Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

@ZAP
Udji u komentare ove objave i videces sta su napisali na pitanje da li moze telefon sa razbijenim ekranom.
Za ogrebotine i slicno mislim da nece biti problema, tj prihvatice telefon.


Evo:
a934f16b1bf0574a9e68d6de6c47f6c8.jpg

ušao bi ja ali mi ovo liči na facebook i sl. a ja to ne konzumiram

ako je nesto drugo reci gde je diskusija :-devil-:
 
Ova akcija sa 30% dobro dođe onima koji gledaju Mi 9 ili Mi 9 SE. Na taj način će biti jeftiniji od švercera sa KP (redom 43.4k i 31.5k RSD)
 
Koliko znam nemaju ni jedan ni drugi na stanju, prodavace ono sto je eol tipa a2, lite i sl

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Za Mi 9 bi me čudilo da nemaju na stanju, a za SE konkretno su u komentaru na fb stavili da će moći 30%.

Napisali su i da popustu neće biti Mi 8 Lite, A2 Lite, Redmi 6 i Redmi Note 6 Pro, a snizili su A2 na 20k, A1 na 16k i Redmi 5A na 7k i na njih takođe ne može tih 30%.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neko kupi za vas gold 5a, vi mu date 7000 i uzmete telefon, odnesete i dobijete 30% na Mi9 ili SE. Izadje 300e SE.
 
Koliko košta mix3 u radnji u ušću ? 65.000 ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Tesko da je SE bolja kupovina od Mi8, ali dobro. Svakako lepe akcije. [emoji4]
 
Pa moraš dati 7000 za 5a nekome. Zaboravio si tu cifru?
 
Nemaju mi 9. Ne može kombo vip kupon i 30%. Pitao na fb.
 
24tog je otvaranje ada mola i dosta radnji pravi neke akcije/popuste samo za taj dan, bice 4 miliona ljudi.
 
Da, svi nezaposleni, da ne kažem besposleni će da dođu :D
 
Na oglasima se prodaje Redmi 5 za 90€, a placen 50€ u Mi Shop-u (petak Ada Mall). [emoji16][emoji3]
 
Ma dobar mi moj rn4 [emoji16] nego mi zanimljivo koliko se ljudi ugradjuju.
Nemam nista coveka. To je aosolutno njegova stvar. Mogao je i 200€ da stavi. Nista lose nije uradio.
 
Nazad
Vrh Dno