vazno je da postoji mogucnost izbora.
Mislite li da neko od ljudi koji idu da se biju za telefon za dinar nije svestan da telefon mozda nece uspeti da kupi :)

Malo cinizma nikoga nije ubilo, a i ako ubije, pre ce onog koji pise, nego onog koji cita.

Ja sam se, inace, malo ljutio zbog namerne netransparentnosti, ali mislim da ovo sada vise uopste nije za ljutnju. Nema vise nicega netransparentnog, pa kome treba (Darvinova?) nagrada, uslovi su poznati, reakcije predvidive. Nema smisla ljutiti se kada je i panju jasno o cemu se radi.
 
Nazad
Vrh Dno