Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

I na mom primerku bile dve a nosim ga stalno u case-u,mada ssm jedno vreme imao rypicasti case pa je moguce da je od nekog peska ili slicno ,u svakom slucaju svaka preporuka za tel

Sent from my phone using Tapatalk
 
Pratim redovno temu, posto planiram da uzmem p30 obican, pa cisto da pitam u svetlu frke sa google servisima na mate 30 - p30 nema sanse da naknadno iskljuce iz programa, tj bicw odradjene sve planirane nadogradnje os-a?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Tako je,P30 serija ce dobiti sve planirane nadogradnje, prakticno do androida 11.
 
.
f9d8d7a88a86866c6c1054a078a8e664.jpg
bd4e4f8005e846db02b51bed225eb5f0.jpg
96ca81a5be09744c7fd7efeee8bf5973.jpg


Sent from my Huawei P30
 
Kupio sam P30, dočekalo me je jedno neprijatno iznenađenje. Jel moguće da ne može da se koristi dupli viber(na obe sim kartice)?
 
Kupio sam P30, dočekalo me je jedno neprijatno iznenađenje. Jel moguće da ne može da se koristi dupli viber(na obe sim kartice)?
Jedina stvar koja mi iskreno smeta na ovom telefonu, ali nadam se da ce to ispraviti sa ovim novim android 10.

Za sad jedino rešenje je ovaj Parrarel Space, koji baguje sa notifikacijama, da poludi čovek. Ali opet kažem nadam se da ce ispraviti ovaj problem sa ovim novim ažuriranjem

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jedina stvar koja mi iskreno smeta na ovom telefonu, ali nadam se da ce to ispraviti sa ovim novim android 10.

Za sad jedino rešenje je ovaj Parrarel Space, koji baguje sa notifikacijama, da poludi čovek. Ali opet kažem nadam se da ce ispraviti ovaj problem sa ovim novim ažuriranjem

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Hvala M3, pokušao sam nešto izbacuje mi da nema dovoljno prostora(tako nešto), trebao sam se raspitati pre kupovine ne igra mi ulogu da se bakćem oko toga(instaliranja dodatnih aplikacija) :)
 
Evo ja sam probao.Samo instaliras APK snimis razgovor i onda odes u recorder(vec imas instaliranu tu aok) i tu ti se nalazi snimljen taj razgovor.
Ako imate jos ovakvih tvikova/modova za huawei telefone objavljujte ovde,meni bas zanimljivo da probam,npr kamra apk portovana sa drugog uredjaja ili tako nesto:)
 
Plus kad aktiviraš možeš da odeš u dial i dobijaš opciju da uključiš automatsko snimanje pri svakom pozivu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel se ovo samo instalira apk i automatski posle snima razgovore posto vidim da se nije pojavilo nista u meniju sa aplikacijama.

Sent from my Huawei P30
Kada se instalira nema ga kao aplikacija već ti se prilikom poziva u "dial" dodaje ikonica da aktiviraš snimanje kada započneš razgovor. Ukoliko želiš da automatski počne da snima onda odeš u dial pa gore desno na tri tačkice pa u setings i uključiš automatsko (slike iz mog prethodnog posta)

Inače ovo radi na svim HW sa EMUI 9 a kasnije sam tek pročitao da uz P30 pro dolazi već instalirana samo u zavisnosti od regiona je aktivna ili ne zbog zakonskih propisa o snimanju u tom regionu, zemlji... šta već.

Može li ko samo da mi potvrdi da li je ima ova opcija u P30 pro i bez ove aplikacije? Čisto me interesuje jer i ovako radi ok a kako sam naveo tek sam posle pročitao da p30 pro već to ima "po negde"...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako misliš dal ce da dobije!? Koristim ga već nekoliko nedelja, očekuj ga u oktobru ili početkom novembra. Ništa novog nema sem da vizuelno podseća na one UI što za mene i nije neki plus.

P30 Pro
 
Kako misliš dal ce da dobije!? Koristim ga već nekoliko nedelja, očekuj ga u oktobru ili početkom novembra. Ništa novog nema sem da vizuelno podseća na one UI što za mene i nije neki plus.

P30 Pro
Ima li duplog Vibera? Možes li pogledati ako ti nije teško

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema druže, već sam ti to napisao ranije :)

P30 Pro
 
Jel moze da se resi pomocu one aplikacije(dupli viber), i kako to da nema samo huawei tu opciju?
 
Prosto se bojim da pitam, za sta ti to treba...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ima li neko da je prešao sa OnePlus 7 pro na P30 pro? Nešto me mami pa da čujem iz prve ruke :)

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ja ne bih to radio ako ti kamera nije presudna.Emui zna da smori, Oneplus 7 Pro je po meni bolji telefon.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kamera, baterija, garancija operatera + ušteda i do 50-70€. Ima P30 Pro svojih prednosti u odnosu na OP7P, ali ima i ovaj svojih. Ne znam šta bih uzeo da sam u toj situaciji.

Malo me smorilo kad sam video da se displej lakše grebe nego GG5/6, kao i da sočiva kamere nisu neki kvalitet (za P30 Pro govorim). Tu je i EMUI kao najveća mana po meni, uz ogradu da ga nisam skoro koristio intenzivnije. Jednostavno nije tako fluidan kao MIUI, kamoli Oxygen. Možda je u rangu OneUI.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ja na P30 nemam posebnu zastitu za kamere tj vire mi sociva iz futrole kad stavljam na sto i plus mi je telefon danas pao na tepih i hvala Bogu nema tragova nikakvih.
Sto se tice Emui i brzine ja ne zameram to, sasvim je sve brzo i fluidno kao da je stock, ali sam Skin ume malo da smori. Stock look vise preferiram.

Sent from my Huawei P30
 
Evo jednog night moda, slikano sad




Sent from my Huawei P30
 
^ Oil on canvas :) ...ne znam, sta drugo ovde moze da se vidi ?!
 
Nazad
Vrh Dno