Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Pa jel verzija 133 approved? Moze preko Erecoverija?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Ne moze preko erecovery. Za sad samo Husuite Proxy. Erecovery ide samo 123 za sad. Build 133 regularno stize krajem jula pocetkom avgusta. Erecovery mozds neki dan ranije.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ja kad sam uradio update na 10.1 sam uradio i hard reset i nisam updatovao fb već sam isključio automatsko updatovanje u Google play i ostala mi je ta verzija fb-a. A to je verzija 276.0.0.44.127
Odličan savet!
Deinstalirao sam Fejsbuk aplikaciju i instalirao prethodnu verziju, koju si naveo u post-u.
Drastična razlika u potrošnji baterije, ipak je do verzije Fb app. Sa 30-40% potrošnje baterije došao sam do 3-3,5%.

Uz to, 10.1 patch05 nije tako loš kao što se isprva činilo. SoT se daljom upotrebom telefona poboljšava, verovatno je do AI i mehaničkog učenja navika korisnika.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ćuti, i ja se premišljam sad me kopkaš, ako uzmeš ti i ja ću. Ali realno nije neki veliki napredak :v

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Hahahahahaha :d ceo dan imam sizofrena cepanja lomim se.Ja reko sad ce operater da mi kaze nesto nema i etooo razloga da odustanem.Kad ono sve sto sam trazio imaju:p .
Narucim i onda zovem posle 1h da odustanem :S: , ipak cu cekam P50 pro .
Kad sam prelazio na P30 Pro to je bilo sa Sony Xperia Premium i to mi je bio veliki skok,ovo sad nije nista osetno,P30 pro je odlican telefon.
 
I ja sam apsolutno zadovoljan u svemu, osim što sam uključuje auto brightness kad ja isključim, ali sam ga tu pustio i sam uključio i naviko se na auto. Nemam nikakav razlog da ga menjam, nego što ti kažeš svrbi

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne moze preko erecovery. Za sad samo Husuite Proxy. Erecovery ide samo 123 za sad. Build 133 regularno stize krajem jula pocetkom avgusta. Erecovery mozds neki dan ranije.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
E hvala Alexx, mada mi verovatno ne bi ni ponudio preko Erevovery.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Stigao update za FB, sad radi night mode bez problema, jedino da se obrati paznja na potrošnju
Edit: i dalje pravi problem kod night mode

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
4h25min SoT, a jos 50% baterije ostalo. to je p30 kakvog znam... Fb je zeznuo stvar.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
I meni je dva dana pred 10.1 update telefon trosio bateriju nenormalno, dok dodjem sa posla, prazan skroz, i obrisem fb, i instaliram lite verziju, i sad opet radi kao pre...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Stigao update za FB, sad radi night mode bez problema, jedino da se obrati paznja na potrošnju
Edit: i dalje pravi problem kod night mode

Sent from my P30 using Tapatalk
Gde tacno upalis night mod za facebook... Ne nalazim u opcijama za facebook nigde.

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Za fb lite ides na one tri crtice u desnom gornjem uglu, pa ispod settings, ne ulazis u settings

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kako stecresili drain fb aplikacije, meni trosi danas previse, restartovao sam tel i cini mi se da je i dalje ista situacija...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li i ova nova verzija FB app pravi problem, 278.0.0.51.119?
 
Ili probati ovu najnoviju verziju

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Hvala vam, videh sad da ima update, probacu za pocetak sa updateovanim fb, pa cemo da vidimo sta se desava...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja instalirao facebook light verziju i tu imam i night mod pa posto je sve manje vise isto furam light dok se ova normalna verzija ne sredi malo kroz neki buduci update aplikacije....

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Nova verzija fb radi normalno...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja instalirao lite verziju, super je, čini mi se sve isto, staru neću ni da vraćam iako poprave

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Upravo tako.. A plus ima i mogucnost aktiviranja nocnog moda

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
A jeste iskljucili one 3 opcije u podedavanjima pokretanja aplikacije? Ja nakon apdejta aplikacije i sa tim iskljucenim nemam problema.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
A jeste iskljucili one 3 opcije u podedavanjima pokretanja aplikacije? Ja nakon apdejta aplikacije i sa tim iskljucenim nemam problema.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
I sa tim isključenim je praznilo i sam se uklj posle nekog vremena, znam jer mi stignu obaveštenja

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Hahahahahaha :d ceo dan imam sizofrena cepanja lomim se.Ja reko sad ce operater da mi kaze nesto nema i etooo razloga da odustanem.Kad ono sve sto sam trazio imaju:p .
Narucim i onda zovem posle 1h da odustanem :S: , ipak cu cekam P50 pro .
Kad sam prelazio na P30 Pro to je bilo sa Sony Xperia Premium i to mi je bio veliki skok,ovo sad nije nista osetno,P30 pro je odlican telefon.
Evo, sad se igrao sa p40p u radnji i kamera bolja samo na 10x da se vidi, na 50x jedan pored drugog mi je p30p izgledao bolje. Pilula je baš trn u oku. Prilično debeo, okviri kao da je krenuo da se topi na suncu. 90hz najveća prednost po meni. Na prvi pogled.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Cini mi se super baterija sa 10.1, ali da ne ureknem
85eca0768f573ca190c138e30d023508.jpg


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno