Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ja se prijavio pre 10ak dana i nisu zvali jos

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ima li neko info kada ce biti izlozeni kod operatora i u prodavnicama? Bas me kopka pro verzija, mozda moj prvi kinez nakon 6 godina. :D
 
Loša rezolucija ekrana za flagship, a i u poređenju sa Mate 20 Pro... Mada, svaka čast za implementaciju zoom-a.
 
Odlična je to rezolucija, sve preko toga je generalno overkil

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Odlična je to rezolucija, sve preko toga je generalno overkil

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Naravno. Nije bas overkill jer je moguce primetiti razliku u ostrini, ali da je ova rezolucija i vise nego dovoljna to svakako. Cak je i dodatni plus za bateriju. [emoji4]
 
"koji funkcioniše samo u 10MP modu"

drugim rečima, i dalje ne mogu da dobace do Galaxy K Zooma, ni sa modelom od 1000€.

Sjajno.
 
4K 60fps?

Ćomi od 270e ima to.
Pa i za Mate 20 Pro je mislim na predstavljanju mislim isto bilo rečeno da je 4K@30fps pa je brzo updateom dodat 60fps. E sad, šta to znači ludim Kinezima, Bog te pitaj... :)

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Najveći napredak na novom huaweiju - ikonice...konačno nije cirkus od istih! I sviđa mi se što ima manje bloata nego redovno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Najbolji telefon na tržištu. Verovatno će i ostati do Mate 30, što je kompliment sam po sebi za Huawei. S10 je morao da popravi kameru, inače ima sve. Potreban je odgovor na ovakav Night Mode, Pixel je to uradio.
 
Najbolji telefon vala nije

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nemam zamjerku na rezoluciju telefona, koristim Mi 8 koji ima istu rezoluciju (FHD+), ali kad tražiš za telefon 1000€ kao S10+ koji ima QHD i ima bolji ekran od P30 Pro, onda ne znam koliko je to realno.
U odnosu na S10+ ima samo brže punjenje i možda bolju bateriju. Zoom funkcija je za svaku pohvalu, ali je realno više prodajni trik (kao reverzibilno bežično punjenje).
 
Svako ce kupiti ono sto mu odgovaramoje licno misljenje je da ce huawei daleko bolje da se prodaje od s serije,ostale da vidimo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Da li je normalno da je Mate 20 Pro 200 eur jeftiniji od P30 Pro?
 
Auuu videh slike na fejsu sa ovim zumom.Ala su ga opravili,svaka cast.Ono nije realno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Naravno da jeste, P30pro je tek izasao u prodaju, a realno i bolji je. Kao i svakom Androidu, brzo ce mu pasti cena. Nije to Apple da drzi istu cenu godinu dana.

Voleo bih da vidim ovaj 40MP (Sa OIS i f1.6) senzor u Pixel 4. Mislim da bi sa Google softverom "oduvao" konkurenciju.
 
Realno bi najbolje bilo da u nove Pixele ide IMX586 sa Mi9 Explorera, samo uz OIS. Ta kombinacija uz f/1.47 bi bila ubitacna. I naravno jos jedna ultra wide angle kamera i od Gugla puna kapa. [emoji4]
Ali nesto ne verujem da ce se odluciti za neku od tih varijanti, ostaje da se vidi. Dugacak je period do izlaska novih Pixela.
 
Poslednja izmena:
Naravno da jeste, P30pro je tek izasao u prodaju, a realno i bolji je. Kao i svakom Androidu, brzo ce mu pasti cena. Nije to Apple da drzi istu cenu godinu dana.

Voleo bih da vidim ovaj 40MP (Sa OIS i f1.6) senzor u Pixel 4. Mislim da bi sa Google softverom "oduvao" konkurenciju.

To je već uradio, ostaje samo takmičenje sa P30 u LL.
 
Mislim da je Huawei uprskao sa ovom P serijom. Nedopustivo je u danasnje vreme da prethodni model ima vecu gustinu piksela od novog modela. Nedopustivo je i ono sto je Peca rekao u vezi zvuka sa sagovornikom sto je i osnovna namena telefona, a kod njega je zvuk slabasan. Prosto flagship i cena od 1000e moraju da poseduju osnovne stvari na maksimalnom kvalitetu, a ne da se hvale periskopima, a da ti jedva cujes sagovornika u kaficu gde je muzika... Stari chipset..ma koliko on bio jak, slabiji je od onoga sto ima konkurencija. Nema notch pa mu je spor face id, al zato ima spori fingerprint. MI9 kosta upola te pare, i nista losiji telefon nije, mozda je i bolji.. Prica o nekakvom Wow dizajnu mi je nejasna, izgleda isto kao svi telefoni danasnjice , nista sto bi bilo vredno i pomenuti sem da je pretezak. Staviti single zvucnik u flagship, a u prethodnom si imao dual je opet nekako smesno i neshvatljivo bar meni. Pa cekaj, nudis svega manje za vise novca? Kamera nije nista bolja od konkurencije sem tog zuma koji stvarno ne znam sta bi neko radio s njim, cist marketing i zvaka. I na kraju, dodjose svi do cene od +1000e, neki sa pilulama, neki bez stereo zvucnika, neki sa sporim citacima, malim rezolucijama...
 
Evo jos nesto za razmisljanje,da li ce moci bilo koji screen protector da se stavi zbog zvuka

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Mogli su i da ne stave taj ultra sonic zvuk, ko još kupuje telefon da bi pričao.
 
Mislim da je Huawei uprskao sa ovom P serijom. Nedopustivo je u danasnje vreme da prethodni model ima vecu gustinu piksela od novog modela. Nedopustivo je i ono sto je Peca rekao u vezi zvuka sa sagovornikom sto je i osnovna namena telefona, a kod njega je zvuk slabasan. Prosto flagship i cena od 1000e moraju da poseduju osnovne stvari na maksimalnom kvalitetu, a ne da se hvale periskopima, a da ti jedva cujes sagovornika u kaficu gde je muzika... Stari chipset..ma koliko on bio jak, slabiji je od onoga sto ima konkurencija. Nema notch pa mu je spor face id, al zato ima spori fingerprint. MI9 kosta upola te pare, i nista losiji telefon nije, mozda je i bolji.. Prica o nekakvom Wow dizajnu mi je nejasna, izgleda isto kao svi telefoni danasnjice , nista sto bi bilo vredno i pomenuti sem da je pretezak. Staviti single zvucnik u flagship, a u prethodnom si imao dual je opet nekako smesno i neshvatljivo bar meni. Pa cekaj, nudis svega manje za vise novca? Kamera nije nista bolja od konkurencije sem tog zuma koji stvarno ne znam sta bi neko radio s njim, cist marketing i zvaka. I na kraju, dodjose svi do cene od +1000e, neki sa pilulama, neki bez stereo zvucnika, neki sa sporim citacima, malim rezolucijama...

Lepo sazeto.

Zato su odmah od pocetka krenuli sa poklonima i ko zna cime. Ovde u CH daju Sonos One Box uz telefon. Sonos sam kosta 250CHF.
Za dva meseca ce nov biti 700CHF (sad je 990 sa Sonosom pride). Dakle ako neko zeli ovo da kupi, sacekati dva meseca pa uzeti za 400-500 eur sa oglasa.
 
Danas zvali iz mts-a ,stize za 3-5 dana,potvrdjeno i za sat

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Koji se sat dobija, GT od prosle godine ili neki od ovih novih (Active/Elegant)?
 
Nazad
Vrh Dno