Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

^ bugararena za zvuk.

We played the same music on the P20 Pro and P30 Pro and the P30 speaker does sound better as the sound is richer and crisper. It's certainly among the better ones on a smartphone these days. We compared the Mate 20 Pro and P30 Pro, too, and we found the output to be identical.


Edit:
Ma kakav s10e ,ljudi padaju na reklamu .. p30 običan će ubiti sa prodajom i pored toga što je osakaćen

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja bas mislim da ce se p30 mnogo manje prodavati od pro modela.
Cepace reklame za p30 pro, gurace besplatne poklone, gurati kod operatera... Dok ce p30 ostati u senci kao m20. Ali mislim da ce mu mnogo brze padati cena nego pro modelu i za par meseci ide na oko 500€ i bice sasvim ok kupovina. Steta za kamere samo...
 
Nego šta je [emoji23][emoji23][emoji23]
Sve tu igračke za M20X...

Salu na stranu, vizuelno mi lepši P30 pro od M20 pro... I ništa posebno...
Ko izmisli taj edge...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
Ja sam mrtav ozbiljan, ne salim se uopste. [emoji4]
Ogroman i prelep Samsungov ekran, kamere kao na Pro modelu, 3.5 mm jack, stereo zvuk, IR blaster, 5k mAh, normalan FP... Bukvalno idealan mob.
Bogi, kada dolazis u Srb? Da mi poneses jedan komad iz DE. [emoji16]
 
Bogami, u Telenoru ozbiljno jeftiniji P30 Pro (256/8) od S10+ - oko 1000din mesečno ako se uzima na 24 rate.
 
Ja sam mrtav ozbiljan, ne salim se uopste. [emoji4]
Ogroman i prelep Samsungov ekran, kamere kao na Pro modelu, 3.5 mm jack, stereo zvuk, IR blaster, 5k mAh, normalan FP... Bukvalno idealan mob.
Bogi, kada dolazis u Srb? Da mi poneses jedan komad iz DE. [emoji16]
U Julu sam u NS, može nije problem, ponecu samo ako ti odgovara cena, trenutno je oko 700€

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ja sam mrtav ozbiljan, ne salim se uopste. [emoji4]
Ogroman i prelep Samsungov ekran, kamere kao na Pro modelu, 3.5 mm jack, stereo zvuk, IR blaster, 5k mAh, normalan FP... Bukvalno idealan mob.
Bogi, kada dolazis u Srb? Da mi poneses jedan komad iz DE. [emoji16]
Pa i on je mrtav ozbiljan, jedan je od retkih koji uživa u ovom telefonu još od starta! Ja sam gledao u par navrata u mediamarktu i razmišljao da uzmem, ali telefon je ogroman...i sa n9 jedva izlazim na kraj :(

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U Julu sam u NS, može nije problem, ponecu samo ako ti odgovara cena, trenutno je oko 700€

Huawei Mate 20 X EVR-L29
Koliko vidim 800€ je u Mediamarkt i Saturnu? Moguce da ima i nekih snizenja. [emoji4]
Dogovoricemo se, ima vremena do tada. Taman da sacekam da vidim sta ce Xiaomi uraditi sa Max 4. Ali definitivno prelazim na nesto vece, ovo sve do 6.5' je postalo malo. [emoji4]
 
Skoro sve očekivano. Baterija i punjač standardno fenomenalni, ekran odličan mada ne i najbolji jer je ovog puta Samsungov OLED (LG su preskočili razumljivo). Kamera najbolja na tržištu vrlo vjerovatno, zoom je stvarno impresivan kao i slike u uslovima slabijeg osvjetljenja đe je Huawei izgleda pregazio konkurenciju (valjalo bi uporediti sa Pixel 3). Video snimci su pomalo razočaravajući ali evo vidjećemo, svakako već se sada može vidjeti da nisu na nivou S10. Što se minusa tiče mono zvučnik, iako najglasniji izgleda na tržištu - mono je mono.
 
Koliko vidim 800€ je u Mediamarkt i Saturnu? Moguce da ima i nekih snizenja. [emoji4]
Dogovoricemo se, ima vremena do tada. Taman da sacekam da vidim sta ce Xiaomi uraditi sa Max 4. Ali definitivno prelazim na nesto vece, ovo sve do 6.5' je postalo malo. [emoji4]
Da tačno, u mediamarkt je 899€ ali ima nov neotoakovan za oko 700e na eBay itd... Sa racunom I sve...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Ni traga ni glasa od Lite verzije, možda je ovo naznaka da ga neće ni biti u ovoj seriji...
 
Da tačno, u mediamarkt je 899€ ali ima nov neotoakovan za oko 700e na eBay itd... Sa racunom I sve...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
Aha, nisam gledao na Ebay. Uhh to je dobra cena s obzirom da je u pitanju full pak i nov/neotpakovan mob.
Nista, cekamo onda leto i Max 4, da vidimo sta ce doneti novo pa da tad presecem. [emoji3]
 
Nema greške sa M20X, veruj mi... Sve je top.

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
^^ Verujem, 20X je zver. [emoji4]
Nego me na Max 4 privlace sve ove dosadasnje glasine, ako se pola njih ispostavi kao tacno to ce biti top prica (S660/675, 5800 mAh, kamera sa Mi9...).
Ali o tom potom, to je vec prica za neku drugu temu. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ne znam onda koja im je logika da ga predstavljaju odvojene ako sva tri spadaju u jednu seriju...
 
Prosle godine M20 lite je predstavljen samo na internetu 15-20 dana pre ostalih modela iz Mate 20 serije.
Ne znam videcemo...
 
Zasto je u EU 128/6 GB verzija 900e, a 128/8 1000e? 100e razlike zbog samo 2GB RAM-a?
 
Koliko znam 8gb je sa 256gb memorije

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
6/128 i 8/256 za EU. Tako mi se makar čini

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni u mtsu, ni u telenoru nema sata u ponudi, a rečeno je da će biti. da li se zna zašto i da li će zaista biti?
 
Ni u mtsu, ni u telenoru nema sata u ponudi, a rečeno je da će biti. da li se zna zašto i da li će zaista biti?
Sat je bio u preorderu.Kada su me pozvali izricito sam pitao da li dpbijam sat sa telwfonom.odgovor je bio pozitivan

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pogledah i mini recenziju (fokus na kameri) kod Markues-a, koliko bolje izgledaju sve ostale boje nego ova nazovimo crna na Benchovom testu, drugi telefon *mjau**mjau**mjau*...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Bilo na nevidjeno,pre oko mesec dana kada se nista nije znalo o telefonu

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
U Huawei prodavnici je bio ps4

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A od kada je preorder u mtsu, kada ja pre neki dan nisam video ponudu?
 
Nazad
Vrh Dno