Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Da li je onda hardverski problem? Za reklamaciju?

Huawei P30
Ne bih to okarakterisao kao problem za reklamaciju. Verovatno je softwareski.

Sad sam probao na P30PRO, da vidim na ostalim zumovima, ali sada se ne vidi ni na 1.5x.

Sinoc sam probao na sobnoj rasveti i izgledalo je kao na tvom snimku, a sada na dnevnom svetlu nemam taj efekat promene boje.
 
Odradio sam clear data i ssda je sve ok, mada na dnevnoj svetlosti. Videcu kad padne vece
e0b109fd6c9f0522aa47b841865b9155.jpg


Huawei P30
 
P30PRO: Da li Gallery ima opciju za sortiranje fotografija hronološki?

Nakon restore kroz HiSuite All Photos mi je u totalnom random rasporedu. Prvo idu video snimci, ali ne hronološki, već nasumično, a u prvih nekoliko stotina fotografija imam nasumično nabacane fotografije iz svih folder (izvora).

Koliko sam video, džumbus je samo u All Photos. Ostalo nisam proveravao, ali na prvi pogled izgleda OK.
 
Odradio sam clear data i ssda je sve ok, mada na dnevnoj svetlosti. Videcu kad padne vece
e0b109fd6c9f0522aa47b841865b9155.jpg


Huawei P30
Ma isto je bre i dan i noc. Nego neki ljudi to i ne primecuju. To je tako. Ne verujem da je kvar. Evo i kod mene dnevno svetlo.
https://drive.google.com/file/d/1CColeqBwIPS1Y9O8kElIdDJIuHnUqLrH/view?usp=drivesdk

P. S. Kad uradim clear data bolje je na vecem zumu. Ali onda na obicnom 1x zeza. Tj ispade gore kad se uradi clear data....

https://drive.google.com/file/d/1CV6izQUMagWimFK1ks-qCojv8AAxaxWP/view?usp=drivesdk
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
P30PRO: Da li Gallery ima opciju za sortiranje fotografija hronološki?

Nakon restore kroz HiSuite All Photos mi je u totalnom random rasporedu. Prvo idu video snimci, ali ne hronološki, već nasumično, a u prvih nekoliko stotina fotografija imam nasumično nabacane fotografije iz svih folder (izvora).

Koliko sam video, džumbus je samo u All Photos. Ostalo nisam proveravao, ali na prvi pogled izgleda OK.
Nema, i to nije samo kod Huaweia, ista stvar kod devojke na S7 edge nakon factory reseta i povratka fotografija. Sve pomešano, mnogo me nervira to!

P30 Pro
 
Meni su na S7 sve fotografije bile na kartici, pa nikada nisam radio restore istih.
Za 3 godine sam imao jedan hard reset telefona, nakon otprilike 30 meseci. Izvadio karticu, odradio reset, vratio karticu, sve na svom mestu.
Za Huawei nemam karticu.
Pored HiSuite backup sam odradio i kopiranje svih fotografija na HDD. Da li bi brisanje i kopiranje nazad dovelo do hronološkog prikazivanja?
 
Da vam se pozalim . Danas trebao da pozovem nesto. Zamolio burazera da mi donese telefon i on je uspeo da mi otkljuca telefon sa njegovim prstom. Da li se nekom desavalo? Znaci na moj snimljem otisak prsta on mi je otkkjucao tel sa njegovim
 
Haha. Ne verujem sta cujem. Da nije mozda znao pin ili pasw... ?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ma ne. Otkljucao je na fingerprint. Cak sam i snimio. Gledam i ne verujem sta se desava
 
I svaki put ga otključa?
Da li su dao telefon još nekome da proba?
Ako radi samo na njegov otisak, uradi ponovo snimanje otisaka, pa probajte. Ne radi telefon 100% prepoznavanje. Možda imate neverovatno veliku sličnost ključnih karakteristika otiska.

Ili ona fora iz krimi filmova iz devedesetih, ostalo masno od tvog prsta, pa on samo overio tvoj otisak :d
 
Ne svaki put. Uradio reset i sad nece. Sta se desilo ja nzm. A i ne mogu ni da mislim koji mu je djavo. Iskljucio fp i ostavio na sifru za svaki slucaj. Ma nisam nikom davao.. bas me iznerviralo
 
Po stoti put, postavite fp kako treba i nema tog prsta sem tvog koji bi ga otključao, postavite face unlock kako treba i nema greške. Ostavljao sam uputstvo u ovoj temi pa pronađi.

P30 Pro
 
Otisak prstom kao u face unlock radi perfektno.
Samo ga podesite kako treba[emoji6]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne uspeh da nadjem kad mozes napisi ponovo ako nije problem . Hvalaa
 
Bratu se ne pali prednja kamera, od kada je digao na 10-ku. On bi da vrati na 9-ku, ali ne zna hoce li da se normalizuje.
Da li se to ikome jos desilo?

P.S. izvinjavam se ako je vec pisano, bio bih zahvalan samo za kratak odgovor. :)
 
Nek obrise podatke kamere, ja mislim da ce pomoci.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nije tačno, radi upravo kao što je opisano u videu

P30 Pro
 
Ja sam svoj p30 podesio prema tom videu i od tada radi bez greske.m

Huawei P30
 
Prvi otisak kombinacijom se doda ok pod uslovim da prethodne otiske obrisete. Ali ako krenes drugi otisak po istim postupku, ne moze. Ja moram da uradim tutirijal da bih to pokazao da ne radi. A kod Samsunga je poenta da dodas dva skoro identicna otiska.


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Pogledajte prilog 284020
 
Poslednja izmena:
Nije ni ovo lose na mate 20 pro a baterija na pola jos nije https://ibb.co/k2qqYZ7
Inace od 8 do 9 sati ukljucenog ekrana izvucem sa jednim punjenjem. A p30pro jos jaci znaci.
 
Još 2015 sam na Mate 7 izvlačio po 10,5-11h sot-a, tako da tu i ne vidim neki napredak. Brzina punjenja baterije je već druga priča, tu je već velika razlika. Mislim da se P30 Pro napuni 2,5x brže.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Još 2015 sam na Mate 7 izvlačio po 10,5-11h sot-a, tako da tu i ne vidim neki napredak. Brzina punjenja baterije je već druga priča, tu je već velika razlika. Mislim da se P30 Pro napuni 2,5x brže.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Pa da, generalno punjenje od 0-70% za 30tak minuta, munjevito. Kasnije usporava malo i od 85% naviše baš lagano, ima razloga za to, hemija u bateriji i zavrzlame.
Full charge 60 min.

Samo meni se gasi telefon na 2% preostale baterije, kako je kod vas?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno