Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

sinoc instalirao Blokada na P30 i valjda kroz njegov vpn mi je odmah skinuo azuriranje... rad mene nije ni morao



Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Koji color mode koristite? Ja predjoh sa vivid na natural i nikako da se vratim, sad mi prejake boje...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Vivid , nema razloga da Amoled bude sa običnim ispranim bojama jedino ako to ne smeta zbog vida.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Gde je "kolega" što je vratio na Android 9, kakvi su utisci? Jer sam ja po kupovini telefona bio oduševljen svakom fotografijom, sad đene đene kako kad

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Regularan OTA update je dostupan, mts mreža.
a22b9921c8a422a24cfb7f2af1db3dbf.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li i vi na mts posle svakog update dobijate poruke sa podešavanjem interneta i mms poruka?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
51d63dcf14cf1570a14489bf8992ff7e.jpg
 
Poslednja izmena:
Obicno da

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
OMG
Što je najgore obe kartice su mi mts dobio sam poruka za izvoz [emoji16][emoji12]

Na Xiaomi mi se to nikad nije dešavalo zato pitam [emoji12]. Prvi put rekoh slučajno ali sad vidim da nije [emoji41]

Thx

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Na VIP još ništa od updatea.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne žurim se nigde samo komentarišem, više mi žnači Android 11 kad bi bio.


P.S. jel neko menjao staklo kamere ?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne žurim se nigde samo komentarišem, više mi žnači Android 11 kad bi bio.


P.S. jel neko menjao staklo kamere ?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Meni samo fabrička folija na displeju,sve ostalo default. Uzeo ga pre godinu dana, evo druga godina kako ga koristim, mint stanje.
 
Ne žurim se nigde samo komentarišem, više mi žnači Android 11 kad bi bio.


P.S. jel neko menjao staklo kamere ?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Ja sam menjao, ali ne menjaju samo staklo kamere već cela leđa. U Promobi servisu za P30 pro zamena košta 10k dinara. Ne preporučujem neki drugi servis zbog kvaliteta usluge i ostaje ti garancija.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Znam za to, pisao si mislim decembra kad si menjao, ali po meni oni deru za to. 10000 za zadnji poklopac je meni mnogo to je 1/3 vrednosti telefona, možda i više. Čak i sa onim popustom od 20% se ne isplati, jer ako već idem u ovlašćeni zamenio bi i bateriju onda a to je već 20.000 ukupno.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa šta ja da kažem..mene izašao 150.000 uz dvogodišnju obavezu u Vip-u. Više preko operatera ne uzimam ništa.
 
Prestao da mi radi call recording.
9.1. mi je P30PRO na silu instalirao update i sada sam na 10.1.0.123.

Juče sam primetio da mi ne snima razgovore i vidim da je poslednji bio tih dana kada je instalirao update, bez da je pitao. Svaki dan pita jednom, ja ga odbijem. Taj dan nije pitao, samo instalirao.

U settings piše enabled, ali kada pokušam da otvorim tu opciju, samo mi ubije Phone aplikaciju.
 
Prestao da mi radi call recording.
9.1. mi je P30PRO na silu instalirao update i sada sam na 10.1.0.123.

Juče sam primetio da mi ne snima razgovore i vidim da je poslednji bio tih dana kada je instalirao update, bez da je pitao. Svaki dan pita jednom, ja ga odbijem. Taj dan nije pitao, samo instalirao.

U settings piše enabled, ali kada pokušam da otvorim tu opciju, samo mi ubije Phone aplikaciju.
Evo ti, skini ga odavde sa mog drive - a

https://1drv.ms/u/s!AnC_g--97C3egu5jT-0pLH798YKJCQ

Ovaj je za 10.1

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Imaš apk kacio je neko već radi super kod mene, pozivi se pojave u diktafonu. Ako ne možeš da nađeš piši poslacu ti ja.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Prestao da mi radi call recording.
9.1. mi je P30PRO na silu instalirao update i sada sam na 10.1.0.123.

Juče sam primetio da mi ne snima razgovore i vidim da je poslednji bio tih dana kada je instalirao update, bez da je pitao. Svaki dan pita jednom, ja ga odbijem. Taj dan nije pitao, samo instalirao.

U settings piše enabled, ali kada pokušam da otvorim tu opciju, samo mi ubije Phone aplikaciju.
Kako ti se čini 10 u odnosu na 9? Kamera, baterija, rad?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo ti, skini ga odavde sa mog drive - a

https://1drv.ms/u/s!AnC_g--97C3egu5jT-0pLH798YKJCQ

Ovaj je za 10.1

Sent from my P30 using Tapatalk

Hvala :)

Što se prelaska na 10.1 tiče, ne mogu mnogo da kažem. Znao sam da mi je tada nešto instalirao, ali dok nisam video problem sa ovim snimanjem, nisam primetio bitne promene, niti sam znao da sam na 10.1.

Koliko mi je ovaj telefon išao na živce, sad sam se valjda navikao na njega. I eto, jedan update za koji ne mogu da kažem da je nešto upropastio, kao što su svi prethodni :)
 
Kako da namestim da mi ne bude linija od svetlosti? Npr od sunca ili od sijalice...sveće,itd
327921bb306eb221eef032ce54dedda1.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Probaj da obrišeš staklo kamere [emoji16]

P30pro
 
Nikako, to je flare i to znači ili da je staklo kamere oštećeno ( kao kod mene) ili da je staklo kamere sa greškom. Možeš da vidiš na YT kako možeš to da ublažiš malo.
Zamena stakla kamere je 10k dinara i možeš da dobiješ popust petkom subotom i nedeljom od 20%.
Nekoliko slika kako se javlja kod mene. Na nekim kamerama više nekim manje kod nekih nema.
c7b9d1f1f847514a81a823754fd5d273.jpg
a0dfd9182066e1b40555a9439b1d0450.jpg
af9437b3a8460d62699cf2507533418c.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
.. Ćć.
Nikako, to je flare i to znači ili da je staklo kamere oštećeno ( kao kod mene) ili da je staklo kamere sa greškom. Možeš da vidiš na YT kako možeš to da ublažiš malo.
Zamena stakla kamere je 10k dinara i možeš da dobiješ popust petkom subotom i nedeljom od 20%.
Nekoliko slika kako se javlja kod mene. Na nekim kamerama više nekim manje kod nekih nema.
c7b9d1f1f847514a81a823754fd5d273.jpg
a0dfd9182066e1b40555a9439b1d0450.jpg
af9437b3a8460d62699cf2507533418c.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Ako je do toga, što ti kažeš, staklo kamere oštećeno...ide na reklamaciju kad je već u garanciji. Da platim 10 soma a nema na staklu ni tačka oštećenja...e neće da može!

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno