Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Po dizajnu detalja korisnika, rekao bih da su ruzne planine skonjene...
6713a434d796b856e66afec131e8a9dc.jpg


Huawei P10
 
Jel se desavalo nekom da dobija update velicine par GB tipa od 2 do 4?Citam ladno kako Huawei i Honor salju apdejte sigurnosnih pacheva u toj kolicini memorije.Sta im to do djavola znaci?

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Stigao i menimeni P30.Prvi utisci su super,osim sto nisam bas najzadovoljniji kako fingerprint radi.
Nije mi jasno zasto je update za performanse kamere 4GB , a sledeci update za poboljsanje nocnog moda 225 mb.
 
Probajte da napravite nekoliko otisaka prsta, uglavnom stavim tri i meni na S10+ radi odlicno. Tesko da u jednom pokupi idealno, kad ima vise vece su sanse da ce otisak biti kompletniji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako mislis da se registruje vise otisakq istog prsta, ne dozvoljava, bar kod mene, prijavljuje da je otisak vec registrovan.
Meni je u početku radio kilavo, dok nisam obrisao sve otiske, pa ih ponovo registrovao, i od tad radi dosta bolje.
Ali generalno, po meni, ovaj čitač otiska prsta je najlosija stvar na p30 pro...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ Da, nisam se izrazio kako treba. Ja na samsungu registrujem prst 3 puta. I svaki put malo drugacije stavljam od prethodnog da popuni otisak kako treba. Ispocetka mi nije otkljucavo kako treba zato sto ne koristim AOD pa ne vidim gde je otisak, ali kroz koji dan kad se covek navike gde je otkljucava bez greske. Steta sto huawei ne moze da postavi isti prst nekoliko puta.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne znam da li je već neko imao problem sa samo spaljivanjem P30 lite telefona u toku punjenja?
Jutros nam kupac donosi telefon koji je kupio kod nas pre mesec dana. Telefon mu je u toku noći totalno izgoreo. Tabure na kojem je telefon stajao se zapalio. Kupac je u pola noći kroz prozor izbacio telefon i tabure kroz prozor da mu se ne zapali stan.
Inače ovo je već drugi slučaj kod nas. Prethodni je kupac uspeo da ugasi u samom početku paljenja tako što ga je polio vodom.

Slike su u prilogu.
fd33515f4aa696903623d5824187e164.jpg
3b262a6ae9e80dcd1132d9e709a36b8e.jpg
40e8166f1d74ef5e3f2c44b265ddd78a.jpg
7193b5de0980208cd936eb018569d651.jpg
c9d1d9859d0399c9bcae926f8b1d5067.jpg
00e0d5c6be298a1e5c78979b86e48e42.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Samsung like this [emoji16]

Šalu na stranu, ne znam ništa o p30 lite jer ga nema niko u mojoj okolini, ono što znam je da je p30 pro prilično hladan pri punjenju, nikad ni najmanji problem, čak i na onim najvećim vrućinama.

P30 Pro
 
Da li su sredili displej diming ako se ručno namešta brajtnes ?

Neka javi neko kada pređe na A10

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probao li je neko da se prijavi za ovaj beta? Meni nece da prihvati.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja sam se uspešno prijavio, mts telefon 6/128

P30 Pro
 
Nisu (p30/pro),to nije bug to je power genie proces radi potrosnje baterije,moras sam da odradis proceduru kroz cmd win-a lako je guglaj.
 
Ma znam , ali zašto ne daju opciju korisniku da to ugasi.. neverovatno da to rade već godinama i niko ništa

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije bug, to je feature koji je sran*e, jos gore [emoji14]
 
Поздрав екипа.

Да ли се пропоручује куповина П30 Про с обзиром на најаве да неће бити подршке тј. ажурирања за Хуавеј од стране Гугла?

Користио телефон, одушевио ме и дизајн и интерфејс - камера а користим Епл још од Ајфона 3; без обзира на то радо бих прешао на Кинеза ако ће и у будуће бити подршке за њега.

Хвала.




Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Podrška je zagarantovana za uredjaje koji su već na tržištu, tako da nema razloga za paniku. Čak mislim da će i ovo sa mate 30 serijom biti rešeno pre zvaničnog predstavljanja.

P30 Pro
 
Moram pohvaliti ovu "slusalicu" zvucnika ili sta je vec, u p30 pro, na svadbi sam, muzika tresti, i zvoni mi telefon, bojazljivo sam stavio na uvo, ali sam sve savrseno čuo, jako sam zadovoljan [emoji108][emoji108]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Takodje,ista je situacija i na P30. Pri razgovoru se sve cuje kristalno jasno i glasno. Huawei je dosta napredovao i u tom polju. Sad ovo izgleda potpuno kao da razgovaras na Samsungu,Sony ili Htc.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Misim da je to zbog volte-a, primetio sam da su razgovori dosta čistiji i glasniji u poslednjih nekoliko nedelja, mts mreža.

P30 Pro
 
Moze li preporuka za neko kvalitetno staklo i masku(clear da bude)?
Koristio sam na prethodnom telefonu nikllin silikonsku i bila je okej
 
Misim da je to zbog volte-a, primetio sam da su razgovori dosta čistiji i glasniji u poslednjih nekoliko nedelja, mts mreža.

P30 Pro
Mts nema volte?

Inace oba korisnika moraju imati uređaje koji podržavaju to i da budu na paketu, a i mreža da podržava.
 
Ne znam, ranije nisam imao mogućnost da uključim opciju i mreža mi se prebacivala na E ili H a sada stoji 4g+ u toku razgovora.

P30 Pro
 
Nazad
Vrh Dno