Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ne, jutros instalirao novi system update, posle toga mi počeo da brljavi Play Store i malopre mi iskočilo ovo za AppGallery.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li je ova verzoja
36892554e243375e97796f0b8df8c7c4.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja ovaj appgallery imam jos od proslog p10, samo sto su sada poceli malo agresivnije da je nude... Ne vidim cemu frka, barem za p30 seriju...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder
Ja sam koristio konkretno ovu aplikaciju i radi ok na P30 pro sa Androidom 10 samo moras izvrsiti dozvolu da bi prikazivala aplikacija imena iz imenika a ne samo broj telefona... I u podesavavanjima za bateriju, iskljuciti optimizaciju.. Uglavnom pri instalaciji aplikavija će te navoditi na sva podesavanja koja treba ukljuciti, prihvatiti ili iskljuciti da bi funkcionosala perfektno... U komentarima aplikacije na google play prodavnici imas i dosta resenja za eventualne probleme. Uglavnom ja sam je koristio i radila je bez greske....

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catalinagroup.callrecorder
Ja sam koristio konkretno ovu aplikaciju i radi ok na P30 pro sa Androidom 10 samo moras izvrsiti dozvolu da bi prikazivala aplikacija imena iz imenika a ne samo broj telefona... I u podesavavanjima za bateriju, iskljuciti optimizaciju.. Uglavnom pri instalaciji aplikavija će te navoditi na sva podesavanja koja treba ukljuciti, prihvatiti ili iskljuciti da bi funkcionosala perfektno... U komentarima aplikacije na google play prodavnici imas i dosta resenja za eventualne probleme. Uglavnom ja sam je koristio i radila je bez greske....

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Da li ste mozda uspeli da aktivirate opciju da snima Viber?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nervira me jedna sitnica. Kada povežem telefon sa automobilom preko blututa i kada mene neko pozove, 5-6 sekundi se ne čuje nista i tek onds krene da zvoni melodijom koja je izbarana.

Dok na p9lite, kada povežem sa autom, krene odmah da zvoni kada me neko pozove i to melodijom kao sto zvoni fiksni telefon.

Da li se to može nekako popraviti i da bude kao sto je na p9lite bilo, da krene odmah da zvoni?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nisam razumeo, kako se ne čuje, pa počne da zvoni?
Prvo vidiš na ekranu da zvoni, pa tek onda čuješ ili...?

Kod mene svi telefoni koje zakačim u kolima prvo izbace na ekranu kola dolazeći poziv i 1-2 sekunde kasnije telefon zvoni. A kakvo je zvono, nemam pojma, ja to sve držim na default :)
 
Meni je P30 Pro radio perfektno i sa autom, i sa Airpods i sa BT zvucnikom, nikakav problem ni sa zvukom ni sa pozivima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@pj

Ide mi ovako muzika i kada stigne poziv, muzika se gasi i na ekranu se pojavljuje ko zove i tako bez zvuka poziva 5-6 sekundi i tek onda krece da zvoni melodijom koja je izbarana u telefonu.


Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
A kako se ponaša kad nije nakačen na kola preko BT-a? Jel' odmah kreće melodija zvona ili isto ima neko kašnjenje?
Pozdrav
 
Meni npr kada je telefon povezan sa satom pri pozivu prvo sat vibrira dve sekunde odprilike i onda pocinje da zvoni telefon a kada sam povezan na auto onda odmah istovremeno zvoni i u autu i na telefonu bez zadrške..

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Meni zvoni odmah čim prestane muzika, nema zadrške. Melodiju povlači iz telefona. Na prethodnom telefonu (Sam A50) mi je ista multimedija zvonila sopstvenom melodijom. Možda ima negde u podešavanjima da se to menja ali nije me interesovalo. P30 pro

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
@pj

Ide mi ovako muzika i kada stigne poziv, muzika se gasi i na ekranu se pojavljuje ko zove i tako bez zvuka poziva 5-6 sekundi i tek onda krece da zvoni melodijom koja je izbarana u telefonu.


Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

I ako sam razumeo, samo taj jedan telefon ima kašnjenje?
Moj sistem u kolima podržava samo jedan telefon u trenutku, ali imam više telefona povezanih, pa ima listu prioriteta. Ulavnom koristim Samsung A5 i P30PRO, oba rade potpuno isto.
Prvo utiša muziku, ispiše na ekranu da imam poziv (active call ili tako nešto), pojavi se ime (ili nekad samo broj, nisam ukapirao kada ne izbaci ime), i sa malim lagom počinje da zvoni i telefon i zvučnici. Zaista neprimetno kašnjenje. Čak i bolje, jer da mi prekine neku pesmu i počne odmah da zvoni, prepao bih se :d
 
Pre ovoga sam imao p9lite i nije bilo nikakvih problema.

Za sada sam samo p9l i p30l povezivao sa automobilom, ali ne u isto vreme jer sada p9l ne koristim.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Znate li gde se kod nas može kupiti neka kožna maska za P30 model? Treba mi tzv back case, dakle samo što pokriva zadnji deo, ne oni tipa wallet za čuvanje kartica i slično.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Jel još kome "nestala" HiCare aplikacija? Od jutros je bukvalno nema kao ikonica?!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kod mene se ne vidi...

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ista ikonica ali sada je naziv "Support".

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
[emoji848] hm... Da
Ali iz nje nema više provere ažuriranja... bar koliko ja vidim

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Imaš ovde iznad Service centers "More", udjes tu i videćeš opciju provere ažuriranja.
e621b16c0caee4d6d571178334795542.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno