Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Volte mora da stoji. Jel moze SS u toku razgovora?
 
Ja sam u vipu, voltu mogu da imaju P30pro i S10+. Ali je upaljena je samo na NEO30 tarifi. U opcijama imam upaljeno volta ali i dalje pri pozivu spusta na 3g sto znaci da na kartici moraju da puste.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Cekaj, a zasto onda i obican p30 reklamiraju sa Volte ako samo ova dva mogu da ga imaju?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Kad sam procitao da ima vip ja ih nazovem i prvo me pitaju koji telefon koristim. Kad sam rekao S10+ kazu mi da mogu ta dva modela S10+ i P30pro ako imas NEO30 paket. E sada ako me je slagao operater onda sam i ja vas.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne radi mi power dugme na p30 pro. Da li važi garancija na to? Ne znam šta da radim
 
Naravno da važi, šta se dogodilo pa ne radi?

P30 Pro
 
Pre mesec dana mi je ispao telefon i slomio sam staklo (inače sve radi kako treba) a dugme je počelo zezati već par dana, a danas je totalno prestalo
 
Odnesi u pro mobi, ako je tel u garanciji rešiće problem, do tada možeš da uključiš dt2w opciju da ti ne treba power taster uopšte.

P30 Pro
 
Pre mesec dana mi je ispao telefon i slomio sam staklo (inače sve radi kako treba) a dugme je počelo zezati već par dana, a danas je totalno prestalo
Jesi slomio staklo zastitno? Ili staklo od ekrana? Ako je od ekrana mozda prigovore da je stradalo od pada.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa svakako nemaš garanciju ako se na telefonu vidi neko fizičko oštećenje

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa toga me i strah.. staklo od ekrana je u pitanju.. ali posle toga je radilo sve kako treba
 
Tesko da ces onda bilo sta da uradis a da se pozoves na garanciju.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ništa ga ne košta da proba, ako nema fizičkih oštećenja oko power tastera, možda će mu i uvažiti :)

P30 Pro
 
drugari ako se prijavim za ovu Betu da testiram da li posle ako mi se ne svidja mogu samo da se odjavim,ili moram da flesujem telefon tj da ubacim stock rom?
 
Ne možeš više da se prijaviš, popunjeno je sve

P30 Pro
 
Kod mene taj beta alat zaglupeo, stoji 12/50 ucesnika. Izbacuje mi da sam se prijavio sa imei na neki drugi projekat a nisam. Mozda zato sto je sa mreze? Jel se prijavio neki Vipovac?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Piše da je sve popunjeno a ovamo da ima 51 učesnik [emoji849]
0f42397eee2408722991f5478d57ba4f.jpg
ab2082fae5aa1ca2f6c1759be6e846ec.jpg


P30 Pro
 
da li moze da se iskljuci opcija brzo punjenje,kao sto ima samsung:happy:
 
Ne, puni na "sporijem" punjacu :)
 
Šta mislite, je li obavezno raditi full backup kad se bude prelazillo na emui 10?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nije obavezno, ali je preporučljivo kada se prelazi s jedne verzije Androida na drugu. Mada, wipe možeš da uradiš kasnije, ukoliko bude nekih problema pri radu aplikacija, a da nisu izazvane nekompatibilnošću s novom verzijom Androida, ili problema pri radu sistema. Za sada su u beti primećeni sledeći bagovi:

1. Apps downloaded using a certain browser app cannot be installed.

2. Screen occasionally turns black in picture-in-picture mode.

3. Local videos cannot play using HUAWEI Video when the network is connected.

4. Some finance apps might exit unexpectedly due to the compatibility issues with Android Q.

5. Some apps might have display issues as they have not been made compatible with the Google Dark Mode.

6. Some third-party apps might not run properly as they have not been made compatible with Android Q

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo ga i kod mene
a76f1b80046ec51ed0db73a04f8ec05b.jpg
72a7945d8c5fafd9a678a49a266da034.jpg
610ea2bcc9cc8616f6f922ac62e389a7.jpg


P30 Pro
 
Da nema sad duplog Vibera životati? (evo koliko pričam o njemu ubacili bi ga više)

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno