Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Lik je upravo profesionalne kamere nazvao igrackama, dok je P30 sta...???
 
Misli ako se dere da cemo ga bolje razumeti

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A lika kako prica i smije se hahah

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa on nikada nije znao engleski, kao da je ovo neko iznenađenje.. ali LL uslovi ponovo dominacija Huaweia.
Koliko inovacija u odnosu na model od pre 5meseci , toliko samsung ne uradi ni za 2god. Kinezi poludeli :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Za mene veliko razocaranje, nista novo vredno pomena nisu prikazali.
Cene su sulude.

Prezentacija je bila demontracija kako to ne treba raditi.
 
https://www.gsmarena.com/huawei_p30_pro-review-1910p9.php

Bugararena review :)

Nisam siguran da im je trebalo ovo izbacivanje klasičnog zvučnika

Edit:
There isn't an advanced face recognition hardware as on the Mate 20 Pro, a LED flash, or even an earpiece.

Finally, there is an under-display fingerprint scanner around the bottom of the phone. It works quite fast and while it's not always-on it doesn't require you to wake the screen up either. Once you tap around the bottom, the P30 Pro will immediately light the sensor and screen and the recognition is really fast. In fact, this is arguably the fastest sensors of this type we've tested so far.

Edit2:
Da su u p30 stavili kameru p30 pro , ili makar ois na kameri od 40mp , to bi bio najbolji telefon ove godine uz op7. Kakva šteta



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ne smeta izbacivanje stereo zvucnika koliko ce mozda smetati izbacivanje klasicnog zvucnika i led notifikacije,videcemo,inace koliko znam p30 pro nema u verziji od 6gb kao na telekom sajtu ili mozda gresim

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
^ Ima i verzija sa 6GB, makar po GSM Areni.
Velika steta za led not i klasican zvucnik. Donji zvucnik je standardan, nije kao na M20P da zvuk izlazi iz USB C porta.
Peca kaze da nema stereo zvuka, da nije ona fora kao kod LG, pa da to pravi tzv stereo?
U recenziji nesto nije bio odusevljen ekranom koliko mi se cini. Pominjao je "nisku" rezoluciju i to da je Samsung sacuvao najbolje ekrane za sebe, sto je i logicno, ali ekran na M20P je rame uz rame sa S9, ako ne i bolji/lepsi (licni utisak).
 
Poslednja izmena:
@LazaNS

Neocekivan komentar [emoji23] [emoji23]

Bolje da su kao neimenovana firma ubacili bolji chipset i napravili prakticno 0 napretka u drugim segmentima za godinu dana. Eventualno sa su povecali ekran i nabili cenu, to bi bio veliki uspeh.

@fkloznica

Slazem se za P30, steta sto je osakacen, imao je potencijala sa manjim dimenzijama od P30 Pro i ravnim ekranom.

Slazem se i za ovo drugo, generalno dosta napretka za 5-6 meseci razlike.
 
Poslednja izmena:
Ostaje M20X najbolji Huawei do sada. [emoji16]
 
Po recenziji bencha i semplovima kamera je vidno bolja

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Sad su me zvali iz Mts. Uzeh p30 pro 256 gb crni. STIŽE sa satom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
4k u samo 30fps????
 
Od kada sam uzeo P20 Pro, progledao sam sto se tice fotografija i kvaliteta iskreno. Evo i cena u DE, to ce za Blac Friday da byde daleko down.

4ccec64ea0e16b72da1a58205b54abc5.jpg


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
I najbolje od svega što može da se uzme uz kontrolu troškova tako da mesečno izađe 4450 dinara, pa ispadne jeftiniji nego da se kupi za keš

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Za sada mi izgleda kao bolja kupovina od S10+. Kamere, baterija, autonomija, nema pilulu. Ekran i zvuk na strani S10+, uz 4k video.
 
Telefon nikakvo iznenadjenje.
Huawei je nepravedan prema ne pro modelu. Samsung je stavio iste kamere dok je huawei zakinuo obican model.
Ko i obicno sa njihove strane ja... rski potez.
Sto se pro modela tice bice najbolji telefon sa fitokamerom do izlaska pixela.
Video ko i do sad prosek. Samo 30fps u 4k mislim da ce softverski ispraviti kao na m20pro.
Dizajn je korak napred u odnosu na m20pro. Lepsi i spreda i pozadi. Edge displey najveca glupost u istoriji mobilnih komunikacija uz rupu na ekranu doduse :D
I da je najbolji na svetu zbog toga bih ga zaobisao...
 
To mi je ostao potpis od ranije, dok sam koristio Note 8.Uporedicu ga sa Note 9 I p20 pro, pa javljam utiske

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Telefon nikakvo iznenadjenje.
Huawei je nepravedan prema ne pro modelu. Samsung je stavio iste kamere dok je huawei zakinuo obican model.
Ko i obicno sa njihove strane ja... rski potez.

Kapiram da onu kameru za 5x zoom nisu mogli da strpaju u manji model zbog dimenzija ali morali su da stave na 40mp ois i f1.6.. Baš bedan potez sa njihove strane.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ostaje M20X najbolji Huawei do sada. [emoji16]
Nego šta je [emoji23][emoji23][emoji23]
Sve tu igračke za M20X...

Salu na stranu, vizuelno mi lepši P30 pro od M20 pro... I ništa posebno...
Ko izmisli taj edge...

Huawei Mate 20 X EVR-L29
 
Kad sam video tj čuo da nema stereo zvuk, sva interesovanja su prestala istog momenta.

Skidam kapu za infracrveni port što i dalje forsiraju (makar na pro modelu koliko sam video) i koliko truda ulažu u fotografiju. Po meni im je greška što su napravili veliku razliku između običnog i pro modela, tu su izgubili veliki deo kupaca pošto svako ko cilja manji telefon pre će uzeti s10e eventualno s10.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno