Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

a kako to izgleda sa futrolom? neka stakla ne mogu da se stave na telefon koji je u futroli...
 
Nikako nilkkin, ja ga imam i uzes je, cekam zamenu da stigne... Lepi se samo po ivicama pa je osecaj po sredini kao da ima rupa izmedju ekrana i stakla, drugo magneeeet za otiske, trece udje prasina za mesec dana pod staklo i mema napolje... Tako da samo full glue stakla...
 
moguće da je do verzije za fon/samog modela ali pre da nije stavljeno kako treba,koristim preko godinu na raznoraznim fonovima i nemam uopšte te probleme,doduše koristio sam samo cp+ modele (pro,max itd zavisno od modela fona).

par puta spašeni fonovi od direkt pada na ekran tako da od mene samo sve u superlativima,ali ne za 2500 din već za 7-8 dolara koliko isto košta na aliju.
 
Nikako nilkkin, ja ga imam i uzes je, cekam zamenu da stigne... Lepi se samo po ivicama pa je osecaj po sredini kao da ima rupa izmedju ekrana i stakla, drugo magneeeet za otiske, trece udje prasina za mesec dana pod staklo i mema napolje... Tako da samo full glue stakla...
Potpisujem sve ovo za Nillkin, imao sam ga mesec dana i samo jedna rec, katastrofa.
E sad so se tice glue stakla, nemam pojma :d
 
Ovo je CP+ 3admax i lepo je stavljno, jednistavno ne mize da valja kad ima leoak samo po crnom obodu... Oseti se pod prstima da lupka na sredini.
 
kod mene je gel na svim staklima,nema lepka,samim tim sve je uniformno i nemoguće je da naknadno upadne bilo šta.jedino je bilo pritužbi da posle par meseci hoće da se odlepi u gornjem desnom uglu jer je tu proc pa ko ga vozi do gornjih limita,lično nemam taj problem,ali ne igram satima zahtevne igre.

alternativa su cefele stakla,nemaju ivicu ali ne mogu da garantujem kako trpi udar jer još nisam video svojim očima. :)
 
Stavio sam staklenu zaštitu od Nillkina DS + max I odlična je, 2 meseca sve kao prvog dana, a ne primećujem da je imam na telefon. Ne ostaju otisci, ne znam šta više od jedne staklene zaštite očekivati od ovoga..:)

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Taj DS mozda i vredi, ali CP mac nije ni za q... Lepo se vidi i na gomili snimaka na YT da nema nikakvog istiskivanja vazduha, peglanja i slsamo se pritisnu ivice i gotovo... Znaci ostane komplet ekran bez full kontakta sa staklom... Zbogom nillkine na q t n...
 
Nillkin DS ima lepak po celoj površini stakla. Osećaj je kao da i nema zaštitu preko, staklo je odlično urađeno. Čini mi se da je oleofobni sloj bolji nego na Huawei displeju.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Moze li link od tih stakala I lepkova koje komentarisete ako su sa alija:) I da li neko zna da li I za zadnju stranu ima neko staklo da se kupi,za p30 pro?
 
Gde si uzimao ovaj DS
 
kinezi i brending...ds je ono sto je cp+ (pro,max) za saomije...da me ubijes ne mogu da shvatim u cemu je problem da se drzis oznake i ljudi znaju na prvu sta je sta,ne po ceni...
 
Pitanje za vlasnike P30 lite - ima li ko od vas polarizovane naocare za sunce, i da li se slabije vidi ekran u portrait ili u landscape?
Zato sto imam soni koji se bolje vidi u portrait(sto je dobro), dok je na drugovom p20 lite i iphone 6 obrnuto sto je uzas

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Hvala Vam svima na preporukama. Stavicu onda to UV staklo i Nilkin nature masku.
Imam samo jos jedno pitanje za Vas koji imate isto na svom p30 pro.
Da li Nilkin nature case ima dovoljno plitke ivice sa strana, da li podize staklo?
 
Na p30 lite, imam samo format slike kamere 4:3 (48MP, 12MP), 1:1 (9MP), 18.6:9 (8MP)... Jel postoji neka opcija za 16:9 odnos u vecoj rezoluciji?
 
Verovatno da ne, sad svi idu ili na 4:3 ili full screen aspect ratio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
ma i full screen je ok ali da bude visa rezolucija od 8MP... Ovaj odnos 4:3 mi nekako mnogo deluje cudno....
 
4:3 je glavni standard koji se koristi godinama unazad. Sto se tice full screen a veca rezolucija jedino da probas neku drugu kameru sa play store, mozda Galaxy S9 ili S10 kameru.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ako netko ima Android 10 Update, jel možete provjeriti jel se mogu notifikacije raširiti na lock screen samo povlačenjem prsta ili i dalje treba stisnuti malu strelicu? I jel se može spustiti notification bar direktno iz lock screen ili mora biti telefon otključan?
 
Pozdrav, samo da kažem u vezi videa u 4K rezoluciji kod P30 pro telefona, (kojeg posedujem od pre par dana), snimao sam 4K - 30 fps (60fps ne podržava), da meni nije hteo da pusti snimak u 4k rezoluciji niti na nijednom od dva televizora, tek posle promene kodeka sa H.264 na H.265, sada mi ide 4K normalno na oba televizora, dal li je to do neke kompresije ili do čega ne znam, jel ima najava za Android 10 Update?
 
Android 10 bi trebao zvanično krajem sledećeg meseca. Tako piše na net, neka me neko ispravi ako grešim. [emoji16]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako netko ima Android 10 Update, jel možete provjeriti jel se mogu notifikacije raširiti na lock screen samo povlačenjem prsta ili i dalje treba stisnuti malu strelicu? I jel se može spustiti notification bar direktno iz lock screen ili mora biti telefon otključan?
Na prvo pitanje odgovor je da, na drugo ne.
Pozdrav, samo da kažem u vezi videa u 4K rezoluciji kod P30 pro telefona, (kojeg posedujem od pre par dana), snimao sam 4K - 30 fps (60fps ne podržava), da meni nije hteo da pusti snimak u 4k rezoluciji niti na nijednom od dva televizora, tek posle promene kodeka sa H.264 na H.265, sada mi ide 4K normalno na oba televizora, dal li je to do neke kompresije ili do čega ne znam, jel ima najava za Android 10 Update?
Nije do kodeka nego do tvog tv-a, on ima problem sa h264 dok sa h265 bez problema rade svi noviji televizori.

P30 Pro
 
Pukla ledja na P30 lite, imao ko slicnu situaciju, koliko kosta zamena/popravka i radi li to uopste ko ovde ?
 
U Huaweiu je oko 9.000 rsd za P30 Pro zamena, a za lite ne znam, moguće da je nešto niža cena.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Uzeh mu dusu sa zadnjim punjenjem.

d62e7fb8978beb8d6b62a0f8b8ff1463.jpg
44c9d1522b4100ff8b5c1ce85605f3a1.jpg
ded6654d902c3934fb24897f7b48f1aa.jpg


Sent from my Huawei P30
 
Nazad
Vrh Dno