»RSS Benchmark sajt

Strana 332 od 351 PrvaPrva ... 232282322328329330331332333334335336342 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 4.966 do 4.980 od ukupno 5262

Tema: Huawei P30/Pro/Lite

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        245
      2. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 6 1600
        • MoBo: Gigabyte ab350m gaming 3
        • RAM: 16gb ddr4
        • VGA: AMD Radeon rx 570 4gb
        • MON: Philips 27
        • HDD: wd 1tb + wd 250gb + ssd 128gb
      3. Citat Citiram korisnika: havijer Pogledaj poruku
        Propala ti baterija?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
        Polse 6 meseci ko nova, izašlo mi na insta reklama pa pitao bezveze

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Member Avatar korisnika omtw
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        2.257
        Bogami, ovo kod mene troši više nego ekran. I baš primetno kraće traje baterija zadnjih nekoliko dana. Nadam se da će da ga reše uskoro.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2013
        Poruka
        420
        Mozda da ga vratimo na fabricku verziju i stopiramo update?
        Ja sam ga vratio na fabricku ali mi se posle 5 minuta sam automatski azurirao.

Sent from my P30 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        513
        Citat Citiram korisnika: omtw Pogledaj poruku
        Bogami, ovo kod mene troši više nego ekran. I baš primetno kraće traje baterija zadnjih nekoliko dana. Nadam se da će da ga reše uskoro.

Koji je ovo skin tj. tema kod tebe? Baš dobro izgleda.

Banned
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        432
        Citat Citiram korisnika: ssrki Pogledaj poruku
        Mozda da ga vratimo na fabricku verziju i stopiramo update?
        Ja sam ga vratio na fabricku ali mi se posle 5 minuta sam automatski azurirao.

Sent from my P30 using Tapatalk
        Cekajte majstori. Kakav security bez Google podrske? Moze li neko da mi objasni! Lepo pise u opisu security za avgust, "poboljsava bezbednost pomocu bezbednosnih zakrpa kompanije Android". Kako onda moze da bude "bez podrske Google"? Ljudi stavljao sam milion custom rom-a i sebi i drugima i nikada nije Google play se ovako ponasao. Meni ovo lici na Google Play bug. Da je sam Huawei slao security izgubili bi mi play store jer taj security ne bi bio sertifikovan od Google i odma automatski ban. Neka me ispravi neko ako gresim.

Member Avatar korisnika omtw
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        2.257
        Citat Citiram korisnika: StefanR90 Pogledaj poruku
        Koji je ovo skin tj. tema kod tebe? Baš dobro izgleda.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        513
        Citat Citiram korisnika: omtw Pogledaj poruku

Nema teme u prodavnici Tema.
        Možeš li mi poslati u poruci link za temu?

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.030
        Citat Citiram korisnika: betmenizsrbije Pogledaj poruku
        Kako mislis "novi update bez Google podrske"?
        Pa istekla dozvola. Ovaj poslednji august security je Huawei in-house, baziran na AOSP varijanti, bez feedbacka samog Google-a.

Potrošnja Play servisa je možda i najcuveniji battery drain bug koji je retko ko rešio.

Banned
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        432
        Izlazim iz okvira teme ali evo informacije da za Honor 20s izlazi septembarski security sa Google ispravkama.

https://www.huaweiupdate.com/honor-2...-patch-update/

Naravno, nije ovo do security koliko sam ja prinetio problem se javio nakon zadnjeg update Google play. Manite se, HTC majstora. Radice nama Google regularno.

@NevisStarShine Aj' molim te prosvetli me i objavi link gde si procitao to sto pises?
        Menjao betmenizsrbije : 24.09.2020. u 20:35

Member Avatar korisnika venom2
        Na forumu od
        Nov 2013
        Poruka
        1.054
      13. Moja mašina
        • INET: DSL
        • Ostalo: hp pavilion dv6
      14. Nije to do prodavnice

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока

Banned
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        432
        Citat Citiram korisnika: venom2 Pogledaj poruku
        Nije to do prodavnice

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
        Do cega god da je nije do gubitka podrske Googla na Huawei. Podrska je istekla jos 15. avgusta i zabrana je stupila na snagu odmah. Znaci, ne bi dobili ni julski security. Osim toga zabrana ne podrazumeva samo security vec i sav GMS. Znaci nista ne bi funkcionisalo a ja npr imam poslednju verziju G play. I da ne trabunjam vise, svi znaju situaciju. Pogotovo ovo sa slanjem oguljene verzije Androida na telefone sa Google podrskom (tzv AOSP). Svaki security na telefonima sa GMS mora Google da sertifikuje i da je poslata AOSP verzija ne bi Google play funkcionisao uopste. Ne mogu da verujem sta ja moram da pisem. Ovo sto sam napisao ne odnosi se na tebe care.

Member Avatar korisnika Alexxx1
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        2.667
        Ja tek sad videh ovu gungulu sa play store. Isti slucaj. Azurirah sa Aptoide na neku poslednju jučerašnju, pa ce pratimo.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.030
        Citat Citiram korisnika: betmenizsrbije Pogledaj poruku
        .

@NevisStarShine Aj' molim te prosvetli me i objavi link gde si procitao to sto pises?
        Pa ti prvi lepo shareujes linkove, ja čitam šta ti pišeš. Dakle, Huawei ne sem da posluje sa Google-om i GMS-om, dok je AOSP public - otuda Android i dalje u Huawei telefonima.

Od sada, tj. gubitka dozvole, Huawei mora sam da se snalazi. Google neće zabraniti/blokirati ali Huawei praktično sam pravi nove EMUI build-ove i mora da pazi na kompatibilnost sa Google servisima - tu ne može Google da im pomogne.

Prema mojim ranijim iskustvima, novije verzije GMS-a mogu u jednom trenutku postati neoptimizovane i tada kreće pakao sa potrošnjom baterije. Proizvodjac zatim, uz pomoć Google-a objavi patch (ili ne, kao HTC).

Huawei nastavlja da objavljuje nove EMUI build-ove, bazirane na public AOSP-u ali ovo zagrevanje, potrošnja baterije i drain koji Play servisi izazivaju meni ukazuje upravo na to - da je nešto u "pozadini" puklo. To će Huawei možda uspeti a možda i ne da sredi.

Dalje, pre par godina dam koristio telefon koji je ostao zaglavljen na KitKetu. Iz tog razloga, telefon nije imao ni poslednju verziju Play Store-a i nije mogao da se instalira npr. Office i puno aplikacija je radilo na nekoj dosta starijoj verziji.

Ali nije bilo battery draina. I to mi je bila mnogo bolja varijanta nego patnja sa battery drain-om, zbog kojeg sam i promenio telefon.

Nadam se da će ovo biti rešeno, ali Huawei je sada sam i ovo je priličan izazov.

Banned
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        432
        Citat Citiram korisnika: NevisStarShine Pogledaj poruku
        Pa ti prvi lepo shareujes linkove, ja čitam šta ti pišeš. Dakle, Huawei ne sem da posluje sa Google-om i GMS-om, dok je AOSP public - otuda Android i dalje u Huawei telefonima.

Od sada, tj. gubitka dozvole, Huawei mora sam da se snalazi. Google neće zabraniti/blokirati ali Huawei praktično sam pravi nove EMUI build-ove i mora da pazi na kompatibilnost sa Google servisima - tu ne može Google da im pomogne.

Prema mojim ranijim iskustvima, novije verzije GMS-a mogu u jednom trenutku postati neoptimizovane i tada kreće pakao sa potrošnjom baterije. Proizvodjac zatim, uz pomoć Google-a objavi patch (ili ne, kao HTC).

Huawei nastavlja da objavljuje nove EMUI build-ove, bazirane na public AOSP-u ali ovo zagrevanje, potrošnja baterije i drain koji Play servisi izazivaju meni ukazuje upravo na to - da je nešto u "pozadini" puklo. To će Huawei možda uspeti a možda i ne da sredi.

Dalje, pre par godina dam koristio telefon koji je ostao zaglavljen na KitKetu. Iz tog razloga, telefon nije imao ni poslednju verziju Play Store-a i nije mogao da se instalira npr. Office i puno aplikacija je radilo na nekoj dosta starijoj verziji.

Ali nije bilo battery draina. I to mi je bila mnogo bolja varijanta nego patnja sa battery drain-om, zbog kojeg sam i promenio telefon.

Nadam se da će ovo biti rešeno, ali Huawei je sada sam i ovo je priličan izazov.
        HTC-u je najmanji problem bio neoptimizovan GMS. Imali su isuvise problema da bi stigli uopste i da se bave GMS. Inace, nikada ni na jednom androidu nisam imao problem sa curenjem baterije zbog GMS. Da je udaren ban na telefonima sa Google odavno nista ne bi funkcionisalo i blokirao bi Google itekako. Telefoni sa KitKet-om i slicne zaboravi, oni su imali toliko rama i roma da si jedva godinu dana mogao da ih koristis i onda izgubis prostora pa provlacis custom sa najosnovnijim Google apk.

Member Avatar korisnika Alexxx1
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        2.667
        Evo ga nakon azuriranja uz pomoc Aptoide, Play Store je unormaljen.
        Po potrosnji baterije negde pri kraju.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Strana 332 od 351 PrvaPrva ... 232282322328329330331332333334335336342 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •