Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ako bude ovako onda i nije i nije neki upgrade u odnosu na mate20pro,ostaje da vidimo,ja sam se u s10 razocarao ocekivao sam mnogo vise ,sve je lepo upakovano ali nema nista novo tako da ako i p30 pro bude ovakav cekacemo n10 ili m30pro

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
P i ne treba da bude upgrade Mate-a, lepo je sto su ga zakrivili pozadi.
 
Kao neko ko je imao Mate 10 i P10, imam samo reci hvale za Huawei. Kirin im je najveca mana, da imaju SD bili bi vrv na prvom mestu do sada. Ja sam pre 2g dobio isti PS4 uz XZP i mislim da je Huawei trebao malo vise da casti!
 
Ja ne razumem cemu zakrivljen ekran? Ko se jos lozi na to? Samo ruzi telefon, to staklo puca prilikom svakog pada na malo tvrdju podlogu.
Nego cemu sluzi ova cetvrta mala kamerica na pro modelu?
 
Deluje vise futuristicki, skuplje, nema bezele sa strane... Ogromna vecina tako razmislja.

A verujem da se to radi i po principu konkurencije Samsungu - "vidite, i mi mozemo da napravimo fensi edge ekran, i nismo ni malo daleko od Samsunga kojeg hocemo da preteknemo".
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sada se tacno zna sta se uzima, steta sto su zakrivili ekran na PRO modelu.. huawei krenuo da dominira

https://www.phonearena.com/news/Huawei-P30-Pro-renders-camera-leak_id114134

Uhh kako dobro izgleda. [emoji4]

Ja ne razumem cemu zakrivljen ekran? Ko se jos lozi na to? Samo ruzi telefon, to staklo puca prilikom svakog pada na malo tvrdju podlogu.

Slazem se, ni ja nisam ljubitelj edge ekrana ali ako ima neku prednost u odnosu na obican/ravan ekran to je onda izgled, nikako ne moze telefon biti ruzniji sa njim. Da je nepraktican i nepotreban to stoji. [emoji4]
 
Apsolutno bih se služio da zakrivljene ivice daju premijum izgled telefonu i da su bitan estetski momenat. Na Mate 20 Pro to je bio poslednji faktor odluke za kupovinu u mom slučaju (posle mnogo bitnijih stvari, naravno) , makar po cenu veće "ranjivosti" telefona.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sto se mene tice edge ekeani samo ruze telefon. Cak i samsung smanjuje na minimum kod note 9, s10 serije. Kod mate 20 pro zaobljenost je prevelika kao na s9/+.
 
Počeo preorder u Vip-u i Mts-u

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li se znaju cene ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Samo da uz tel. ide huawei watch gt

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Tri meseca garancije na ekran sam dobio i za mate 20lite I za p20 pro čim sam registrovao uređaje

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Zvao huawei danas da pitam cenu,kazu bice slicno kao m20 pro

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Standardna prica,i samsung je to radio radi i huawei, na zalost to rade svi a mi kao budale kupujemo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nisu uopste *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i,tacno znaju sta rade

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Juce odradjen preorder na mts-u,istice mi uguvor

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Uh pro model samo u verziji od 256gb ? Dok ne vidim to kod nas ne verujem :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno