Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ok, izvinjavam. Pa mislim da je outfiters skup za obicnu foliju, jer ako padne, nece zaštiti ekran od razbijanja, po meni neka sa aliexpresa, i to je to.

Sent from my P30 using Tapatalk
 
@ssrki :
Kad dobijes notifikaciju, spusti roletnu, i prevuci to obavestenje ulevo, pojavice ti se settings-zupčanik, podesi tu notifikacije za tastaturu

nope, ne može da se uradi disable za swiftkey, ali našao rešenje, isključio google voice tako da ostala samo swiftkey i sada radi.
 
Poslednja izmena:
Moze, evo sad dam opet probao, svaki put kad mi se upali tastatura dobijem zvucnu notifikaciju koju sam izabrao. Ali ok, bitno da si odradio nekako

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Opcija brzi servis, tu je ažuriranje. Verzija app Podrška je nova, drugačijeg vizuelnog izgleda.
32e4bd7e1584ae52f3e92b043c1938d7.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Hvala.
Mada kod mene čak i nije tako, već moram da kliknem na tri tačke u gornjem desnom uglu, i tu je opcija "brze usluge" pa u okviru nje je ažuriranje
Glupost
c9af85b356546c7431dd856943f5adca.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo jos uvek oktobar, a Samsung dobija novembarski security.
A sto se tice Xaomi i oni su kao Huawei, mislim cak i gori. Recimo Sbb kablovski je blokiran od Xiaomi servera i ako oces update il8 neki build da skines jedino ili prenos podataka ili od komse na Vucicev Mts ili Supernovu. Uzas zivi. Xiaomi isto nema call recorder. Jedino te twin aplikacije. Emui je za mene zakon sto se tice kao OS.Screenshot_20201031-120423_Software update.jpg

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li na huawei ima neka opcija kao na Samsungu, bixby routines?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Desilo mi se par puta danas da uzmem telefon i da ispadne kao da drzim power dugme. Izbaci mi gugl asistenta dole i nakon par sekundi skrin na kom biraš restart ili shut down. Rekoh aj moguće je da zakačim dugme ali da ga baš držim toliko dugo je nemoguće. Dugme radi normalno, ne upada, čuje se kad ga pritisnem. Da li je neko imao problema nakon poslednjeg updatea?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Jok.

Poslato sa Huawei P30 Pro
 
Hmm, ne znam šta može biti, da li da uradim factory reset ili da nosim u mts da reklamiram? Što je najgore dešava se nasumično skroz, pored updatea sinoć, dodao sam još jednu sim karticu ali sumnjam da to može praviti problem.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Pa najlakse da probas da izvadis karticu za pocetak

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Probao da je disableujem u settings ali mi se opet desilo nakon toga. Videću još sutra pa ako ništa, nosim u mts da reklamiram. Hvala na pomoći.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nemoj da je disablujes nego je fizicki izvadi pa probaj

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Danas stigao update, regularne preko OTA.
5694763d1d543e3609b16a9e41d6bbe7.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Probao i da je izvadim, desilo se jutros opet :(

Što se tiče reklamacije, da li telefon odneti u bilo koju poslovnicu ili imaju ovlašćen servis? Hvala unapred.
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odnesi u bilo koju poslovnicu, oni to salju u Pro Mobi koliko se secam.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ako si u mogucnosti odnesi direktno u ovlasceni servis. Meni za dva dana zamenili plocu i zvucnik i otisao po tel tog dana. Ovako ces cekati dok posalju operateri u servis, pa dok im vrate, pa zaborave odmah da ti jave da je gotov... Racunaj min nedelju dana, samo vise.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pustili prvu betu emui 11. Noviteti i nisu neki wow, bar tako deluje. Jos se ne zna da li ce biti global...

https://www.huaweicentral.com/huawe...ing-emui-11-beta-brings-various-new-features/

Huawei P30
A kod nas ko sto i rekoh skoro evo ga plan tamo marta 2021. Ali bitno da ce biti [emoji846]
Uzgred neko na xda zakacio update za P30 build 179 za oktobar prolazi google autorizaciju. Moze sa proxy ko nece ceka novembar za Ota. Screenshot_20201103_200949.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od poslednjeg update iman porblem, naime kad dobijem notifikacije od google za neki novi tekst koji pratim, kliknem na nju i trebalo bi da se otvori ta vest a meni izbacuje grešku, kao na slici. Jos neko?
6028f7560d4c0bba5dfd2dca96730848.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Od poslednjeg update iman porblem, naime kad dobijem notifikacije od google za neki novi tekst koji pratim, kliknem na nju i trebalo bi da se otvori ta vest a meni izbacuje grešku, kao na slici. Jos neko?
6028f7560d4c0bba5dfd2dca96730848.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
Kod mene radi. Probaj da obrises cache kako kod googla tako i kod Chrome pa probaj opet. Screenshot_20201104_112517_com.android.settings.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Obrisao kez, pa cu videti, na znam kako da isforsiram da opet dobijem obavestenje o nekoj temi od google pa da proverim. Sacekacu

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Evo jos uvek oktobar, a Samsung dobija novembarski security.
A sto se tice Xaomi i oni su kao Huawei, mislim cak i gori. Recimo Sbb kablovski je blokiran od Xiaomi servera i ako oces update il8 neki build da skines jedino ili prenos podataka ili od komse na Vucicev Mts ili Supernovu. Uzas zivi. Xiaomi isto nema call recorder. Jedino te twin aplikacije. Emui je za mene zakon sto se tice kao OS.Pogledajte prilog 291806

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
otkad to Xiaomi nema call recorder? ja ga koristim konstantno zadnjih 5-6 godina. trenutno na MI mix2
 
otkad to Xiaomi nema call recorder? ja ga koristim konstantno zadnjih 5-6 godina. trenutno na MI mix2
Nema od kad koristi google call i sms. I nece ni imati vise. Jedino fleshovanje custom EU verzije sto otpada.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Kako namestiti widget na P30 Pro? Kad pritisnem prazno mesto na početnom ekranu ništa se ne dešava...
Prvi put da vidim da nece da da opciju da postavim widget ili menjanja pozadine. Imao sam taj telefon u dva navrata i sve je funkcionalo normalno kao i na svim drugim telefonima.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Privuci sa 2 prsta da ti iskoci meni sa widgetima [emoji16]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno