Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Јел неко нешто пазарио? Ми банд је 55000, бар ми је тако рекао продавац пре отварања?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Nema guzve kada sam ja bio pre sat vremena. Sve je rasprodato, samo Redmi GO je ostao od telefona.
Mi Stereo bubice BRE02J sa 3.5 mm 2.500 dinara, a iste te sluške sa USB type C 3.500 din.
Baš deru.
Mi band 3 je bio skuplji oko 600 dinara u odnosu na Vip.

Ja sam dosao u 21:15 i kupio MI 9, nikakva guzva. 20-ak ljudi cackalo telefone, ali direkt na kasu, zavrsio sve za 2 min.
 
Džaba sve kad će i dalje biti jeftinije uzeti iz kine...
 
Sto bi bila, 52.000rsd. Skroz ok cifra u poredjenju sa cenama na oglasima, uz full 2 godine garancije.
 
To je verovatno i najbolja ponuda, u smislu cene, medju skupljim telefonima. Cini mi se da je cak i jeftinije od EU, mada nisam bas ni trazio, jer me ne interesuje taj model. U svakom slucaju, jeste dobra cena za mi9 128GB.
Bio sam cak ubedjen da su pogresili/zaboravili na VIP popust, ali eto, ipak su se otvorili, i to izgleda solidno. Zanimljivo je da ih je i pored toga ostalo neprodatih.

Ako je i mi8 bilo do kraja radnog vremena, onda se zjbh sto nisam otisao oko 18-19h da prvi put u ovoliko godina uzmem telefon u regularnoj prodaji, ali cim nisu rekli koliko primeraka planiraju, nisam im davao da ce izdrzati ni pola sata.

Ne mogu da razaznam da li su ti ljudi noobovi ili genijalci, jer da su objavili da imaju solidan broj primeraka, verovatno da bi prodali sve (vise nas ovde ima koji nismo hteli u guzvu, a nismo verovali da ce ih biti kad guzva prodje), ali opet, mozda su oni bas i prodali onoliko koliko su hteli. Cudan trip...jedino sto ne verujem da ce bilo ko od forumasa koji bi uzeli za 40k, sada platiti 50-55k. Bar za sebe znam da necu, ali, posteno, ja nisam ni hteo zubonju dok ga nisam video na reklami za 40k sa garancijom :)
 
Ja bi npr. sigurno organizovao da mi neko uzme 9tku da sam znao da će ih biti i kada se raziđe gužve.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja bi npr. sigurno organizovao da mi neko uzme 9tku da sam znao da će ih biti i kada se raziđe gužve.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Takođe. A glupo mi je bilo da cimam ljude da se guraju za mene u redu.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Јел неко нешто пазарио? Ми банд је 55000, бар ми је тако рекао продавац пре отварања?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока

Скупљи од Apple Watcha :)

Да ли неко зна ко је био у продавници да ли имају изложен Mi Mix 2s?
 
Meni je samo organizacija bila raspad, sto su ljudi upadali kod svojih kako je ko stigao, a niko se ne buni. U fazonu jedan ceka i posle dodju kod njega jos dvoje troje naknadno sa strane. Svi cute kao mulci i ono kao zacarane ovce blenu pravo. Generalno na svoje oci ispadaju budale. Al sta ces serbistan je to...
 
To je bilo na dan otvaranja.Uskoro ce cene biti cisto domace.
 
To ce biti vrlo zanimljivo videti. Kod nas je cak i radnja na e u kojoj smo svi kupovali hardver online odavno pocela da prodaje frizidere i automobilske gume, iako joj to uopste nije bio koncept kada se otvorila, ni priblizno. A ovde imamo ne samo zaokret od 180 stepeni u odnosu na vecinsku politiku, nego i skretanje sa puta u neke poljane, a mozda cak i u sumu.

Kako ce neko da prezivi ako prodaje proizvode samo jedne firme po istim cenama kao prodavci automobilskih guma, stvarno ne razumem. Al aj da vidimo sta ce se desiti...nije problem ni pogresno misliti, cak je i bolje nesto nauciti nego biti u pravu na internet forumu :D Da li im je onda ideja samo da promovisu Xiaomi i da zaradjuju kao uvoznik, a ne kao maloprodaja, ostaje da vidimo.
 
Poslednja izmena:
Ja uzeh sluške za telefon i mogu vam reći da je zvuk dosta kvalitetan(Hi-Res Audio).
Osoblje je bilo sasvim korektno, pogotovo one cure koje su izlazile u vise navrata i davale informacije sta je ostalo od uredjaja na popustu.

Bilo bi lepo da se delimicno akcija ponovi, pa barem i online.
 
Držao danas Mi9, ništa spektakularno u odnosu na Mi8(white) koji već imam. Čekam Mi 15 [emoji4]
6220b1ce343cbbb887fe729436f95ddf.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma sa mi8 nema nikakve potrebe prelaziti . Jedino na mi9s kada ga i ako puste.

Moram ovih dana obići taj shop ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne mogu da skontam koja je ovo prodavnica zatvorena a otvoren mi shop? Ona Hp radnja?
 
Sbb mislim da je zatvoren

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kako se dobija taj vip kupon?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno