»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 141 PrvaPrva 1234561252102 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16 do 30 od ukupno 2108

Tema: Huawei P30/Pro/Lite

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        676
        Moze centrala jednom da pogresi... (Balkanski spijun)
        Mislim da je veoma mala verovatnoca da im se ponove losi ekrani. I Samsung je sa N7 imao problem sa baterijom, pa od tada nikakvih problema. Kontrola kvaliteta se nakon takvih slucajeva dosta unapredi, bar kad su u pitanju ozbiljne firme.

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.571
        Браво за акцију.
        Што се карактеристика телефона тиче, биће то сигурно одличан телефон.
        Него, мало разгледах сајт и нађох таблете на акцији, па и овај:

Не могу да верујем да нико не примети овакве пропусте.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
        Menjao salacue : 21.02.2019. u 18:36

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.208
        Kakav popust kada košta milion dinara ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
        device ffs : neXus

Member
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        403
        Brate nasmeja me za medalju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Member Avatar korisnika dr_iggy
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        646
        Meni se čini da je veliki deo tog sajta "bagovit".

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka

Member
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        2.104
        To stavljaju kad nemaju uredjaj na stanju. Mislim da je skoro p10 toliko kostao.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jan 2016
        Poruka
        1.346
        Da li se zaista isplati ova akcija,vredi li da se rezerviše,vidim niko nije rezervisao,pa čisto da proverim.U radnji su mi rekli ,da se odmah plaća 50.000 dinara,uzima se poklon,i dobija se zaseban vaučer od 50.000 dinara.Kada stigne,saberu se vaučer i onih 50.000 dinara,pa šta preostane za plaćanje,ta se razlika doplati.
        Menjao HDMI : 24.02.2019. u 20:41

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        128
        Pa nisam siguran da bas ima toliko znatizeljnih da poloze 50.000 na slepo, ne bi li tek za mesec dana dobili "cudo nevidjeno", pogotovo uz nemusta objasnjenja na pitanje sta se moze ocekivati od tog telefona prezentirano od strane zaposlenih u HS-u. Ja sam bio juce, odslusao neubedljiv (napamet naucen) reklamni materijal, na par prostih pitanja ostao bez ikakvog odgovora, i izasao vise nego razocaran idejom vodiljom ove akcije.

Takodje, tamo dobih i vrlo cudnu informaciju da od skoro Huawei i Honor vise nistu "ista kuca" da se Honor izdvojio kao potpuno zaseban (i neazvisan) brend i da se zbog toga ne prodaje u Huawei Store-u, pa me zanima da li neko ko ozbiljnije prati trziste mobilnih telefona, moze da potvrdi ovu informaciju, ili je u pitanju klasicna neinformisanost zaposlenih (sto i nije redak slucaj na ovom podneblju).

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.506
        Pre ce biti da žele da Huawei načine Premium brendom, a tu nema mesta za Honor. Inace je tacno da je "zaseban" brend ali i dalje je to ista kompanija.

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.964
        I ja sam juce bio da ih pitam za p30pro i isto mi je receno da nista ne znaju o modelu i da se tel narucuje na slepo,ne znaju ni cenu mada kazu odprilike kao m20pro,ko ce im davati 50000 na slepo bez obzira na sony ne znam

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        2.104
        Citat Citiram korisnika: gfx Pogledaj poruku
        Pa nisam siguran da bas ima toliko znatizeljnih da poloze 50.000 na slepo, ne bi li tek za mesec dana dobili "cudo nevidjeno", pogotovo uz nemusta objasnjenja na pitanje sta se moze ocekivati od tog telefona prezentirano od strane zaposlenih u HS-u. Ja sam bio juce, odslusao neubedljiv (napamet naucen) reklamni materijal, na par prostih pitanja ostao bez ikakvog odgovora, i izasao vise nego razocaran idejom vodiljom ove akcije.

Takodje, tamo dobih i vrlo cudnu informaciju da od skoro Huawei i Honor vise nistu "ista kuca" da se Honor izdvojio kao potpuno zaseban (i neazvisan) brend i da se zbog toga ne prodaje u Huawei Store-u, pa me zanima da li neko ko ozbiljnije prati trziste mobilnih telefona, moze da potvrdi ovu informaciju, ili je u pitanju klasicna neinformisanost zaposlenih (sto i nije redak slucaj na ovom podneblju).
        Ovo za Honor se odavno prica. Odvojio se od Huaweia...Honor postaje ozbiljan igrac....

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.208
        Honor je odavno "zaseban" brend u odnosu na Huawei. To jest tako je bilo čim je nastao , ili makar od honor8

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        589
        To i jeste poenta marketinga. Da vas privuce da odete i da pitate. Upuceniji kao forumasi naravno da nece dati pare unapred za Huawei koji ne znas ni koliko kosta, ali ima ljudi koji nisu forumasi i dace vrlo lagano te pare. Prica se prica, ide od uveta do uveta, stvara se publicitet u sred predstavljanja S10. Skoro sam sasvim siguran da ce P30 imati bolju pricu od S10 koji realno ni nema pricu, uzmi s9 i s10 i ne vidis potrebu da menjas, a P20 i P30 sigurno nece imati tako male razlike.

Member Avatar korisnika Truba
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        371
      15. Moja mašina
        • MON: Dell U2311H
        • LAP: Asus N50VN
        • INET: DSL
      16. Zar im nije ista maticna kompanija, koja se opet zove Huawei? A ovo su Huawei mobilni i Honor mobilni (ne zovu se stvarno ovako, ali na to se svodi).

Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.208
        https://www.digitaltrends.com/mobile...xclusive-news/

Evo kako izgleda p30 pro. Sada i kupovina nije toliko na neviđeno

Strana 2 od 141 PrvaPrva 1234561252102 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi