Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Malo da ga hvalim zaslužio je
a4daf7c136575591c1860f616660197b.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
^ još da se vidi, bilo bi odlično. [emoji846]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Uhuh..
56% preostalo
23h30min na bateriji
3h15m soc

Malopre u pola 5 sam ga stavio na punjač sa 22% i 5h54min soc, volim ga majke mi

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Imam vec neko vreme ovaj glupo problem, u play store šta god da tražim dobijem ovo..

Dok ako izgooglam tipa blic playstore i kliknem na link otvori uredno.

Ima li neko ideju? Brisao sam keš ali ne pomaže
057db94833d50503203c2318ff595fb8.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
To se i meni dešavalo i na mate 10 pro i sada na p30 pro.
Gotovo čim sam izvadio telefon iz kutije i probao GP dobio sam tu grešku.
 
Jutros me probudio julski security, 292mb, cini mi se da je nesto veci ali u logu ne pise nista osim security

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Čini mi se da poslednji update za nijansu brže trosi bateriju, da li je jos neko primetio isto? P30 10.1.0.140
 
Jel neko ima problem kao ja sa viberom, da kad šaljem slike preko njega, bukvalno ih iseče (da ne kazem cut-uje) iz originalnog foldera, i prebaci u njegov (viberov)? Znaci, vise nemam slike slikane sa 20mp wide kamerom, sad imam u viber folderu istu sliku, manje rezolucije, kompresovanu? Pa kakva je to fora, ne mogu nikome da saljem nista, upropasti mi sve slike

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel neko ima problem kao ja sa viberom, da kad šaljem slike preko njega, bukvalno ih iseče (da ne kazem cut-uje) iz originalnog foldera, i prebaci u njegov (viberov)? Znaci, vise nemam slike slikane sa 20mp wide kamerom, sad imam u viber folderu istu sliku, manje rezolucije, kompresovanu? Pa kakva je to fora, ne mogu nikome da saljem nista, upropasti mi sve slike

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Sad sam proverio kod sebe, sve je ok

P30 Pro
 
Nece svaki put to da uradi, ali kad uradi, cupam kosu. A nemam kosu
Probao sam sad nekoliko slika, sve ok, ali pre dva sata sam kolegi slao slike sa nekog vidikovca, od tri poslate, dve mi isekao iz foldera kamere, i kompresovao

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
I kod mene sve ok, s'tim sto kad posaljem viberom, ostane u originalnom folderu i u viberu

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Pa i kod mene je tako bilo zadnjih 7 godina, ali zadnjih mssec dana bas imam problema.
Imam folder sa slikama iz kojeg saljem gostima slike smestaja, 25 slika u folderu, i posle skoro svakog slanja slika, u tom folderu ostane 20 slika, ili manje, tako da sam morao da napravim i back up folder, pa da iz njega kopiram i vracam...


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Proverio sam poslednjih 20ak fotografija koje sam poslao preko vibera, sve su ok. Pogledaj opcije u viberu za medije, tamo imaš podešavanja za kvalitet i uštedu podataka ako idu preko mobilnog neta, možda je tu negde problem, a možda tvoja galerija ne vidi original sliku nego samo tu u folderu viber. Pogledaj prvo preko nekog file menagera da li se originalne fotke nalaze u folderu dcim > camera

P30 Pro
 
Gledao i podesavanja, sve normalno, gledao preko file managera, nema slika, i preko originalne huawei galerije, nema slike, tj fale... Pisao sam i support - u, videcemo...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
A jel ti mozda ukljucen backup slika?

Sent from my P30 using Tapatalk
 
To se i meni dešavalo i na mate 10 pro i sada na p30 pro.
Gotovo čim sam izvadio telefon iz kutije i probao GP dobio sam tu grešku.
Uz puno muke naso sam rešenje.
U play store setings account sam morao ''promenio'' zemlju u Srbiju i ako je već bila izabrana i sad sve radi cool.
Sad mi u account stoji dva puta Srbija..
cbdc7f7f60313665b56b861d7511fc67.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Izbriši podatke za Google play services i Google play store I trebalo bi da bude sve ok, mozda ce telefon da troši bateriju više tih par sati dok opet ne legne sve kako treba

P30 Pro
 
Ko bi ih znao_Ovo sto chrome,gugl,youtube zamrzava i kida zivce,verujem da nije bilo bez razloga.Evo me sad na samsungu,nista nije zamrzlo nijednom otkada sam ga uzeo a na p30pro malo-malo pa zamrzne nesto.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Meni za sada radi odlično i ni jednom se nije zamrznuo, ali će za svaki slučaj u oglase, samo da mi istekne 7 dana od predhodnog...

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Telefon ima bolje da radi bez security patcheva. Ti patchevi su sami po sebi glupost. A play store radi axuriranja google aplikacija svakog dana. Evo igram se sa p10 lite i radi bre super, a podrska nije stigla godinu dana.


Uz to evo ide normalno sledeci avgustovski secutity patch.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Pogledajte prilog 288798Pogledajte prilog 288799
 
Poslednja izmena:
Kapiram da ce telefon da radi, ali ipak vrata se i za nas zatvaraju onda... Mislim na nas sa telefonima iz 2019... Radi i p40 serija bez gugl servisa, ali ja je nikad ne bih kupio kao takvu i platio toliko novca.

Huawei P30
 
Meni povremeno na zamrzne Chrome, izadjem iz app i ponovo udjem i nastavim gde sam stao.
Ne dogadja se često.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
StefanR90, kada primeti lš da se zamrzao. Ne diraj ekran, 10ak sekundi. Uglavnom nastavi da radi ok. Recimo kucam poruku ovde na forumu, on zamrzne. Ako ga ubijem, ostajem bez otkucane poruke. Ako sačekam, nastavim da kucam.
 
Meni recimo chrome uopšte ne zamrzava, ili ja nisam dosad primetio.
Ali zato kad idem na back u tapatalk-u, ume da zastane, ne odradi back, samo zavibrira, ali posle kad ponovo pritisnem back radi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam imao problem sa cromom pa na predlog nekog od kolega skini kiwi. Vrhunski, sve preporuke

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Meni pored chroma poceo i tapatalk da "mrzne" vec par puta.
Pre toga sve radilo perfektno.
10.1.0 140

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno