Šta je novo?

Triple monitor setup

MaxNS

Poštovan
Učlanjen(a)
13.10.2014
Poruke
51
Poena
59
Pozdrav ljudi, planiram da uzmem tri monitora AOC 24V2Q IPS i sad me zanima da li će moja GTX970 moći da izdrži te monitore.
Namena je workflow znači ne planiram da igram igre u toj rezoluciji i sl, ali bih hteo da znam da li bi to radilo uopšte ?

Hvala
 
Moći će. U odnosu na 1 monitor, samo ćeš imati do 5 stepeni veću temperaturu grafike (neće praviti nikakav problem).
 
Ja imam 3x24 inča na ATI 380X...sve radi besprekorno pa čak i eyefinitty. Sve ok...uživaj.
 
Pozdrav ljudi, planiram da uzmem tri monitora AOC 24V2Q IPS i sad me zanima da li će moja GTX970 moći da izdrži te monitore.
Namena je workflow znači ne planiram da igram igre u toj rezoluciji i sl, ali bih hteo da znam da li bi to radilo uopšte ?

Hvala
Ja bih ti preporucio da razmislis o ultrawide monitoru, po mogucstvu neki 3440x1440, kao recimo LG 34UM88-P - mislim da bi ti visina radne povrsine vise znacila nego sirina (3440x1440 vs 5760x1080, a imas manje kablova i manju potrosnju struje, nemas prekinutu sliku, a i lakse je podesiti boju i izgled slike na jednom monitoru nego na tri) :type:

Pogledajte prilog 268978
 
Nazad
Vrh Dno