Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Dobio sam informaciju da se u inostranstvu dobijaju Active verzije satova u tamno zelenoj i narandzastoj boji (46mm). Verovatno ce tako biti i kod nas onda. Inace se razmisljam da sa iP predjem upravo na Pro model. Da li ima negde u Novom Sadu uzivo da se proba mozda?
Evo ti šta ja vidim u inostranstvu...
295773662ec5bb72bcd1d8e4387b8c9a.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni je ovo prepakovani mate 20 pro, dodat veci zum, manji zub, osakacen za dio funkcija, i nista vise licno sam razocaran, fokusiraju se na stvari koje vecina korisnika ne koristi,a zapostavljaju bitne stavke, niko pametan nece sa mate 20 pro preci na ovo.
 
Generalno i ne treba prelaziti sa Mate 20 Pro na P30 Pro, ko ima Mate taj čeka novi Mate ;)
 
Tako je, čekamo Mate 30 seriju sa čipom nove generacije i gomilom inovativnih rešenja, bar bi tako trebalo.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ovo je totalno sumanuto sa cenama. P30 pro 1000+ eura, a p20 pro ko koristi tesko da moze da ga proda za vise od 450e. Dakle za p30 pro ti treba doplata od 500e ako ga hoces odmah. Vec nekoliko godina koristim samo premium uredjaje, ali m sam definitivno stavio tacku na to. Klasicno bacanje para.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Jeste ali bolest ne bira [emoji3]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
[emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ovo je totalno sumanuto sa cenama. P30 pro 1000+ eura, a p20 pro ko koristi tesko da moze da ga proda za vise od 450e. Dakle za p30 pro ti treba doplata od 500e ako ga hoces odmah. Vec nekoliko godina koristim samo premium uredjaje, ali m sam definitivno stavio tacku na to. Klasicno bacanje para.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
+1

Preterali su
 
[YouTube]0I-gkFTR8qM[/YouTube]

LL I zoom ubijaju. Po danu isti , video očekivano slabiji od s10. Ali kakav zoom..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sutra bi trebalo da krene isporuka tj mts danas pocinje da salje telefone ali posto imaju ugovor sa post wxpressom ko zna kada ce stici posto su u strajku

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Kome treba zum, mozda 5% korisnika, ja recimo prosle godine na moru napravio preko 500 slika sa p20 pro od tog 4-5 sa zumom, totalno mi beskorisno bilo, ali mi je falio sirokougaoni objektiv, to mi je daleko bitnije.
 
Zoom na ostalim mobovima mozda i jeste beskoristan, na P30 Pro nikako. Ovo je neverovatno sta se moze izvuci iz ove kamere, a tek ce je peglati updateovima kao M20P.
Za wide angle se slazem, super korisna.
Neko je napisao da ne vredi prelaziti sa M20P na P30P, pa to je individualna stvar. Ne verujem da je to i bio plan Huaweia, onaj ko ima Mate ceka Mate 30, mozemo u ovom trenutku samo da zamislimo kakva ce to tek zver od moba biti.
Ko pak ima P20/P, P30/P je logican i pravi naslednik. [emoji4]
 
[YouTube]0I-gkFTR8qM[/YouTube]

LL I zoom ubijaju. Po danu isti , video očekivano slabiji od s10. Ali kakav zoom..

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Po danu su svi oni tu negde. Zavisno od situacija ali su egal. LL donosi najvece razlike i tu dolazi do izrazaja harver (velicina senzora, kvalitet optike) ali i softver (najbolji primer Pixel telefoni)
 
Video mozda poprave nekim update-om. Danas sam na trenutak video P30, bela boja mi se cini bolja na mom S9+. Pro model nije mogao da se upali, pa ne znam za njega.
 
huawei vadi nocni mod koji pravi dobre, nekada cak previse nerealne slike, bez njega je ko, i svaki drugi, samsung je najavio nocni mod za s10 seriju pa to treba docekati da vidimo, inace su mi ljepse boje, i dinamicki raspon na s10, o videu d ane govorimo, od tog update-a za huawei nema nista, tako je bilo za p20 pro, i mate 20 pro nikad nisu video sredili.
 
Kako mislis kao i svaki drugi? Pa P30 Pro ima, hardverski gledano, najbolji camera setup na trzistu. [emoji4]
Po danu su razlike gotovo neprimetne, bio to mob od 200€ ili 1200€. Ono gde moc kamere dolazi do izrazaja su svakako LL uslovi.
 
s10+ je kompletniji uredjaj, odlicne kamere, savrsen video, nocni rad ce srediti update, ekran, izrada, kao mobitel je daleko kompletniji, p30 pro je vise fotoaparat sa funkijama mobitela.
 
Evo pogledaj malo da to nije bas tako jednostavno kao sto ti kazes,
https://www.youtube.com/watch?v=Y7dwBw09MLQ&t=524s
 
Video mozda poprave nekim update-om. Danas sam na trenutak video P30, bela boja mi se cini bolja na mom S9+. Pro model nije mogao da se upali, pa ne znam za njega.

na huawei aparatima mora da se deinstalira power genie jer on uvek radi u pozadini i sam smanjuje pozadinsko osvetljenje tako da tek kad se to deinstalira moze da se gleda bela boja. Na m20 pro je bela bila dosta slabija dok nisam deinstalirao PG posle toga je ekran bio dosta osvetljeniji nego na note 9 i bela je bila dosta bolja nego na n9
 
Zašto to nisi napisao na komentarima onom Nemcu ? On kaže da je sve probao i da dalje Huawei gura taj auto diming na svakom mobu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
moras preko adba da ga deinstaliras,uradio sam to na m20 pro ,uradicu to i na ovom cim stigne
edit slazem se da je taj auto dimm najgluplja stvar ali razliku u autonomiji nisam video kad sam ga deinstalirao
 
Poslednja izmena:
Ma kapiram , ali je on rekao da je bukvalno sve probao , verujem i taj pg i da ništa ni pomaže .. uvek kada radi review Huaweia to naglasi.

Inače p30pro u Kini košta 820$

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma kapiram , ali je on rekao da je bukvalno sve probao , verujem i taj pg i da ništa ni pomaže .. uvek kada radi review Huaweia to naglasi.

Inače p30pro u Kini košta 820$

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ako moze da se deinstalira na m20 pro mocice i na ovom sigurno,to sto on misli da je sve probao mozda nije,verovatno je uradio dve stvari koje ima u settingsu a nije ovu najbitniju,inace kom Nemcu?
 
s10+ je kompletniji uredjaj, odlicne kamere, savrsen video, nocni rad ce srediti update, ekran, izrada, kao mobitel je daleko kompletniji, p30 pro je vise fotoaparat sa funkijama mobitela.

Moguce da je kompletniji, ali mislim da nikakav update ne moze da donese LL fotografije na nivou P30pro. Senzor je dosta veci i bolji na P30...
 
Naravno da moze, pa huawei kada slikas bez nocnog moda nije cemu, cak sta vise, tek izborom nocnog moda pravi 4-5 slika koje su sa razlicitom ekspozicijom, spoji u jednu, i dobijes manje vise dobru sliku (2 sam imao pa znam kako radi)
Ono sto se nemoze na hardwerskom nivou je ois, zum, i sl, uglavnom meni je p30 pro mate 20 pro sa zumom, bas nista me ne privlaci kod njega, a mate mi se ogadio radi zelenog ekrana.
 
Ovo je totalno sumanuto sa cenama. P30 pro 1000+ eura, a p20 pro ko koristi tesko da moze da ga proda za vise od 450e. Dakle za p30 pro ti treba doplata od 500e ako ga hoces odmah. Vec nekoliko godina koristim samo premium uredjaje, ali m sam definitivno stavio tacku na to. Klasicno bacanje para.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Na kp P30 već 670 eu od mađarona. Plus sat na poklon. Prodaš sat i fon ti je već na 550eu.
 
Poslednja izmena:
Ma kapiram , ali je on rekao da je bukvalno sve probao , verujem i taj pg i da ništa ni pomaže .. uvek kada radi review Huaweia to naglasi.

Inače p30pro u Kini košta 820$

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Nije ni ovde mnogo skuplji u mtsu 3450din na 24 rate + razlika u tarifi 24 rate po 500din izadje 94800 sto izadje oko 800e


Edit: i plus sat
 
Poslednja izmena:
na huawei aparatima mora da se deinstalira power genie jer on uvek radi u pozadini i sam smanjuje pozadinsko osvetljenje tako da tek kad se to deinstalira moze da se gleda bela boja. Na m20 pro je bela bila dosta slabija dok nisam deinstalirao PG posle toga je ekran bio dosta osvetljeniji nego na note 9 i bela je bila dosta bolja nego na n9
Koja je to aplikacija power genie?

Mate20 Pro
 
Nazad
Vrh Dno