»RSS Benchmark sajt

Strana 54 od 128 PrvaPrva ... 44450515253545556575864104 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 796 do 810 od ukupno 1913

Tema: Huawei P30/Pro/Lite

Member Avatar korisnika Spanjeli
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        589
        Citat Citiram korisnika: jiggy1984 Pogledaj poruku
        Da li postoji neka Phone app tj Dialer kao sto je na OneUI?
        Navikao sam na njega na Samsungu i sada mi ide na zivce ovaj na p30 pro. Nemam onaj swipe levo za poruku i desno za poziv.
        I ide mi na zivce i cinjenica da ne mogu da kliknem na br. tel. nakon sto sam zavrsio razgovor i da odmah dodam u podsetnik uz neku napomenu. Ovde kliknem i odmah krene ponovo da mi zove tog nekog. Kao na us***om iPhone-u, kojeg sam jedva cekao da se otarasim zbog toga. A i kada udjem u opcije za taj broj tel. nemam nigde Reminder?! WTF?! Je l misle oni na biznis korisnike, ili je ovo tel za napaljene tinejdzere. Pokipeo sam danas. Prvi radni dan nakon ovih praznika, imam na desetine poziva, a tel mi samo odmaze.
        Ispadne mi da je S serija kod Samsunga mnogo smislenija za biznis od P serije Huawei. Nervira me i to sto su mi svi pozivi u jednom nizu, jer sam plakao od srece kada su na Samsungu konacno razdvojili. Ovde su mi em svi u nizu, em mi pise datume po americkom sistemu (5/6 je 06.05.) iako sam stavio da je region Serbia.
        Ovo za swipe to sms ili swipe to call me toliko nerviralo na Samsungu da mi uopšte ne smeta što nema ovde, ovo za podsetnik se slažem sa tobom, to je bzvz što nema, a ovo za pozive nisam razumeo, možeš da napraviš da budu grupisani po kontaktu ili po vremenu a datume piše u formatu "24.4" ili kad uđeš u detalje piše lepo "24.april"

P30 Pro

Member Avatar korisnika mrmilos
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        1.790
      3. Moja mašina
        • LAP: Fujitsu Lifebook
      4. Nova call aplikacija na emui 9 je uzasna sa onim roze i zelenim slikama planina. Ne znam sta im bi da ovo naprave...

Huawei P10
        If it ain't broke, don't fix it...

Member Avatar korisnika jiggy1984
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        191
      6. Moja mašina
        • CPU: i7 920 @ 3.6ghz -- CM V8 -- Noctua mod "push-pull"
        • MoBo: Asus P6T Deluxe V2
        • RAM: 18GB
        • VGA: AMD R9 270X
        • MON: Sony 40"
        • HDD: SSD EVO 120GB
        • OPT: Pioneer 212
        • Case: Chieftec medium + Lamptron
        • SND: KEF iQ3+iQ1+AVR+CDP+DVD+PS3
        • LAP: Asus K52J --- i5 430M
        • INET: DSL
      7. Citat Citiram korisnika: Spanjeli Pogledaj poruku
        ...a ovo za pozive nisam razumeo, možeš da napraviš da budu grupisani po kontaktu ili po vremenu a datume piše u formatu "24.4" ili kad uđeš u detalje piše lepo "24.april"

P30 Pro
        Na S8, koji sam imao pre (imam ga jos), pozivi stoje: Today, pa ide lista, pa onda razmak u drugoj boji, pa yesterday, pa lista i onda opet razmak u drugoj boji i normalan datum (06.05.) itd.
        Svaki dan je u polju za sebe i jasno je prekinut niz, kada zapocinje log za novi dan. Ovde je sve u jednom nizu i samo sa desne strane pise datum, pritom mi stoji ono sto sam napisao (5/6 za 06.05.). Napominjem da mi je Language - English a Region - Serbia, ali ne vredi. Kada prebacim sve na Serbia, onda je ok, ali nema teorije da mi Phone Language bude Srpski.

Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        589
        Upravo u Španiji pušten ota .153

P30 Pro

Member Avatar korisnika atti
        Na forumu od
        Mar 2006
        Poruka
        532
      10. Moja mašina
        • CPU: FX 8300, Cooler Master Hyper 412S
        • MoBo: Asus Crosshair V Formula-Z
        • RAM: 2×4GB Crucial Ballistix Tactical
        • VGA: Asus GTX 980
        • MON: Asus VE248
        • HDD: 256Gb SSD,500 gb WD AAKS
        • OPT: LG BH10LS30
        • Case: Spire Swordfin , Raidmax Cobra RX-800AE-M
        • SND: SupremeFX III on ATP3
        • INET: Kablovska
      11. Citat Citiram korisnika: jiggy1984 Pogledaj poruku
        Da li postoji neka Phone app tj Dialer kao sto je na OneUI?
        Navikao sam na njega na Samsungu i sada mi ide na zivce ovaj na p30 pro. Nemam onaj swipe levo za poruku i desno za poziv.
        I ide mi na zivce i cinjenica da ne mogu da kliknem na br. tel. nakon sto sam zavrsio razgovor i da odmah dodam u podsetnik uz neku napomenu. Ovde kliknem i odmah krene ponovo da mi zove tog nekog. Kao na us***om iPhone-u, kojeg sam jedva cekao da se otarasim zbog toga. A i kada udjem u opcije za taj broj tel. nemam nigde Reminder?! WTF?! Je l misle oni na biznis korisnike, ili je ovo tel za napaljene tinejdzere. Pokipeo sam danas. Prvi radni dan nakon ovih praznika, imam na desetine poziva, a tel mi samo odmaze.
        Ispadne mi da je S serija kod Samsunga mnogo smislenija za biznis od P serije Huawei. Nervira me i to sto su mi svi pozivi u jednom nizu, jer sam plakao od srece kada su na Samsungu konacno razdvojili. Ovde su mi em svi u nizu, em mi pise datume po americkom sistemu (5/6 je 06.05.) iako sam stavio da je region Serbia.
        Znam tačno kako ti je. Upravo zbog ovih stvari sam se sa EMUI vratio na OneUI. Ima previše korisnih stvari u Samsungovom softveru. Ne kažem da Huawei ima loše telefone ali softver im je za decu ,ili sam ja jednostavno navikao na Samsung pa mi ovakve stvari odmah nedostaju.

Member Avatar korisnika frrka
        Na forumu od
        Sep 2005
        Poruka
        485
      13. Moja mašina
        • CPU: E8500
        • MoBo: ASUS P5K
        • RAM: 2x1Gb Geil, 2x1Gb hyperX
        • VGA: Saphire 7770
        • MON: BenQ G2400w
        • HDD: Samsung 830 SSD 120, WD AAKS 500GB, TransJet 1TB gumeni
        • OPT: Samsung SH-S203D
        • Case: Blueberry, SuperB Power 460W GE-R460-V1
        • SND: integrisana/ Microlab FC330
        • INET: Wifi
        • Ostalo: Lifecam VX-1000, Trust Wireless Optical Mouse MI-4910D
      14. Koliko primećujete zuckastu boju na p30 pro kameri?

Da li "blue sky" predefinisan mod malo popravlja stvari što se neba tiče u odnosu na Samsung?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        589
        Žućkastu boju ne primećujem, primećujem topliji wb ali samo na glavnoj kameri, i to mi prija oku, ne prija mi saturacija svih boja kad opali sa hdr-om ali sam srećom našao da kad se ide na na onaj prozorčic gore desno i izabere "umekšane boje" sve bude kako treba. Režim blue sky radi posao kako treba

P30 Pro

Member Avatar korisnika frrka
        Na forumu od
        Sep 2005
        Poruka
        485
      17. Moja mašina
        • CPU: E8500
        • MoBo: ASUS P5K
        • RAM: 2x1Gb Geil, 2x1Gb hyperX
        • VGA: Saphire 7770
        • MON: BenQ G2400w
        • HDD: Samsung 830 SSD 120, WD AAKS 500GB, TransJet 1TB gumeni
        • OPT: Samsung SH-S203D
        • Case: Blueberry, SuperB Power 460W GE-R460-V1
        • SND: integrisana/ Microlab FC330
        • INET: Wifi
        • Ostalo: Lifecam VX-1000, Trust Wireless Optical Mouse MI-4910D
      18. Da.. Koliko je meni poznato WB može da bude topao (zuckast) ili hladan (plavicast) , pa kome sta odgovara..

Senzor je drugačiji i na poredjenjima se to najviše vidi kod neba, zato sam i pitao..

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        191
      20. Moja mašina
      21. Citat Citiram korisnika: atti Pogledaj poruku
        Znam tačno kako ti je. Upravo zbog ovih stvari sam se sa EMUI vratio na OneUI. Ima previše korisnih stvari u Samsungovom softveru. Ne kažem da Huawei ima loše telefone ali softver im je za decu ,ili sam ja jednostavno navikao na Samsung pa mi ovakve stvari odmah nedostaju.
        Zivota mi, razmisljam da ga zamenim / prodam za S10+. Nije sad tu toliko bitno da li je ovaj bolji u ovom ili onom, vec u cinjenici da zelim da kliknem na jbn broj telefona u call log i da mi izbaci pozive i poruke koje sam, ako sam, razmenjivao sa tim brojem.
        Ovako mi ide na ganglije opasno, jer moram da kopiram br. tel., pa da otvaram poruke i tu idem na pretragu.

Hocu da kliknem na br. tel. i da imam opciju da ga stavim u podsetnik i da dodam i neke napomene.
        Hocu da mogu da kliknem na notifikaciju 2x i da mi je odmah otvori.
        Na stranu swipe levo i desno, sto je samo stvar navike. Prethodne stvari su stvar zdravog razuma i orijentacije ka biznis korisniku tj olaksavanje zivota nama, kojima je 80% poziva sa nepoznatih brojeva i gde uz (gotovo) svaki treba staviti napomenu.

Ako ne nadjem neki dialer, koji ce mi omoguciti sve sto sam naveo. Moracu da menjam, jer mi ne pada na pamet da zivim 2 godine sa "ovim".

Veliki plus su mi super charging i baterija, ali nedovoljni da ostanem na njemu, ako ne resim gore navedeno...
        Menjao jiggy1984 : 07.05.2019. u 20:26

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        682
        Sačekaj Note 10 lepo. I mene kao bivšeg korisnika Samsunga iritiraju te stvari, mada ja koristim Xiaomi, ali je ista priča kao kod Huawei-a. Mislim da tu pomoći nema.

Member Avatar korisnika atti
        Na forumu od
        Mar 2006
        Poruka
        532
      24. Moja mašina
        • CPU: FX 8300, Cooler Master Hyper 412S
        • MoBo: Asus Crosshair V Formula-Z
        • RAM: 2×4GB Crucial Ballistix Tactical
        • VGA: Asus GTX 980
        • MON: Asus VE248
        • HDD: 256Gb SSD,500 gb WD AAKS
        • OPT: LG BH10LS30
        • Case: Spire Swordfin , Raidmax Cobra RX-800AE-M
        • SND: SupremeFX III on ATP3
        • INET: Kablovska
      25. U pravu je korisničkoime, nema pomoći. Probao sam ExDialer i True Phone i ni jedan mi nije legao, nije to to. A još ekstra što je preagresivni task kiler na emui umeo da ih ubije i pored zaključavanja aplikacije pa te sačeka ono što ne želiš da vidiš. Od kada sam se pre mesec dana vratio na Samsung Note8 kao da sam progledao.

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        682
        Radije bih odabrao Xiaomi nego Huawei, više mi se sviđa MIUI nego EMUI i zbog toga ne bih koristio Huawei kad već imam sličan telefon sa sličnim UI (po meni bolji, ali opet nije savršen) za dosta manje para, a opet ima i bolju podršku i Snapdragon.
        Ne znam kakva je situacija sa OnePlus i dialer-om?

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        23
        Ja koliko sam danas gledao-istraživao, vidio sam na netu da se u 09.mjesecu očekuje EMUI 10 ... sad je li to realno, veze nemam, jer još uvjek čekam telefon pa se zanimam dok ne stigne... tako da možda bude vizuelnih poboljšanja, red je
        A to za diler se slažem da je neophodno

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
        Menjao ivaan.bijelic : 07.05.2019. u 22:43

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.521
        Лајт стигао у Србију
        https://youtu.be/pelKfLWWthQ

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        191
      30. Moja mašina
      31. Hvala za napomenu za exDialer. Nisam se do sada susretao sa njim, ali sam ga skinuo sa neta (nema ga na Play Store) i instalirao neke teme, odmah kupio pro verziju i za sada mi se sviđa. I dalje ne mogu da kliknem i vidim pozive i poruke, ali zato sam dobio sve ostalo i sam interfejs mi je ok.
        Odustajem od menjanja do daljnjeg

Strana 54 od 128 PrvaPrva ... 44450515253545556575864104 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •