Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ma ja sam na Emui 10.1 znaci to ce biti i ubuduce. Jeste sekund do dva kasnije, mada u tom trenutku to deluje duze.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Nigde ne procitah da se neko zalio na to. Kakva glupost a tako iritantna.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Sad sam probao,više puta zvao na drugi telefon i sa Sim1 i sa Sim2, i odmah se čuje glas. P30pro takođe

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni se desava kada me neko zove, ne kada ja zovem. I mozda ne svaki put, ali znam da nekad moram dva puta da kazem Halo da bih bio siguran da su me culi. Mozda ima veze i sa mrezom. Vidim da ovaj clan isto ima Mts karticu kao i ja.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Meni se desava kada me neko zove, ne kada ja zovem. I mozda ne svaki put, ali znam da nekad moram dva puta da kazem Halo da bih bio siguran da su me culi. Mozda ima veze i sa mrezom. Vidim da ovaj clan isto ima Mts karticu kao i ja.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Mts kartica, nisam imao takvo iskustvo. Sve ok.

Ali imam problem sa zvučnikom zimi. Izgleda svako mora sa Huawei telefonom da se pati sa nečim, samo pitanje je koga šta muči...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ma slično je i kod mene a ja sam na Telenoru, mada mislim da ovo može da bude i do zvučnika na telefonu koji je takav kakav je. Ne čujem dobro sagovornika kao na prethodnom telefonu i mislim da čak ne reprodukuje pravovremeno zvuk prilikom poziva, barem ne u početku.

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
I meni se desava na P30 samo kad mene neko zove i to samo do 2 sekinde najvise.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Ja sa zvucnikom nemam problem, cuje se extra. Ali mikrofon je problem. Bas iritira nekad. Imam i vip broj pa mogu cisto da probam, mada nije do toga sigurno. Jel i na telenor kartici baguje kako rece kolega.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
A kako tacno ide to preko Erecoverija, ima li negde uputstvo?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja sa zvucnikom nemam problem, cuje se extra. Ali mikrofon je problem. Bas iritira nekad. Imam i vip broj pa mogu cisto da probam, mada nije do toga sigurno. Jel i na telenor kartici baguje kako rece kolega.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Nemoj da brines.Meni se desavalo da pozovem nekog a ne cujem da zvoni samo se osoba javi odjednom a iznenadi me. Imas osecaj da je taj koga zoves nedostupan i cekas da cujes onu poruku korisnik nedostupan medjutim javi se osoba. Desavalo mi se i da sam nedostupan a imam pun signal pa i to se resilo. To je sve do mreze, i sami provajderi su objavili da su morali da pojacaju kapacitete kako nebi korisnici imali problem sa pozivima i porukama. Cak su i savetovali da se korisre viber i whatsapp vise kako bi rasteretili mreze. Ne brini sve ce biti ok. A mozes i da odradis pametnu dijagnostiku iz aplikacije podrska i pokazace ti se da li postoji prob sa mikrofonom. Imam jedno pitanje za vas poznavaoce prilika. Da li mogu ostetiti telefon ili bateriju ako npr P30 Lite punim adapterom kojim se puni Nova 5T ciji je adapter jaci?
 
A kako tacno ide to preko Erecoverija, ima li negde uputstvo?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Iskljucis telefon. Zadrzis power volume up dok se ne pojavi huawei logo. Udjes u updaye mode i kliknes erecovery. Ukucas lozinku za wifi. Ako ti prijavi 123 nastavis sa skidanjem i instaliranje ide autimatski, a ako ti ponudi postojeci 195 kliknes na cancel i nikom nista. Odes u restart.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
E hvala, a znaci da gledam build 123?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka


Edit. Ne videh da si napisao vec.
 
Poslednja izmena:
Iskljucis telefon. Zadrzis power volume up dok se ne pojavi huawei logo. Udjes u updaye mode i kliknes erecovery. Ukucas lozinku za wifi. Ako ti prijavi 123 nastavis sa skidanjem i instaliranje ide autimatski, a ako ti ponudi postojeci 195 kliknes na cancel i nikom nista. Odes u restart.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Covece da li si scestan da si ovime resio i moj vise od mesec dana star problem sa azuriranjem. Nisam dobijao update na 30 lite, nece i nece, obratio se huawei i cak ni oni nisu pomogli niti znaju sta da rade. Ti si sa ovim erikoverijem mi resio problem. Rekoh da pokusam i odma mi izbacio update. Kakav si ti lik (ovo u pozitivnom smislu)! Svaka cast prijatelju.
 
Iskljucis telefon. Zadrzis power volume up dok se ne pojavi huawei logo. Udjes u updaye mode i kliknes erecovery. Ukucas lozinku za wifi. Ako ti prijavi 123 nastavis sa skidanjem i instaliranje ide autimatski, a ako ti ponudi postojeci 195 kliknes na cancel i nikom nista. Odes u restart.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Da probam na p30? Ako ponudi 10.1 instaliram i to je to? Ne briše podatke?

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Da probam na p30? Ako ponudi 10.1 instaliram i to je to? Ne briše podatke?

Sent from my P30 using Tapatalk
Ja nikad nisam koristio erecovery bio sam ubedjen da brise sve. Al evo na xda nekoliko njih probalo i kazu da ne brise nista. Nije na odmet backyp ali eto jos jedne lepe metode, ne treba ni usb otg.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Covece da li si scestan da si ovime resio i moj vise od mesec dana star problem sa azuriranjem. Nisam dobijao update na 30 lite, nece i nece, obratio se huawei i cak ni oni nisu pomogli niti znaju sta da rade. Ti si sa ovim erikoverijem mi resio problem. Rekoh da pokusam i odma mi izbacio update. Kakav si ti lik (ovo u pozitivnom smislu)! Svaka cast prijatelju.

Drago mi je da sam pomogao. [emoji1] Ima logike da ti je stiglo kroz erecovery jer tu ne proverava imei vec samo eto lokaciju sa rutera. A u erecivery su sve approved verzije tako da nema brige.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Pustih na p30 pro, jel normalno da posle 5 min skine 1% samo. Brzina je odlicna neta.
ccca872ae927fb08602ebb0f0e440f0a.jpg
86be1fea41b6038bbfb8ee03169c50b3.jpg


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Sta skidas 10.1? Da li ti je prvo ponudio?
Meni nije nista ponudio, e recovery, pa update paupdate and recovery nigde ne pise koja je verzija softwarea

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Tu mi je ponudio. Sad je na 4%, ekran odvrnut na 100%, ima da posrce bateriju dok skine update. Tel se malo ugrejao.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Sta skidas 10.1? Da li ti je prvo ponudio?
Meni nije nista ponudio, e recovery, pa update paupdate and recovery nigde ne pise koja je verzija softwarea

Sent from my P30 using Tapatalk
Evo klip sa uputstvom na brzaka.
Ide sporije download, jer telefon radi u safe rezimu, protok nije max kao u normalnom rezimu.
https://youtu.be/TbYX4x9quWc

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Evo klip sa uputstvom na brzaka.
Ide sporije download, jer telefon radi u safe rezimu, protok nije max kao u normalnom rezimu.
https://youtu.be/TbYX4x9quWc

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Samo jos jedno pitanje, kad se prikaci na wifi i odwm na update onda cu videti koja je v softvera, ali u videu viidim da je odmah poceo download, ako odem na cancel iako js poceo download?

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Samo jos jedno pitanje, kad se prikaci na wifi i odwm na update onda cu videti koja je v softvera, ali u videu viidim da je odmah poceo download, ako odem na cancel iako js poceo download?

Sent from my P30 using Tapatalk

Da, autimatski krece download. Uvek mozes da otkazes download ako ne zelis. Mislim da cuva skinute podatke u slucaju da zelis da nastavis download trenutne verzije.
I jos jednom pojasnjenje. Ako nema novije verzije on skida poslednju funkcionalnu, znaci moze da bude i 195 i tada mozes na cancel. Ja sam vec na 123 pa nema sta ni da mu nudi sem te 123 pa sam otisao na cancel normalno [emoji6].

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Prekinuo sam update, kada dodjem kuci stavicu ga na punjac i neka skida. Ekran ne moze da se ugasi, da moze bilo bi puska.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Prekinuo sam update, kada dodjem kuci stavicu ga na punjac i neka skida. Ekran ne moze da se ugasi, da moze bilo bi puska.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ma napuni ga normalno pa onda idi u erecovery. U recovery telefon puni vrlo sporo čisto da ne crkne baterija.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja nikad nisam koristio erecovery bio sam ubedjen da brise sve. Al evo na xda nekoliko njih probalo i kazu da ne brise nista. Nije na odmet backyp ali eto jos jedne lepe metode, ne treba ni usb otg.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
Evo stavio sam ga da skida. Valjda ce biti dovoljno oko 50 % baterije da zavrsi ovo, da ne mora na punjac.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno