Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Nemoj nikako da stavljas taj kineski ekran, videce se razlika ite kako. Bolje uzmi drugi P30pro za 150e i teraj dalje. Ili ako bi ga menjao, uzmi nesto od flagship modela. Ne mora biti najnovije, uzmi s22 ultru (jos bolje s23), mozda honor magic5 pro (ima polovan za 600-650e), xiaomi 13 (ne redmi note 13), mozda neki iphone 13 pro max...Pisa
Upao sam slucajno na neke prepirke o ovom telefonu na njihovom sajtu.....Pisali su ljudi na huawei-u stranici malopre sam citao da li ce p30 pro dobiti emmi 13 i ovo je njihov odgovor. Hi there, thank you for reaching out to us. Kindly be informed that there is no upgrade plan for HUAWEI P30 Pro at the moment. Thank you again for your support. I krenula je paljba korisnika P30 pro kako su zadovoljni i dan danas telefonom bla bla bla ali uvek je odgovor bio negativan u vezi prelaska na Emmi 13...
 
I ja sam razbio ekran. I sad dilema, uzeti ponovo polovan P30 Pro ili neki S21 Ultra? Ili popravka - jedan mi servis za popravku traži 130eu - moja ploča u demo model (oni pokazni bez sima).
 
Ne verujem da je bolja zaštita nego tempered glass?
Veoma je zeznuto naći odgovarajuće staklo jer je zakrviljen ekran, ja za ove 4 godine koliko ga imam nijedno staklo nisam našao a da je odgovaralo.
A probao sam ih barem 20 komada, što sa alija što po servisima raznim i sl.

Sa druge strane hidrogel folija se mnogo lakše savija i pokriva zakrivljene ivice ekrana.
Pri tom hidrogel se sam popravlja, barem manja oštećenja dok kod stakla čim pukne moraš novo da stavljaš.
 
Baš sam juče u mukama oko zaštite zakrivljenog ekrana odlučio da stavim hidrogel foliju i izgleda da mi je to bila pravilna odluka. Zadovoljan sam.
 
Nazad
Vrh Dno