Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Nemaju gorila glass, kostaju previse :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Pa kada Huawei kamere ne koriste Leica sociva vec no name azijska, plasticna (saradnja Leica-Huawei se svodi na koriscenje naziva brenda i softverski tjuning primarne kamere) zasto bi onda placali Gorilla stakla kada postoje takodje no-name azijska :)
 
Poslednja izmena:
Upravo zbog ovoga sto ljudi pisu :). Ne sjecam se kad su mi se normalnom upotrebom pojavile ogrebotine sa telefonima sa GG. Ako covjek kaze da bas pazi i da su se pojavile, onda vidim i na da je zastita no name kineska :D.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To mozda na starijim generacijama GG, ova novija Gorilla stakla se lakse grebu.
 
S9+ koliko znam ima gg, meni se pojavile i na njemu mikroogrebotinice, plus sto se otisak prsta izgulio katastrofa.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ma ljudi možete ga vi paziti koliko hocete, ako u dzepu ima onog sitnog pijeska ili nešto slično, nema te zaštite koja ce mu pomoci, moraju ostati risevi. Ja se trudim da ga ne stavljam po dzepova, nego u torbicu koju nosim u posebnu pregradu... Kad sam bez nje, u ruci i to je to...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ma ljudi pazio sam telefon baš baš. Nisam ga stavljao nikada u džep ili pregradu sa još nekim stvarima. Baš, baš sam razočaran.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ma ljudi pazio sam telefon baš baš. Nisam ga stavljao nikada u džep ili pregradu sa još nekim stvarima. Baš, baš sam razočaran.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
E jedino neko staklo preko, nego nesto ne znam... Izgleda da cu ga morati stavljati kad čujem šta se ljudima sve dešava

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne znam sto vam je problem staviti staklo, ja sam stavio, i već tri meseca uzivam

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ma ljudi pazio sam telefon baš baš. Nisam ga stavljao nikada u džep ili pregradu sa još nekim stvarima. Baš, baš sam razočaran.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Stavi staklo sa uv lepkom i nestaće apsolutno sve ogrebotine.


Jel ima neko problema sa intesinom wave2pay aplikacijom ne Android 10? Neće da mi radi nikako
 
Poslednja izmena:
Meni je napuklo staklo od kamere posle 1 mesec koriscenja na P30. Imao je sve vreme solikonsku masku i bas sam pazio da ga ne ostetim. Puklo je bukvalno od redovnog stavljanja telefona na sto. Posle sam kupio masku koja je na tom mestu oko kamere dosta deblja pa staklo ne viri kroz nju. Pazite na to staklo, neverovatno kako su to napravili.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Dosta se pise o Google servisima za Mate 30.Kakva je situacija kod korisnika koji imaju p30 pro.Da li su aplikacije dostupne u play store?
 
P30 nije obuhvaćen zabranom

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Počelo je [emoji23]
3e1719f0b6282dd4beea493817c61978.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ne mogu da kazem da nema sličnosti [emoji16] Ali opet je mnogo mnogo lepše nego iPhone

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ova masina je izmislila lepotu za indukcionu ploču na jabuci...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije ono indukciona ploca, sa onim moz ladno u parku da se igraju domine.. Ocekivano je bilo da se zbijaju sale na racun Huaweija ali....

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ima li neko preporuk za futroluza P30, a da se moze naci ovde kod nas na KP.
Pozeljno bi bilo da kad se stavi fon u nju ne vire sociva kamere.
 
Kakva su iskustva sa P30? Nisam do sad imao Huawei pa me zanima. Trenutno imam Pocophone razmišljam da pređem na P30
 
Kakva su iskustva sa P30? Nisam do sad imao Huawei pa me zanima. Trenutno imam Pocophone razmišljam da pređem na P30
Evo 3 mjeseca ga imam i jače, mogu reci da sam prezadovoljan. Doduše Pro verziju, vjerovatno je to identično u radu

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kakva su iskustva sa P30? Nisam do sad imao Huawei pa me zanima. Trenutno imam Pocophone razmišljam da pređem na P30

Odlican je. Dizajn,izrada,brzina i fluidnost u radu, ekran, kamera, video snimci, trajanje baterije pa cak i zvuk,sve za najvisu mogucu ocenu.
 
Gledao sam svu prezentaciju Mate 30 Pro i jos neke klipove. Realno nije najljepsi telefon, mozda je nekom cak i mnogo ruzan. Ne samo zbog notcha ipak je funkcionalan i bolje ga imati sa svim tim funkcijama nego full display bez tih funkcija. Ali ipak ima debele crne linije gore i dole.
Ko zeli lijep telefon neka pogleda NEX 3.

Ali ono sto donosi telefon sa sobom... Nemam rijeci stvarno sve super. Ja nikad nisam kupio telefon od 1000 eur ili 1100 ili 1200 kolko ce kostati ali ekipa koja kupuje Iphone, Note 10 i ostale u tom rangu, ovaj telefon Vam je vrh.

Od hardvera do softvera sve Vam je fantasticno odradeno.

Za waterfall screen ne znam sta da kazem osim da je samo problem kako sad zastitit telefon??? I to je mozda najveci problem.

Jedva cekam realne testove kamera.

P. S. A za Google servis???... I bolje sto ga nema, nadam se da ce mu cijena brzo pasti, a i GMS se da instalirat. Ali jos bolja stvar, Mate 30 Pro dolazi sa otkljucanim bootloaderom. Tako da... :D


--------------------
What Huawei didn't tell us about the new Mate 30s
UFS3.0 memory
Xenon like dual LED flash
Pro have new Horizontal linear motor
Screen refresh rate is 60hz
Bluetooth 5.1
 
Ne znam, mozda se ja samo ne valjam po pijesku ali otkad nosim mobitele, znaci zadnjih bar 20 godina, uvijek su mi po đepovima i nikada ogrebotine. Naravno da mi se ni jednom u zivotu nije dogodilo da stavim mob u isti đžep sa kljucevima. Nikad stavljao folije i slicne zastite. Jedinih par ogrebotina u 2 decenije su mi nastale nakon ispadanja.

Mobiteli su bili redmi i samsunzi nize ili srednje klase.
 
Ne znam, mozda se ja samo ne valjam po pijesku ali otkad nosim mobitele, znaci zadnjih bar 20 godina, uvijek su mi po đepovima i nikada ogrebotine. Naravno da mi se ni jednom u zivotu nije dogodilo da stavim mob u isti đžep sa kljucevima. Nikad stavljao folije i slicne zastite. Jedinih par ogrebotina u 2 decenije su mi nastale nakon ispadanja.

Mobiteli su bili redmi i samsunzi nize ili srednje klase.
Upravo isto kao kod mene ali eto kod p30 pro su se pojavile ogrebotine

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pratim redovno temu, posto planiram da uzmem p30 obican, pa cisto da pitam u svetlu frke sa google servisima na mate 30 - p30 nema sanse da naknadno iskljuce iz programa, tj bicw odradjene sve planirane nadogradnje os-a?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno