Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Otisao mate jos pre 20 dana, ovo sam cekao, javljam utiske sutra, jedino sam se oglasio za zvuk ali sam stavio i staklo preko ekrana I ok se cuje
 
Super, nadam se da će sve da bude ok.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ok, verovatno stiže s novim update-om. Ovo je fotka s prezentacije od pre neki dan.
33e64f0743125e886f0b33fd9e4e63fb.jpg


Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka

Sta tacno podrazuva Watch face market?
Sta ce biti od alikacija podrzano?
Ja sam imao GT pa ga prodao bas zbog nemogucnosti instalacije bilo cega (tema, aplikacija...)

Momci cestitke na novim telefonima.
Cekamo utiske :)
 
Sama rec kaze, Watch face market. [emoji23]
Samo skinovi. [emoji4]
 
Samo watch face i nista drugo,ja ga jos nisam otpakovao,sutra cu da vidim ali ili on ili galaxy watch ide na prodaju,oba imaju prednosti i mane a ovako na slici cini mi se da je gt lepsi,videcemo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Edit: za sad onoliko koliko sam se igrao mislim da je za niansu fluidniji od m20 pro,nema stereo ali mu je zvucnik dovoljno glasan i jasan ,face unlock ne radi kao na m20 pro na zalost zbog senzora,displej manje vise slican kao na m20pro,zvuk u "sluski" i preko zastitnog stakla ok skroz,jedino sto stvarno fali je led notifikacija i izlaz za sluske mada izlaz moze da se nadomesti. Kameru jos nisam palio,kada budem okacicu neke semplove
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam da taj zvuk "u sluški" nije toliko strašan, ne bi to tek tako pustili. Očekivano je da bude fluidniji - isti procesor, a dolazi sa EMUI 9.1 u kome su promenili file system sa EXT4 na EROFS, što bi trebalo da poveća reading speed za 20%. Što se face unlock-a tiče - šteta, a što se LED notifikacije tiče, predlažem ti da je "nadomestiš" notifikacijama sa sata. Za zvuk preporučujem neke dobre bluetooth sluške, s obzirom na to da bi podrška za napredne kodeke na telefonu trebalo da bude dobra. Meni su se po karakteristikama baš dopale slušalice najavljene na prezentaciji P30 serije, Huawei Freelace.

1553780315019_431.png

 
Patkometrija, ako je nekome bitno...
Uključen performance mode.

39bd695e3b2a227ae2a5714e3f912d96.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Znam da je rano da pričam o bateriji, ali ovo obećava
010e7297362beb2eee51c1ed8a9878aa.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za bateriju je dovoljno dan da izdrzi.
Kako ti se cini kamera, ekran i zvuk?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Na kameru se navikam jer je drugačija nego na p20 pro i na Note 9,nisam.je još dovoljno ispitao. Zvuk pri razgovoru je odličan, kao i ekran

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
P30...

79416eb4069f8d058c6fde16af2f7910.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Jedna sa parkinga, Night mode
248037d520d7b25769641b0aa57ca7b0.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Upravo poredili drug i ja displej sa note 9 ,nianse u pitanju ,p30 za niansu svetliji i bolja crvena boja,na n9 bolja zelena i plava
 
Da li je istina da je P30 serija dobila funkcionalni AOD?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znas kako ide kod nas sa update-om,i ja sam citao ali nista dok se ne proveri
 
Da na to mislim. Ovo je ipak veliki napredak za Huawei!

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Definitivno najveca mana na novim telefonima je nedostatak ked notifikacije,ko bi rekao. E sad ovako nakon kraceg koriscenja da rezimiramo,meni licno mnogo fali 3d face unlock i led kao sto sam rekao,poredicu ovaj i m20 pro. Displej je tu i tamo isti(sinoc poredjen sa note 9), otidak prsta radi super,tasteri za power i volume na pravom mestu,fluidniji za niuansu od m20,jacina zvuka u slusalici dobra(tu sam bio skeptican),jacina zvuka malo bolja nego na m20(meni kicno ne smeta sto nije stereo),i naravno kamera, naprodavace se oni telefona samo zbog kamere. Po danu su slike uglavnom slicne na svim boljim aparatima ali p30pro je u ll bolji i od m20 pro(sinoc poredio) a o zumu da i ne pricam,sve ostalo je vec vidjeno i mislim da vise nema onog wow efekta osim kamere koja je brutalna. Video zapis su sredili ali po meni moze to mnoooogo bolje sa ovim hardverom. Za autonomiju cemo videti. Toliko za sad
 
Definitivno najveca mana na novim telefonima je nedostatak ked notifikacije,ko bi rekao.

Znaci ove godine to svi izbacuju, da bi dogodine mogli da vrate na p40 i da reklamiraju kao feature... Nemoguci su svi.

Huawei P10
 
Teško da će to neko vraćati .. bukvalno u svemu mora da se kopira Apple

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni možda i najvažniji feature. Apsolutno mi nije jasno zašto ovo izbacuju niti zašto Apple to nikada nije imao.
 
Iako je slabiji hardverski "obican" p30 mi se jako dopada.
Cena mu je ispod 600e u evropi i jeftiniji je od S10e a po meni bolji i lepse izgleda.
Mislim da ce cena ici jos nadole zbog mnogo manje popularnosti i reklame od pro modela
 
I posle kažu da Huawei ne špijunira [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno