Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Negde sam procitao da ce biti samo fhd ekrani tako da mi ne ulaze u konkurenciju za sledeci tel..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Neka samo stave dobar displej a za rezoluciju cu lako[emoji16][emoji16] ko vidi razliku na mobilnom svaka mu cast

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
To je tacno, ali za 1000e mora i sarmu da zavija.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Cene u najavi...
af1a4cc35d41e5def130d52758440eae.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svake godine sve vece cene.. P serija tj lite modeli na pocetku su bili 100eur sad startuju sa 370e.. lebte*mjau**mjau**mjau**mjau*
 
P30 ima dosta zanimljivu cenu. Brzo će on preko oglasa na oko 500e

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisu normalni sa cenama, S10 ce ih sahraniti.
 
According to the most recent buzz, the Huawei P30 Pro will feature a camera that will really stand out when the lights go out. The phone will have a nifty 40MP Super Spectrum camera at its disposal, which will feature a quad Bayer RYYB filter mosaic. Comprising red, yellow, yellow, and blue pixels, this array is quite different from the regular RGB array that most phone cameras use these days. Supposedly, this array will allow for exceptional low-light performance of the camera while retaining the natural colors.

https://www.phonearena.com/news/Huawei-P30-Pro-video-teases-crazy-new-camera_id114669

Šteta što p30 pro ima zaobljen ekran.. kada će više da batale tu priču :/

[YouTube]S4UHq_4jAGM[/YouTube]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da nisu opet lagali za kameru? Ovo izgleda savrseno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ovaj video je 100% editovan.. Mada meni je ovaj zoom prosto nerealan. Razbice se od prodaje, ako ništa onda na čist marketing. Ali mora se priznati da se i trude

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Videcemo,nadam se vec za 10ak dana [emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kad se sjetim Galaxy S4 Zoom modela i x10 optičkog zuma koji izgleda kao na slici u nastavku, nešto ne mogu da povjerujem da su uspjeli isto da izvedu integrisano.

8c1029b24cb0f258ae2822a6780e98df.jpg


Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nevezano za ovaj video gore, ali pogledajte samo do kog se nivoa doslo. Za odlazak na neko putovanje potreban ti je samo smartphone sa dobrom baterijom i dosta memorije. [emoji16]
 
Pa naravno, ja vec godinu i po dana ne nosim mirrorles na putovanja, cak iako je i on kompaktnih dimenzija.
 
Steta sto ce Pro model imati zakrivljen ekran, i to previse. Verujem da ce imati bolju kameru od S10, dobija OIS i otvor blende 1.6
 
J.... ih zakrivljen ekran vise :D
Obican model je mnogo lepsi i skladniji.
Sto se fotokamere tice i M20 je boljo od S10. Kad bi na P30 jos video sredili da bude na nivou ili jos bolji od konkurencije onda ni bio najbolji kamera telefon bez konkurencije...
 
J.... ih zakrivljen ekran vise :D
Obican model je mnogo lepsi i skladniji.
Sto se fotokamere tice i M20 je boljo od S10. Kad bi na P30 jos video sredili da bude na nivou ili jos bolji od konkurencije onda ni bio najbolji kamera telefon bez konkurencije...
Slazem se bukvalno sa svakom reci, samo video da srede i to je to, sve ostalo je i na m20 pro bolje od konkurencije(bar po meni)

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pixel kamera mozda daje najbolje fotke u nekim uslovima ali se ne moze smatrati kompletnom kamerom jer nema wide kameru, niti opticki zum.
Kvalitet fotografija M20pro je tu negde i stvarno su nijanse u pitanju ali on ima jos 2 kamere od koje svaka ima svoju funkciju (wide i 3x zoom).
P30prp ide korak unapred i sve ce to biti na jos vecem nivou sa nerealnim 10x zoom-om (nadam se da ce raditi kako treba).
Ako sttvarno porade na video i naprave dobar posao stvarno ce biti kamera bez konkurencije do pojave pixela 4 pa tad cemo videti...
 
Blagi offtopic (izbrisite ako mislite da nema veze s temom, iako je kineski tel. u pitanju): Jedino me od kineskih marki odvlaci njihovo spijuniranje, nije dosta sto me Google (SAD) spijunira, pa jos i Kinezi. Sama ta pomisao na njihovu zloupotrebu me nervira, a jos sad kad koristim mobilno bankarstvo i slicno... Radije bih da me samo Amerikanci spijuniraju, a ne i ovi ultra korumpirani.
 
Nije da ce imati neke koristi od toga ali dobro. Definitivno je off i nije za ovu temu. [emoji6]
Slazem se ovo za kamere u smislu kompletnosti. Huawei je pokazao cemu treba da sluze te dodatne kamere a ne kao na vecini mobova za bokeh efekat, telephoto ili monohromatski senzor, nidje veze.
Wide angle i obicna i to je to. [emoji4]
 
I to sve zakljucujes zato sto su Amerikanci zabranili prodaju u njihovoj zemlji. Pa kako ne smeta celom svetu?? Inace u toku je sudjenje u kome ce ta ista Amerika verovatno izgubiti. Ako hoce da te spijuniraju uradice to sigurno bili to Huawei ili Apple ili neko treci ,pa sta mislis kako su Fbi i Cia dolaxili do nekih informacija?? Sve je to isto i ne mozes se zastititi od toga osim da koristis nokiu 3310 pa cak i tada mogu da te prisluskuju

Edit:Da ne idemo u off mislim da ce ovo biti najkompletniji aparat bar dok se ne pojavi op7, note10 ili pixel 4
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno