Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

Pa trebalo bi opcije za rate da se pojave tek kada ukucas broj Intesine Master ili American kartice, kada kucas broj obicne Intesine Visa kartice nema opcije za rate, tako je bar na svim sajtovima na kojima sam kupovao online na rate....Cometrade, Nsport.....

Znam, probao, ali bezuspešno :)
 
Meni se pre 2 meseca desilo narucivao nesto u Comtrade online, ukucam broj American kartice izaberem 3 rate al ne selktuje vec i dalje pise 1 rata, probam opet nema sanse, izaberem 3 rate al nikako da selektuje, posto nije bio sada bas neki ogroman iznos ostavim tako, kad mi stize na mail onaj predracun sa 3 rate.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Stalno mi izlaze kuponi na banggood i gearbest za ove skutere, sa kuponom ovaj M365 izadje $340, sad ne znam koliko bi to na kraju izaslo sa carinom dok dodje do ovde.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Jeftinije bi ti bilo da na oglasima uzmes.
 
Da li i dalje ima Mi 8 za 40k u Mi Store? Da li trenutno ima neki dobar/bolji dil?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Skoro je neko kupio sa foruma, reče da je ostao još koji komad.
 
Ponovo se ocekuju razna iznenadjenja. [emoji38]
8e5bed1c03422058e91ab68e3d3de0e6.jpg
 
Ruku dajem da će ponovo isti lik uzeti mob ako budu davali prvom u redu mob za 1din :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mozda se sada malo vise otvore pa bude situacija da prvi dobija bilo koji proizvod za dinar. [emoji16]
 
Ma to je suluda akcija. Bolje više ljudi nagraditi,ali valjda je in da se priča o mučeniku koji je tri dana čekao u tržnom centru.
 
Šta fali takvoj akciji da prvi dobija za dinar. Niko vam ne brani da i vi čekate, a pritom su i dugi proizvodi bili sniženi. I na kraju krajeva kod nas se slabo šta deli kada se otvara neka prodavnica, pa i to malo nije za bacanje.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Fali jer to treba da bude kao efekat iznenadjenja, kao lutrija pa koga izvucu ili ko naidje prvi a ne onako kampovanje nekog ko je to radio da bi zaradio i ima vremena da bleji jer ne radi nista. Vecina normalnih ne bi to radila jer ima obaveza i mora da radi.
Po meni pogresan marketing skroz, bolje da su dali vise manjih nagrada u vrednosti od 500 evra.
 
Ili svako ko kupi nesto tog dana u bubanj pa jedan dobije mi9.


Ali neki ljakse što gleda farmu i parove vodi marketing pa se dobije kampovanje i ponižavanje nekog paćenika kao vid promocije brenda.
 
Ili svako ko kupi nesto tog dana u bubanj pa jedan dobije mi9.


Ali neki ljakse što gleda farmu i parove vodi marketing pa se dobije kampovanje i ponižavanje nekog paćenika kao vid promocije brenda.

Bio je video o tome, o onom dečaku koji je čekao 3 dana. Mislim da ovi naši menadžeri idu na te Američke kampanje kao kod "black friday", gde se bukvalno kampuje i radi "grabež". Samo za razliku od njih, ovde nagradu dobije jedan, a i popusti im i nisu baš nešto. Tako da uvek ostaje drugi način :)
 
... a i druga radnja, opet BG, nisam ni u prvu mogao da odem, neću ni u drugu.
Sve sam dalji od xiaomija, hteo sam mix 2s, to nikad nisu ni imali, ovo ostalo im ne liči ni na šta posebno.
 
Bas cudno stvarno, i ja sam ocekivao da druga radnja bude recimo u vranju ili leskovcu al se ipak opredelise za bg

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Valjda je normalno da bude u Novom Sadu, Nisu, itd. A sto se tice marketinga, pa valjda je poenta napraviti vecu guzvu (sto bi sad rekli hype) pa samim tim i vecu prodaju u buducnosti, a ne neke povoljnosti za kupce.
 
Da li i dalje ima Mi 8 za 40k u Mi Store? Da li trenutno ima neki dobar/bolji dil?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Ja uzeo u utorak, kao sto je napisao Djilkosh, rekose da im je ostalo jos par komada...

Razmatrao sam Mi Mix 3 i Mi 9 ali sam na kraju prelomio da mi se ipak ne doplacuje toliko (bilo da je kod njih ili u VIPu).
 
Odlična akcija , ja negde kući imam redmi 1s :)

Edit : nije na prodaju , daću ga nekom drugaru verovatno.

Mada prvo da vidim šta sve može da bude primamljivo sa tih 30% ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hoces da ga prodas. [emoji39]

@Ma zezam se.
Svakako je jadna promocija, jer idu na to da posle te telefone preprodaju po sto vecoj ceni. Ja nikad nista necu kupiti kod njih. Bolje na kp.
 
Poslednja izmena:
@ZAP
Udji u komentare ove objave i videces sta su napisali na pitanje da li moze telefon sa razbijenim ekranom.
Za ogrebotine i slicno mislim da nece biti problema, tj prihvatice telefon.


Evo:
a934f16b1bf0574a9e68d6de6c47f6c8.jpg
 
Poslednja izmena:
Lepa akcija za stare fanove. Ja bih utopio Hongmi da sam u Bg.
 
Pa bice jos radnji po ostalim gradovima BG tek dobija drugu to nije nista.
 
Gde mogu da se vide cene telefona? Pošto od onog njihovog sajta nema leba ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno