»RSS Benchmark sajt

Strana 14 od 128 PrvaPrva ... 41011121314151617182464114 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 196 do 210 od ukupno 1913

Tema: Huawei P30/Pro/Lite

Member Avatar korisnika vladix
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        459
        Nemam zamjerku na rezoluciju telefona, koristim Mi 8 koji ima istu rezoluciju (FHD+), ali kad tražiš za telefon 1000€ kao S10+ koji ima QHD i ima bolji ekran od P30 Pro, onda ne znam koliko je to realno.
        U odnosu na S10+ ima samo brže punjenje i možda bolju bateriju. Zoom funkcija je za svaku pohvalu, ali je realno više prodajni trik (kao reverzibilno bežično punjenje).

Member Avatar korisnika dule2303
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.882
        Svako ce kupiti ono sto mu odgovaramoje licno misljenje je da ce huawei daleko bolje da se prodaje od s serije,ostale da vidimo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.308
      4. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      5. Da li je normalno da je Mate 20 Pro 200 eur jeftiniji od P30 Pro?

Member Avatar korisnika venom2
        Na forumu od
        Nov 2013
        Poruka
        879
      7. Moja mašina
        • Ostalo: hp pavilion dv6
      8. Auuu videh slike na fejsu sa ovim zumom.Ala su ga opravili,svaka cast.Ono nije realno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        668
        Naravno da jeste, P30pro je tek izasao u prodaju, a realno i bolji je. Kao i svakom Androidu, brzo ce mu pasti cena. Nije to Apple da drzi istu cenu godinu dana.

Voleo bih da vidim ovaj 40MP (Sa OIS i f1.6) senzor u Pixel 4. Mislim da bi sa Google softverom "oduvao" konkurenciju.

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.699
        Realno bi najbolje bilo da u nove Pixele ide IMX586 sa Mi9 Explorera, samo uz OIS. Ta kombinacija uz f/1.47 bi bila ubitacna. I naravno jos jedna ultra wide angle kamera i od Gugla puna kapa.
        Ali nesto ne verujem da ce se odluciti za neku od tih varijanti, ostaje da se vidi. Dugacak je period do izlaska novih Pixela.
        Menjao Joxy : 27.03.2019. u 11:19

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.487
        Citat Citiram korisnika: Migrant Pogledaj poruku
        Naravno da jeste, P30pro je tek izasao u prodaju, a realno i bolji je. Kao i svakom Androidu, brzo ce mu pasti cena. Nije to Apple da drzi istu cenu godinu dana.

Voleo bih da vidim ovaj 40MP (Sa OIS i f1.6) senzor u Pixel 4. Mislim da bi sa Google softverom "oduvao" konkurenciju.
        To je već uradio, ostaje samo takmičenje sa P30 u LL.

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.098
        Neko je pitao za p30 Lite
        https://www.gsmarena.com/triplecam_h...news-36241.php

Test sa najboljim kamerama.
        Mi9 , XS , mate20pro, s10+ I pixel 3 vs p30pro
        https://www.gsmarena.com/huawei_p30_...iew-1912p4.php

Sent from my MI 8 using Tapatalk
        Menjao fkloznica : 27.03.2019. u 12:37
        device ffs : neXus

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        565
        Mislim da je Huawei uprskao sa ovom P serijom. Nedopustivo je u danasnje vreme da prethodni model ima vecu gustinu piksela od novog modela. Nedopustivo je i ono sto je Peca rekao u vezi zvuka sa sagovornikom sto je i osnovna namena telefona, a kod njega je zvuk slabasan. Prosto flagship i cena od 1000e moraju da poseduju osnovne stvari na maksimalnom kvalitetu, a ne da se hvale periskopima, a da ti jedva cujes sagovornika u kaficu gde je muzika... Stari chipset..ma koliko on bio jak, slabiji je od onoga sto ima konkurencija. Nema notch pa mu je spor face id, al zato ima spori fingerprint. MI9 kosta upola te pare, i nista losiji telefon nije, mozda je i bolji.. Prica o nekakvom Wow dizajnu mi je nejasna, izgleda isto kao svi telefoni danasnjice , nista sto bi bilo vredno i pomenuti sem da je pretezak. Staviti single zvucnik u flagship, a u prethodnom si imao dual je opet nekako smesno i neshvatljivo bar meni. Pa cekaj, nudis svega manje za vise novca? Kamera nije nista bolja od konkurencije sem tog zuma koji stvarno ne znam sta bi neko radio s njim, cist marketing i zvaka. I na kraju, dodjose svi do cene od +1000e, neki sa pilulama, neki bez stereo zvucnika, neki sa sporim citacima, malim rezolucijama...

Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.882
        Evo jos nesto za razmisljanje,da li ce moci bilo koji screen protector da se stavi zbog zvuka

Member Avatar korisnika NevisStarShine
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        1.487
        Citat Citiram korisnika: dule2303 Pogledaj poruku
        Evo jos nesto za razmisljanje,da li ce moci bilo koji screen protector da se stavi zbog zvuka

Naravno da ce moci, ali će verovatno zvuk biti još tiši. E da, to sa bone conducting mu je jedina realna mana.

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        24.666
        Mogli su i da ne stave taj ultra sonic zvuk, ko još kupuje telefon da bi pričao.

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.308
      18. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      19. Citat Citiram korisnika: Nikola mJet Pogledaj poruku
        Mislim da je Huawei uprskao sa ovom P serijom. Nedopustivo je u danasnje vreme da prethodni model ima vecu gustinu piksela od novog modela. Nedopustivo je i ono sto je Peca rekao u vezi zvuka sa sagovornikom sto je i osnovna namena telefona, a kod njega je zvuk slabasan. Prosto flagship i cena od 1000e moraju da poseduju osnovne stvari na maksimalnom kvalitetu, a ne da se hvale periskopima, a da ti jedva cujes sagovornika u kaficu gde je muzika... Stari chipset..ma koliko on bio jak, slabiji je od onoga sto ima konkurencija. Nema notch pa mu je spor face id, al zato ima spori fingerprint. MI9 kosta upola te pare, i nista losiji telefon nije, mozda je i bolji.. Prica o nekakvom Wow dizajnu mi je nejasna, izgleda isto kao svi telefoni danasnjice , nista sto bi bilo vredno i pomenuti sem da je pretezak. Staviti single zvucnik u flagship, a u prethodnom si imao dual je opet nekako smesno i neshvatljivo bar meni. Pa cekaj, nudis svega manje za vise novca? Kamera nije nista bolja od konkurencije sem tog zuma koji stvarno ne znam sta bi neko radio s njim, cist marketing i zvaka. I na kraju, dodjose svi do cene od +1000e, neki sa pilulama, neki bez stereo zvucnika, neki sa sporim citacima, malim rezolucijama...
        Lepo sazeto.

Zato su odmah od pocetka krenuli sa poklonima i ko zna cime. Ovde u CH daju Sonos One Box uz telefon. Sonos sam kosta 250CHF.
        Za dva meseca ce nov biti 700CHF (sad je 990 sa Sonosom pride). Dakle ako neko zeli ovo da kupi, sacekati dva meseca pa uzeti za 400-500 eur sa oglasa.

Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.882
        Danas zvali iz mts-a ,stize za 3-5 dana,potvrdjeno i za sat

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.699
        Koji se sat dobija, GT od prosle godine ili neki od ovih novih (Active/Elegant)?

Strana 14 od 128 PrvaPrva ... 41011121314151617182464114 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •