Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ne moras da proveravas, recimo sada koristim P9 lite koji bas brzo gasi pozadinske aplikacije. Npr gledam neki telefon na KP aplikaciji i odem u Chrome da pogledam specifikacije tog telefona, ukoliko se malo duze zadrzim u Chromu (20-30 sec) KP se resetuje i moram da trazim iz pocetka. Mozda predjem sa P9 lite na Honor 20 pa me zanima kako ce se on ponasati u vezi toga.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Imao honor9,honor10 i p30,isto brzo gase,bez razlike.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, znaci onda da nema veze sa interfejsom ili kolicinom ram memorije, jednostavno su tako napravili softver.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Dabome,tako su ga napravili.Mene je to bas nerviralo na huaweiju,ne zadrzi nesto ni pola sata u pozadini.Al zato verovatno dobijao na trajanju baterije,nemere sve da bude okej[emoji16]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Posjetio sam ovaj mobile outfitters, I iskreno nešto mi se to nije svidelo. Skroz sam drugačije to zamišljao. Fusion nemaju u ponudi za P30pro, vec samo folije original i mate. Fora je što se folija original grebe opasno, ja probao i vidio. Faktički nikakva zaštita, mate mi se nije svidela. Kad se folija izgrebe, placas 9€ da ti se zamijeni... Ukupno folija za prednju stranu izdaje nekih 20€

Ipak sam pošao u radnju do i stavio uv staklo, puno ljepša I bolja varijanta za mene. Mada moguce ova Fusion da je cool

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja sam ubedjen da ta folija kod njih nije ni mrvu bolja od ovih hidrogelova sto se mogu naci za par dolara na aliju.
Evo godinu dana ga nosim na telefonu...odličan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja imam mobile outfiter foliju ovu obicnu i nije mrdnula godinu i po dana...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ima li neko ove originalne huawei silikonske futrole? Vrede li 2000+ rsd u prodavnici u uscu? Kakve su u odnosu na spigen?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dobio jutros ovaj update.
3f2ecb7183964f270e9ee56fddbaae58.jpg
 
Ne moras da proveravas, recimo sada koristim P9 lite koji bas brzo gasi pozadinske aplikacije. Npr gledam neki telefon na KP aplikaciji i odem u Chrome da pogledam specifikacije tog telefona, ukoliko se malo duze zadrzim u Chromu (20-30 sec) KP se resetuje i moram da trazim iz pocetka. Mozda predjem sa P9 lite na Honor 20 pa me zanima kako ce se on ponasati u vezi toga.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
Imas resenje za to uradi oba:

1) Settings/battery/app launch i tu stavis na manual sve app koje koristis

2) Kad su ti otvorene app u multitaskingu,prstom povuci ka dole za zeljenu app dok ti se ne pojavi katanac u gornjem desnom uglu
 
Meni danas tek stigao 224...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel postoji neka mogućnost za drugi viber da se ima na telefonu sem pararel space-a?
 
Za stare EMUI je postojalo rešenje, za nove na žalost ne. Samo Parallel Space, koji solidno vuče bateriju.

OnePlus 6T via TT
 
Neko je pisao o nekoj modovanoj viber verziji, al' da me ubiješ ne mogu se setiti ko i šta.
 
Kad stavim homescreen style na drawer, ne mogu da radim resize widgeta i kad stavim sat ili weather neki izgleda malo i nikakvo. Kako to da rešim a da ne stavljam custom launcher?

Sent from my phone
 
Udaraju podlogu za krećenje [emoji16]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Draga braćo i sestre, počelo je!
Laganim pritiskom na odgovarajuće dugme počinje EMUI10!

mts mreža.
9aca64174ba3d2b88b5d7f539de95104.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Toooo, jel si bio na beti ili sad odmah 10ka

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Toooo, jel si bio na beti ili sad odmah 10ka

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Odmah EMUI10, bez beta programa. Prvi utisci, pa fenomenalni. Dark mode je svuda, čak i na google tastaturi. :) Aplikacije tipa Insta takođe. Fejs i dalje beo. :)

Prešao sa v244. Bez među patch-eva, izuzev onog baš malog, od ~250kb.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Odlično, jedva cekam decembar


Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ja sam na mts-ovom telefonu, ali nema još...
Kapiram da će ovih dana...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kako je losa auto kamera na p30 lite sto je ovo, stalno puca iso na 500 i vise a u stanu sam sa upaljenim svetlom i slika preosvetljena uzas

Sent from my phone
 
Posalji sempl,okaci negde orig da vidimo,mada hoce i pro da digne ali nisam imao problem da slika bude previse osvetljena
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno